Seznámení Petra a Věry

Seznámení Petra a Věry

Náhodné kliknutí

Už jsem byl na seznamce dva měsíce a nic. Ne že bych se s někým nepotkal, ale nebylo to ono. Fotka ,pár informací, pak někdo přijde a když nepřeskočí jiskra, tak je to o ničem. To je prostě chemie a ta se nedá ošidit. Ze začátku, když se člověk zaregistruje, tak to je každý den nějaká zpráva, prostě nový kus. Ale pak pomalu začne zájem slábnout a jste jak rybář ve vyloveném rybníku. Tak jsem dal ze začátku asi pět setkání .Jednou jsem se nelíbil já jí, jednou ona mě. Už mě to přestávalo bavit. Ani mi nikdo neodpovídal na moje zprávy.

Tak jsem jednou také kliknul na jeden profil, jen tak. Vůbec jsem nepočítal ,že se mi ozve. Já z Prahy , ona z Klatov a ještě hezká. Vlastně jsem se i bál aby se neozvala. No a co čert nechtěl. Ozvala. A že má zájem se setkat. Chvíli jsme si psali a bylo mi to velice příjemné, ale tahle virtuální seznámení , to je trochu zavádějící. Člověk si vytvoří nereálný obraz, pak se potkáte a nic. Prostě to chtělo setkání. A do Klatov na kafe se mi opravdu nechtělo, ale měl jsem nějakou práci v Plzni , tak jsem napsal , že tam budu a jestli chce, tak se můžeme potkat. A zase jsem si říkal ,snad to nevyjde, je sympatická, ale Klatovy. I když jsem již v důchodu, tak stále pracuji. Jsem  na volné noze a moje práce, je krásná práce a když je, tak proč sedět doma. Ona odepsala, že si to zařídila a bude tam. Tak že si dáme oběd. No říkal jsem si dáme oběd a pak se omluvím, že je to moc daleko. Klatovy prostě ne. Do Plzně jsem dojel s předstihem, ale parkování mi zabralo trochu času, pak ještě cesta na místo setkání a nerad chodím pozdě. A skoro už jsem šel, tedy běžel, pozdě.A s mobil a navigací v ruce, protože jsem nevěděl přesně kde to je. Už dlouho jsem tak pěkně nezakopnul ,protože jsem koukal do mobilu a ne na cestu. Koleno špinavé, bunda špinavá, naražené zápěstí a odřená ruka. Crčela ze mě krev, ještě jsem si to po cestě utíral, ale moc to nešlo. To mě ještě utvrdilo, že to bude jen takové konvenční setkání a dost. Doběhl jsem na místo setkání, ruku od krve, špinavý a hledám tu pro kterou jsem se málem přerazil. Trochu mě to i štvalo, že tady v 66 takhle blbnu.

Byl jsem pevně rozhodnutý. Oběd, rozloučit a konec. Ale jen do té doby, kdy se za jedním autem objevila hlava s úsměvem. A já ,který jsem si říkal 15 vteřin a vím jestli jo nebo ne, jsem během vteřiny věděl, že Klatovy jsou neuvěřitelně blízko. Přišla ke mně s nataženou rukou,já jsem Věra. Já jsem jen ucuknul rukou, se slovy ,já jsem upadnul. Dobrý den, Petr. A ukazuji odřenou ruku. Když mě ošetřila, tak jsme šli chvíli na procházku a já měl pocit, že se známe odjakživa a že se vznáším.Pro tuhle bych se přerazil i dvakrát.Teď jsme spolu měsíc a je to úžasné, někdy mám pocit, že se mi to zdá. Vždycky jsem si říkal, pokud to nezajiskří, tak je to o ničem. Ale takový výboj jsem opravdu nečekal. Věra mi pak řekla, že u ní to bylo také takové. Tak snad nám to vydrží. Zatím to jiskří stále.

Petr

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení pana Martina

Seznámení pana Martina

Dali jsme se dohromady dva lidi, kteří už pár zkušeností ze seznamek měli a přesto to nevzdali - nakonec cca rok a půl po prvním rande už čekáme vytouženého potomka! :)

Seznámení paní Jindřišky

Seznámení paní Jindřišky

Po 2 týdnech jsme si už začali denně volat, a po 3 týdnech jsme se poprvé sešli. Bylo to moc hezké setkání, hned jsme si padli do náruče jako bychom se znali dlouho. Je nám spolu moc dobře, sice nás dělí 110 km, ale budeme se vídat každý týden a dokonce jsme už začali plánovat společnou budoucnost.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ani

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ani


Kdybych nevyužila služeb seznamky, nikdy bychom se nepotkali. Přesvědčilo mě to, že tento způsob seznamování je dnes nejen moderní, ale bude čím dále běžnější a v takto dobře vedené seznamce i úspěšný.

Seznámení paní Marie

Seznámení paní Marie

Jsme spolu sice teprve pár týdnů, ale já už nyní vím, že je to ON, moje SPŘÍZNĚNÁ DUŠE, se kterou chci prožívat radosti i strasti společného života.

Seznámení paní Andrey

Seznámení paní Andrey

Nezávazně jsem pak začala konverzaci s jediným uživatelem, který mi byl nejsympatičtější a nic od toho nečekala. On evidentně taky ne. A tohle byla jedna z milionu věcí, co nás spojovala. Za dva týdny jsme měli rande, no a teď už spolu několik měsíců bydlíme a já jsem tak vděčná, že se to stalo, že to ani neumím popsat :)

Seznámení paní Silvie

Seznámení paní Silvie

Celkem jsem za jeden a půl týden absolvovala 3 různá setkání a na třetím jsem potkala muže, se kterým se od té doby vídáme a jsme teď spolu 4 měsíce.