Seznámení paní Silvie

Seznámení paní Silvie

Dobrý večer,

s odstupem času si níže dovoluji zaslat zpětnou vazbu na Vaši seznamku.

Na seznamce jsem si založila profil na začátku května tohoto roku. Hned první den po založení jsem obdržela do chatu řadu zpráv se zněním: "zaujala jsi mne". Z tolika stejných a opakujících se zpráv mě napadlo, jestli muži neumí oslovit ženu celou větou. 😃 Až po čase mi došlo a taky mi to jeden z uživatelů vysvětlil, že to jedna z funkcionalit seznamky (zelený smajlik).

Celkem jsem za jeden a půl týden absolvovala 3 různá setkání a na třetím jsem potkala muže, se kterým se od té doby vídáme a jsme teď spolu 4 měsíce.  

Kdybych měla něco uživatelům doporučit, byly by to asi následující tipy:

  • Na profil dávejte aktuální a reálnou fotku, raději i více;
  • Na otázky na profilu zkuste odpovědět nápaditě, je to něco, co vás odliší a může udělat atraktivní;
  • Nebojte se na profil napsat, jakého partnera si přejete;
  • Pokud se s někým chcete setkat, a od prvního momentu víte, že to není ono, i tak spolupracujte.


Na závěr bych dodala, že jsem dříve patřila mezi velké skeptiky ohledně seznamek, ale po vlastní pozitivní zkušenosti se na tento způsob seznámení dívám jinak a mohu jej doporučit. Za zkoušku prostě nic nedáte.

S pozdravem
Silvie

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Zuzka - mám pocit že jsem našla kompatibilního partnera

Zuzka - mám pocit že jsem našla kompatibilního partnera

Až skoro po půl roce jsem na jednu ze stovek zpráv odpověděla. Vlastně ani nevím proč právě Honzovi. Nijak zvlášť se mi nelíbil.. ale podle fotek a psaného projevu mi byl sympatický.

Napsali jste nám - paní Alena

Napsali jste nám - paní Alena

Vaše online seznamka je seriózní a vnímám jí jako velmi bezpečné prostředí pro seznámení. Doporučuji ji určitě všem, kdo mají zájem o opravdový vztah. 

Napsali jste nám - příběh uživatelky Dagmar

Napsali jste nám - příběh uživatelky Dagmar

Musela jsem překonat obrovský odpor k seznamce, natož internetové. Když mi bylo nejhůř, odpověděla jsem na jedno jediné seznámení.
A je to ten pravý.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Hany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Hany

Ani vzdalenost není prekazka, vzdy se to da nejak udelat. Jak se říká - Laska hory prenasi. :) Aktualne planujeme spolecne bydleni, vize naší budoucnosti i další dulezite kroky jako je svatba a dite.

Napsali jste nám - příběh uživatele Miroslava

Napsali jste nám - příběh uživatele Miroslava

... po odpovědění těch tří dotazů, na které jsem partnerce odpověděl, se mi ozvala a domluvili jsme si schůzku v restauraci - na kávu a tak nějak jsme si na první pohled rozuměli. No a pak jsme si domluvili další a další ...

Seznámení paní Gábiny

Seznámení paní Gábiny

Moje seznámí se současným partnerem dopadlo na „první dobrou". Oslovil mě jako jeden z prvních, začali jsme si psát, následovala první schůzka a pak už to nabralo klasický směr. Vlastně jsem si online seznamování ani moc neužila.😊