Napsali jste nám - příběh uživatelky Hany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Hany

Dobry den,

chci vam touto cestou podekovat, prostřednictvím Elite jsem se setkala s moji druhou polovickou a zivotnim partnerem. Bylo by nemozne se v beznem zivote potkat, protože nas delila vzdalenost 250km.

Po tom, co jsem po několika letem vztahu byla asi rok sama a absolvovala několik setkani, vidani se s muzi kteří mi na 100% nevyhovovali, jsem se rozhodla zalozit si seznamku, jako moznost najit toho vysněného muze (jsem celkem narocna), moc jsem tomu neverila a po predeslych zkušenostech jsem uz byla dokonce smirena s tim pokud ho nenajdu budu sama. V dnesni hekticke dobe jsem zjistila, ze je opravdu problém nekoho najit.

Ted vim, ze vse je zrejme o nahode. Hned v den me registrace me oslovil Martin. Libil se mi, ale ja se tomu seznameni celkem bránila, rikala jsem si prece jenom ta vzdalenost (250km), chci si život usnadnit, ne ještě zkomplikovat, tak jsem odolavala a snažila se seznamovat spise s muzi z okoli mého bydliste. Ale stále jsem udržovala kontakt s Martinem. Krasne jsme si psali, bylo znatelne, ze jsme opravdu naladeni na stejne vlne.

Tak jsme se domluvili asi po mesici na schůzce, on prijel za mnou. Tehdy preskocila jiskra a zamilovali jsme se do sebe. Nyní po zkušenostech z byvalych vztahu si dovolim rict, ze s nim je to jiné. Je to proste ten pravy. A nikoho jiného uz nechci. Je fajn, ze to citime stejne. Vidame se pomerne casto, podnikáme spoustu věci spolecne. Ani vzdalenost není prekazka, vzdy se to da nejak udelat. Jak se říká - Laska hory prenasi. :) Aktualne planujeme spolecne bydleni, vize naší budoucnosti i další dulezite kroky jako je svatba a dite.


Moc Vam tedy dekuji touto cestou za to ze mi seznamka EliteDate zmenila život k lepšímu a pomohla najit lasku. Preji vsem uspesne seznameni a aspoň to zkuste, nikdy nevite, opravdu to muze vyjit!!! Spousta lidi premysli i kvůli poplatku za seznamku, ale myslim si ze to za to opravdu stoji a nejsou to vyhozene peníze. Hodne stesti!!!

Dekuji.

S pranim hezkého dne

Hana

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Blanky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Blanky

Bez vaší seznamky bychom neměli možnost se nikdy potkat a seznámit. Moc vám děkujeme za tuhle příležitost. Lásku je možné potkat v každém věku, člověk se nemá bát udělat ten první krok.

Napsali jste nám - příběh uživatele Kamila

Napsali jste nám - příběh uživatele Kamila

Zkoušel jsem jiné (i zahraniční) seznamky ale vždycky mě něco dost naštvalo. U Vás zatím ne a zdá se mi, že máte funkční a lidštější systém za rozumnou cenu.

Napsali jste nám - příběh uživatele Milana

Napsali jste nám - příběh uživatele Milana

Srdečně zdravím váš celý tým Elitedate a musím vyjádřit velkou pochvalu a dík za váš profesionálně a bezproblemově vedený tento seznamovací portál. Nelze jinak, než vám zapsat jedničku a pět hvězdiček.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Kamily

Napsali jste nám - příběh uživatelky Kamily

Všem, kteří váhají s využitím služeb seznamky vzkazuji, ať seberou odvahu a zkusí to. Také jsem se bála, ale teď jsem štastná. Stálo to za to. Děkuji ELITE date.

Seznámení paní Marcely

Seznámení paní Marcely

Následovala schůzka "na půl cesty" - oba jsme byli nervózní, chtěli jsme se tomu druhému líbit. A kupodivu "jiskra přeskočila". Cítili jsme, že se chceme vidět co nejdřív znovu. Teď máme za sebou vzájemné návštěvy a řešíme, jak co nejvíc být spolu.

Seznámení Katky a Richarda

Seznámení Katky a Richarda

Bydlíme od sebe velký kus cesty. Spojit dva samostatné světy v jeden společný je náročný proces. Ale věříme si. Milujeme se. Vím, že to spolu zvládneme. A jak to vím? Prostě to cítím.