Seznámení paní Gábiny

Seznámení paní Gábiny

Zkušenost s Elite Date je mojí první zkušeností s online seznamováním a musím říct, že se jedná o zkušenost víc než příjemnou.

Moje seznámí se současným partnerem dopadlo na „první dobrou". Oslovil mě jako jeden z prvních, začali jsme si psát, následovala první schůzka a pak už to nabralo klasický směr. Vlastně jsem si online seznamování ani moc neužila.😊 

Asi tři měsíce po seznámení jsme si společně zrušili profily a oba věříme, že teď už to vyjde napořád. Jsme spolu už skoro půl roku a řekla bych, že je to čím dál hezčí...

Děkuji a přeji hezký den.
Gábina

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh Tomáše a Marty

Napsali jste nám - příběh Tomáše a Marty

Dobrý den, nevěřil bych, že během tak krátké chvíle, jako jsou dva měsíce, můžu k sobě díky seznamce ELITE Date najít tak úžasného člověka, s kterým bych chtěl být celý život. Děkuji za to.

Seznámení Michaely a Lukáše

Seznámení Michaely a Lukáše

Neskutečně jsme si padli, jak do oka, do nalády, chemie byla a je stále mezi námi. Stali jsme se věřím celoživotními parťáky, společně jsme již podnikli mnoho cest a víc nás jich ještě čeká. Svou lásku jsme stvrdili 20. 12. 2019 na ostrově Mauricius sňatkem. Uvidíme, jaké společné výzvy a cesty nás dále ještě čekají.

Seznámení paní Míly

Seznámení paní Míly

Nakonec po 2 měsících jsem se seznámila s úžasným partnerem. Sedli jsme si po všech stránkách a po dlouhé době zase miluji a jsem milována. Děkuji za to osudu a Vaší seznamce, že jsme se našli a jsou z nás partneři.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Michaely

Napsali jste nám - příběh uživatelky Michaely

Hned po čtyřech dnech jsme si domluvili první rande...zajiskřilo to a sbližování, poznávání se pokračuje a oba jsme za to vděční a prožíváme hezké společné chvíle.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jiřiny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jiřiny

Momentálně plánujeme, že spolu strávíme vánoční svátky, též už jsme mluvili o společném bydlení. Všem doporučuji se nebát a klidně do toho jít naplno.

Seznámení paní Kateřiny

Seznámení paní Kateřiny

EliteDate můžu doporučit všem, kteří mají o vážné seznámení zájem. Snažila jsem se seznámit i jinde, ale ani několik měsíců na jiné seznamce nedokázalo to, co EliteDate za týden. :)