Seznámení Michaely a Lukáše

Seznámení Michaely a Lukáše

Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala za to, že je Vaše seznamka na trhu a potvrzuji tímto osudový remarketing, který na mě perfektně zafungoval.

Byla jsem odpůrce seznamek, ale jednou jsem byla zvídavá, i trochu už zoufala z nedostatečných míst a šancí k seznámení, a chtěla jsem se dozvědět, co je na trhu. Pak na mě stále vyskakovala všude Vaše reklama. Tímto chci poděkovat za to, že mě před přesně 40 měsíci na Vaší seznamce oslovil dnes můj manžel. Registrovala jsem se 18. února 2017 a hned za 4 dny mě oslovil Lukáš Burian (přesně na své narozeniny mi napsal první zprávu, tak mu říkám, že jsem jeho nejlepší dárek :D). Bylo to mé první rande přes seznamku a v takovou 100% úspěšnost jsem ani nedoufala.

Neskutečně jsme si padli, jak do oka, do nalády, chemie byla a je stále mezi námi. Stali jsme se věřím celoživotními parťáky, společně jsme již podnikli mnoho cest a víc nás jich ještě čeká. Svou lásku jsme stvrdili 20. 12. 2019 na ostrově Mauricius sňatkem. Uvidíme, jaké společné výzvy a cesty nás dále ještě čekají.

Moc bych chtěla poděkovat za to, že přinášíte lidem naději a šanci i na neuvěřitelnou lásku, která se dá poznat i přes online svět! Všem Vás moc doporučuji a konkrétně k tomuto emailu mě dovedla kolegyně, kterou už půl roku přemlouvám, ať se také zaregistruje...třeba vyjde štěstí i na ni.

Přeji mnoho spokojených a šťastných párů!

S pozdravem Michaela Burianová.

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Nakonec se na mě štěstí usmálo a podařilo se. Seznámila jsem se s člověkem, který mi vyjadřuje podporu v mé současné nepřízni osudu, je ke mě pozorný a dává mi najevo, že jsem pro něho důležitá. To jsou pocity, které jsem již řadu let nepoznala.  O totéž se snažím i já a vážím si toho, že jsem měla to štěstí a prostřednictvím Vaší seznamky nacházím to, co jsem myslela, že už nenajdu.

Seznámení Radka a Terezy

Seznámení Radka a Terezy

Domluvili jsme si schůzku a já, jakmile jsem Terezku poprvé spatřil, okamžitě jsem se do ní zamiloval. Pravda, náš vztah nyní trvá pouhý měsíc, oba však zažíváme ty nejkrásnější pocity a znovu jsme začali věřit, že takový cit jako láska, existuje.

Seznámení pana Vladimíra

Seznámení pana Vladimíra

Opravdu jsem nevěřil, že by mohla taková žena vůbec existovat. Může to být náhoda, ale díky téhle seznamce se nám podařilo najít

Napsali jste nám - příběh uživatelů llony a Pavla

Napsali jste nám - příběh uživatelů llony a Pavla

Asi jsme se mohli někdy někde potkat náhodou, ale určitě bychom se na ulici neseznámili, nikdo z nás nemá na čele napsáno, že je volný a hledá lásku…

Seznámení paní Dáši

Seznámení paní Dáši

Schůzku jsme si dali v kavárně a mě bylo od prvního pohledu jasné, že to je on! Pro mě neskutečně sexy chlap, přitom úplně normální, s vyřešenou minulostí a s podobným pohledem na život jako mám já. Jak mi Aleš později řekl, měl to úplně stejně. Po první schůzce následovaly další a dnes jsme spolu už 5 měsíců.  Nedávno jsme se sestěhovali a plánujeme založit rodinu.

Seznámení pana Vladimíra

Seznámení pana Vladimíra

Zaregistroval jsem se na Vaší seznamce na doporučení kamaráda. Zkusil jsem napsat pár písmenek a po pár týdnech jsme se sešli na procházku a teď chodíme na procházky společně. Děkuji za Vaši seznamku.