Alča a Jiří - Je nám spolu krásně a jeden druhého si maximálně užíváme

Alča a Jiří - Je nám spolu krásně a jeden druhého si maximálně užíváme

Dobrý den,

moje LÁSKA se jmenuje Jiří a zítra to budou 3 měsíc, kdy jsme se viděli poprvé. Bylo to na magickém místě Neratov. Tak to nazval Jirka. Já s radostí souhlasila, protože jsem se na tohle vyhlášené poutní místo dlouho těšila, ale nikdy tam nebyla. Cestou nás doprovázel déšť, ale na naší první společnou procházku nám poté svítilo sluníčko. Neodradila nás ani dvouhodinová cesta autem, který každý z nás absolvoval z jiného koutu republiky.

Je nám spolu krásně a jeden druhého si maximálně užíváme a to i přes 170 km vzdálenost.

Každému přeji hodně štěstí při seznámení. Když člověk něco chce, je potřeba pro to i něco udělat. Slušnost a upřímnost by měla být na prvním místě.

S pozdravem ALČA.

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Ivety

Seznámení paní Ivety

Dnes je to přesně měsíc, kdy jsem oslovila partnera, se kterým trávím každý víkend a máme se rádi ❤️. Děkuji za tuhle seznamku, kterou budu dále doporučovat.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Vladimíra a Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelů Vladimíra a Lenky

Na internetu jsem narazil na Vaši seznamku pro seniory a nějakým řízením osudu mi připadalo naprosto logické, že si zadám profil právě tam. Podotýkám, že jsem něco podobného udělal poprvé v životě. Nastalo naprosté zemětřesení. První dva dny jsem psal a odepisoval. Do "užšího" finále prošly tři partnerky. Psali jsme si a musím řici, že hlavně z důvodu vzdálenosti jsem se sešel s tou neblíže bydlíci. Bylo to po týdnu. A sjel blesk. Jako bychom se znali sto let. Okamžitě jsme si padli do oka. Povahou, zájmy, pohledem na budoucnost, . . .

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

A ted jsme spolu pul roku. Zažili jsme spolu krasne zážitky. A myslim ze toho mame ještě spoustu před sebou. A ze mame dohromady čtyři deti,to nam nevadí. Je s nimi sranda a oba je milujeme. A co v ložnici mame klic a nebojime se ho pouzit. Takže vsem držím palce a věřte chce to jenom to zkusit.

Seznámení pana Vladimíra

Seznámení pana Vladimíra

Opravdu jsem nevěřil, že by mohla taková žena vůbec existovat. Může to být náhoda, ale díky téhle seznamce se nám podařilo najít

Napsali jste nám - příběh uživatele Romana

Napsali jste nám - příběh uživatele Romana

Muj pribeh je nasledujici: Prohlizel jsem si seznamku a v mem profilu jsem mel vzkaz ze muj profil zaujal. Prislo rande a od te doby jsme spolu a stastni. Moc si rozumime a mame se moc radi. Vsem moc preji hodne stesti. Roman Z.

Seznámení paní Lucie

Seznámení paní Lucie

S partnerem jsem se seznámila již po pár dnech a jsem velmi spokojená.