Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy a Ládi

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy a Ládi

Dobrý den,

byla jsem přihlášena na Vaší seznamce krátce jen asi 4 měsíce a přesto jsem díky Vám našla báječného muže.

Začalo to docela nevinně jako s každým členem,který měl zájem se se mnou seznámit.Začali jsme si dopisovat a zjistili jsme,že máme hodně společných zájmů,turistiku,country hudbu,moře,zahrádku a hlavně pěstování kytiček,což je můj největší koníček a jak jsem později zjistila je to koníček i mého nového partnera.

Já jsem měla skoro 10 let zahrádku,ale vzhledem k tomu,že se na mém pozemku začala stavět multifunkční hala,byla mi zahrádka odebrána .Nesla jsem to velice těžce,protože jsem si jí chtěla v důchodu užívat,těšila jsem se na to,proto jsem s radostí uvítala,když mi můj partner nabídl svou zahrádku,kterou má u svého krásného domečku nedaleko od mého bydliště.

Dnes už se společně těšíme až přijde jaro a budeme se moci věnovat svému koníčku.Vidíte,že se dá i v pokročilém věku najít spřízněná duše,která Vám pomůže realizovat své sny.

Přeji všem,kteří mají skutečný zájem o seznámení,aby jim to vyšlo a našli si partnera jako já. Víte,není to vždy jen o sexu, jak si mnoho lidí na seznamce myslí,ale jsou i jiné,daleko lepší hodnoty a příležitosti k seznámení.

Toto je v krátkosti můj příběh se šťastným koncem.

Zdravíme Eva a Láďa

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Blanky

Seznámení paní Blanky

Také já doporučuji Vaši seznamku. Do 10 dnů jsem se seznámila se svým protějškem. Měla jsem z toho strach, ale stálo to za to. Je to moc fajn a já moc děkuji.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Soni

Napsali jste nám - příběh uživatelky Soni

Už v prvních řádcích se pozná, o co tomu druhému jde. U nás bylo cítit, že k sobě cítíme vzájemné sympatie a že máme mnoho společného. Po pár setkáních jsme spolu strávili víkend ve Wellness a věděli jsme oba, že spolu chceme žít.

Napsali jste nám - příběh uživatele Milana

Napsali jste nám - příběh uživatele Milana

Srdečně zdravím váš celý tým Elitedate a musím vyjádřit velkou pochvalu a dík za váš profesionálně a bezproblemově vedený tento seznamovací portál. Nelze jinak, než vám zapsat jedničku a pět hvězdiček.

Napsali jste nám - příběh uživatele Karla

Napsali jste nám - příběh uživatele Karla

Naše seznámení probíhalo celkem standartním způsobem.Po výměně několika imeil zpráv,jsme k sobě pocítili náklonnost,tím jak si duševně rozumíme,máme společné zájmy,nechá se napsat,že i společný osud,což se stále prohlubovalo.Najednou jsme zjistili,že písmenka,které si vyměňujeme nestačí,stále jsme čekali kdo kdy ten druhý napíše.Vyměnili jsme si tel.čísla a hovory nebraly konce.Pak přišel den D,osobní setkání.....

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Zhruba po 14 dnech jsme se domluvili na první schůzce a od té doby se vídáme jak jen to jde, ačkoliv nás dělí vzdálenost cca 80km.  Už po týdnu jsme seznámili společně i naše děti a pak už jsme nevynechali žádný víkend. Trávíme společně každou volnou chvilku. Plánujeme společné bydlení.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Věry a Tomáše

Napsali jste nám - příběh uživatelů Věry a Tomáše

Psali jsme si asi tak měsíc a půl než jsme se sešli osobně. Původně jsme setkání plánovali až na jaro, ale nakonec nám zvědavost nedala a Tomáš za mnou přijel (vzdálenost 90 km)...