Seznámení paní Dary

Seznámení paní Dary

Díky seznamce Elite Date jsem poznala člověka, kterého bych zřejmě v reálném životě nikdy nepotkala.

Byť nás dělila vzdálenost cca 100 km, byl to krásný a obohacující vztah, nicméně, jak to v životě bývá, zasáhly do toho okolnosti, které ani jeden z nás dopředu nemohl očekávat ani předpokládat. Vztah skončil, neboť jsme nevěděli, jak ho dále posunout...

Ráda bych své prémiové členství využila i po zbytek doby, na kterou bylo řádně předplaceno. Se službami seznamky Elite Date jsem byla spokojená a již jsem ji doporučila i svým kamarádkám.

Dara

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí naší uživatelky.


Podobné články

Seznámení pana Martina

Díky vaší seznamce jsem našel svoji největší lásku v mém životě a po půl roce co jsme spolu tak jsme naplánovali nádhernou dovolenou, zrovna včera jsme přijeli ze Spojených Arabských Emirátů (Dubai) a nikdy na to nezapomeneme.

Seznámení Lubi a Zdeňka

Chtěli bychom vám touto cestou poděkovat za krásné seznámení, díky vaší seznamce jsem našel lásku a určitě životní partnerku. Můžeme jen potvrdit, že tato seznamka opravdu funguje a lze zde najít partnera pro život. I když to někdy může nějakou dobu trvat.

Seznámení paní Heleny

K seznamce jsem byla zpočátku skeptická, ale nyní jsem ráda, že jsem této možnosti využila a našla toho, koho jsem hledala.

Čeněk - určitě seznamku doporučím

Jedná se totiž dle mého názoru o nejlepší solidní seznamku (pravé účty, žádné strhávání peněz atd.), už jsem chtěl účet zrušit a nakonec se objevil někdo, s kým to dávalo smysl, psaní bylo přirozené a vše vyšlo dle mých představ.

Seznámení Pavly - Nejsme sami a hlavně si moc rozumíme

Jen vám chci oznámit, že mi vaše seznamka moc pomohla. Seznámili jsme se s partnerem a jsme šťastní. Máme, co jsme hledali. Od velikonoc jsme spolu. Jsme sice už dost stáří, ale spokojeni. Nejsme sami a hlavně si moc rozumíme.

Napsali jste nám - příběh uživatele Miroslava

... po odpovědění těch tří dotazů, na které jsem partnerce odpověděl, se mi ozvala a domluvili jsme si schůzku v restauraci - na kávu a tak nějak jsme si na první pohled rozuměli. No a pak jsme si domluvili další a další ...