Seznámili se přes elitedate

Recenzce - Evča a Jirka

Evča a Jirka

Naše první rande bylo velmi pohodové. Prošli jsme snad celé město a přilehlý park. Byli jsme spolu skoro přes 3 hodiny. Už tady jsem zjistila, že se mi s ním dobře povídá. Nyní jsme spolu už skoro půl roku a plánujeme založit rodinu. Jsem moc ráda, že jsem se přemluvila a zkusila tuto seznamku.

Přečtěte si jejich příběh
Recenzce - Helča a Alexandr

Helča a Alexandr

Hodně nás sblížila i společná zkušenost, kdy Alex ovdověl 2 měsíce po tom, co mi také zemřel přítel. Dnes už je to necelý rok, kdy se navštěvujeme a máme podobné vyhlídky do budoucna. Uvažujeme nad pozemkem a stavbou rodinného domu. Chceme si navzájem plnit naše sny.

Recenzce - Jarda a Jarka

Jarda a Jarka

Do mého života vstoupila žena, která měla přesně ty vlastnosti, co jsem si napsal do mého seznamu. Připadalo mi to neskutečné a ona mi každý den dokazuje, že je vším, co jsem si přál. Žijeme jeden pro druhého, plánujeme společný život a vezmeme se.

Přečtěte si jejich příběh
Recenzce - Seznámení Antonína

Seznámení Antonína

Já, vdovec po 36 letech hezkého manželství, ona rozvedená po 23 letech nepovedeného manželství. Já žijící v Austrálii, ona v Čechách. Přesto jsme se na ELITE Date potkali a po 650 mailech a třech měsících poprvé uviděli. Oba náš vztah považujeme za dárek z Nebe, za zázrak.

Přečtěte si jejich příběh

Seznamka Olomouc – seznámení pro muže a ženy z Olomouce a okolí

Seznamka Olomouc

Toužíte potkat partnera svých snů? Chcete zažít na vlastní kůži to, co právě prožívají zamilované páry kolem vás? Rozhodli jste se vyzkoušet seznamování přes internet? Poradíme vám, co uvést do profilu na seznamce a co nikoliv. Správně vytvořený profil je totiž základem vašeho úspěchu!

Pokud bydlíte v Olomouci a okolí, jste single a chcete se seznámit s partnerem nebo partnerkou z Olomouce, pak jste na správném místě. Seznamka v Olomouci je určena právě pro vás!

Hledáte partnera pro život?

Chcete-li mít po svém boku někoho, s kým půjdete v Olomouci na procházku do parku, s kým si zajdete do kina, na skleničku vína nebo s kým si popovídáte, v případě, že se budete cítit sami, neváhejte a přihlaste se na naši seznamku ještě dnes.

Seznamování na internetové seznamce ELITE Date je velmi jednoduché.  Zaregistrujte se, vyplňte osobnostní dotazník a začněte se seznamovat s partnery na úrovni!

Ptáte se kam na rande v Olomouci? 

Možností máte celou řadu. Olomouc totiž nabízí nepřeberné množství míst, kam můžete pozvat vaši novou lásku na schůzku.

Toužíte-li po prohlídce památek, domluvte si schůzku na Olomouckém hradě nebo se zajděte podívat na Klášter Hradisko, na Radnici s orlojem nebo na Katedrálu sv. Václava. Moc pěkně je i v nedalekém Muzeu kočárů, Muzeu umění nebo Muzeu tvarůžků.

Pokud jste se domluvili, že strávíte své první rande v přírodě, jděte se projít do olomouckých parků nedaleko centra. Zajímavým tipem může být květinových výstav ve Smetanových sadech  nebo prohlídka sbírkových skleníků.

Za zmínku stojí i Arboretum Horizont v Bystrovanech. Tento přírodní ráj nabízí sedmimetrový vodopád, který padá do jezírka s lekníny a kapry Koi. Součástí ráje je i rozlehlý přírodní park s cizokrajnými dřevinami a rostlinami. Vidět můžete výběh s kašmírskými kozami, lamami a voliéru s cizokrajnými opeřenci. V místním altánku si pak můžete odpočinout od pohybu a popovídat si o svých plánech do života.

Milovníky přírody zajisté zaujme i olomoucká Zoologická zahrada u Svatého Kopečku u Olomouce. Kromě zvířátek se můžete zajít podívat i do Botanické zahrady s rozáriem. Kousek odsud vede naučná stezka vedoucí olomouckými lesy.

Za kulturou můžete vyrazit i do nějakého vašeho oblíbeného olomouckého divadla nebo kina. Kromě Divadla na Šantovce můžete navštívit také Moravské divadlo Olomouc.

Milovníci vína, kávy nebo dobrého jídla si s největší pravděpodobností zarezervují stůl v nějaké vyhlášené olomoucké restauraci, vinárně či kavárně. My doporučujeme například Restauraci Archa, v níž si můžete pochutnat na české i zahraniční kuchyni nebo příjemnou kavárnu přímo v historickém centru Olomouce Café Mahler. Při konzumaci něčeho dobrého si o sobě můžete v klidu povídat. Pozor však na vhodná komunikační témata. Podívejte se na naše tipy, o čem nemluvit na prvním rande, aby nebylo zároveň tím posledním.  

A pro ty z vás, kteří preferují spíše sportovní rande před kulturním, sjednejte si schůzku na nějakém pěkném olomouckém sportovišti. Můžete si zde třeba zajezdit na in-linech, zahrát adventure golf na 18 jamkovém olomouckém hřišti nebo zažít trochu adrenalinu v Lanovém centru Proud. Vaší fantazii se meze nekladou.

Najděte si partnera (partnerku) svých snů!

Ptáte se kde? No přece na Seznamce Olomouc. Uvidíte, že vaše seznamování nebylo nikdy jednodušší!