Seznamka Karviná – seznámení pro muže a ženy z Karviné a okolí

Seznamka Karviná

Toužíte potkat partnera svých snů? Chcete zažít na vlastní kůži to, co právě prožívají zamilované páry kolem vás? Inspirujte se našimi seznamovacími tipy a triky a uvidíte, že seznamování není tak složité, jak se může na první pohled zdát!

Pokud bydlíte v Karviné, jste single a chcete se seznámit s partnerem nebo partnerkou z Karviné, pak jste na správném místě. Seznamka v Karviné je určena právě pro vás!

Hledáte partnera pro život?

Chcete-li mít po svém boku někoho, s kým půjdete v Karviné na procházku do parku, s kým si zajdete do kina, na skleničku vína nebo s kým si popovídáte v případě, že se budete cítit sami, neváhejte a přihlaste se na naši seznamku ještě dnes. Návod na štěstí vám neposkytneme, ale možnost seznámit se s partnerem na úrovni ano.

Seznamování na internetové seznamce ELITE Date je velmi jednoduché.  Zaregistrujte se, vyplňte osobnostní dotazník a začněte se seznamovat s partnery na úrovni!

Ptáte se kam na rande v Karviné? 

Možností máte celou řadu. Karviná totiž nabízí nepřeberné množství míst, kam můžete pozvat vaši novou lásku na schůzku.

V Karviné stojí za zmínku prohlídka „karvinské Pisy“ neboli šikmého kostela sv. Petra z Alkantary v Karviné – Dolech, botanická zahrada v Karviné – Starém Městě, výstavy v Galerii Pod Věží nebo zámek Fryštát

Romantické duše určitě ocení projížďku kočárem taženým nádher­ným koňským spřežením. Nostalgická projížďka historickým jádrem Karviné za dusotu koní, bude určitě tím pravým tipem pro vaše první společné rande.

Milovníci dobrého vína, kávy nebo jídla, upřednostní před návštěvou muzeí a historických památek, spíše posezení v nějaké vyhlášené karvinské restauraci, vinárně, čajovně či kavárně. Doporučujeme navštívit vyhlášenou Restauraci Baron. A jak sama restaurace hlásá: „Láska prochází žaludkem“, věříme, že láska v tomto podniku přijde i k vám.  Chcete-li si spíše než na večeři zajít na šálek chutné kávy nebo horké čokolády, zajděte si třeba do kavárny Cafe BB Bar v Karviné.

První rande může být ve znamení kultury. Co třeba  představení amatérského Divadelního souboru KVAS Karviná v Městském domě v Karviné nebo film v karvinském kině Centrum? Jaký druh kultury zvolíte, je jen na vás!

Pokud se chcete na své první schůzce trochu projít, vydejte se do Zámeckého Parku Boženy Němcové. Můžete se zde procházet stromovou alejí, podívat se na vzácný památný strom, prohlédnout si Larischův altán nebo malou fontánu se sousoším andílků a delfínů. Příjemnou atmosféru parku dotváří protékající malebný potůček Mlýnka. V jižní části zámeckého parku se nachází Areál Jezero Loděnice. Zde můžete posedět pod krytou terasou s velkým krbem.

A pro ty z vás, kteří preferují spíše sportovní rande před kulturním, sjednejte si schůzku na nějakém pěkném karvinském sportovišti. Můžete si zde třeba zajezdit na in-linech, zahrát golf v nedávno otevřeném golfovém areálu v Lipinách, tenis, nebo cokoliv jiného, co vás baví. Vaší fantazii se meze nekladou.

Najděte si partnera (partnerku) svých snů!

Přestaňte dělat stále stejné chyby při seznamování. Seznamte se! Ptáte se kde? No přece na Seznamce Karviná. Uvidíte, že vaše seznamování nebylo nikdy jednodušší!

Registrace

Registrace