Seznámili se přes elitedate

Recenzce - Evča a Jirka

Evča a Jirka

Naše první rande bylo velmi pohodové. Prošli jsme snad celé město a přilehlý park. Byli jsme spolu skoro přes 3 hodiny. Už tady jsem zjistila, že se mi s ním dobře povídá. Nyní jsme spolu už skoro půl roku a plánujeme založit rodinu. Jsem moc ráda, že jsem se přemluvila a zkusila tuto seznamku.

Přečtěte si jejich příběh
Recenzce - Helča a Alexandr

Helča a Alexandr

Hodně nás sblížila i společná zkušenost, kdy Alex ovdověl 2 měsíce po tom, co mi také zemřel přítel. Dnes už je to necelý rok, kdy se navštěvujeme a máme podobné vyhlídky do budoucna. Uvažujeme nad pozemkem a stavbou rodinného domu. Chceme si navzájem plnit naše sny.

Recenzce - Jarda a Jarka

Jarda a Jarka

Do mého života vstoupila žena, která měla přesně ty vlastnosti, co jsem si napsal do mého seznamu. Připadalo mi to neskutečné a ona mi každý den dokazuje, že je vším, co jsem si přál. Žijeme jeden pro druhého, plánujeme společný život a vezmeme se.

Přečtěte si jejich příběh
Recenzce - Seznámení Antonína

Seznámení Antonína

Já, vdovec po 36 letech hezkého manželství, ona rozvedená po 23 letech nepovedeného manželství. Já žijící v Austrálii, ona v Čechách. Přesto jsme se na ELITE Date potkali a po 650 mailech a třech měsících poprvé uviděli. Oba náš vztah považujeme za dárek z Nebe, za zázrak.

Přečtěte si jejich příběh

Seznamka Praha – seznámení pro muže a ženy z Prahy a okolí

Seznamka Praha

Nechcete už být single, mingle, ani zkoušet jiné typy moderních partnerských vztahů? Chcete se seznámit s někým, kdo bude sdílet vaše životní postoje a názory a s kým budete moci trávit společné chvíle? Chcete dát vaší samotě jednou pro vždy sbohem?

Pokud bydlíte v Praze a blízkém okolí, jste single a chcete se seznámit s partnerem nebo partnerkou z hlavního města Prahy, pak jste na správném místě. Seznamka v Praze je určena právě pro vás!

Hledáte partnera pro život?

Chcete-li mít po svém boku někoho, s kým půjdete v Praze na procházku do parku, s kým si zajdete do kina, na skleničku vína nebo s kým si popovídáte v případě, že se budete cítit sami, neváhejte a přihlaste se na naši seznamku ještě dnes.

Seznamování na internetové seznamce ELITE Date je velmi jednoduché.  Zaregistrujte se, vyplňte osobnostní dotazník a začněte se seznamovat s partnery na úrovni!

Ptáte se kam na rande v Praze? 

Možností máte celou řadu. Hlavní město Praha totiž nabízí nepřeberné množství míst, kam můžete pozvat vaši novou lásku na schůzku.

Za vhodný tip na první rande v Praze můžeme považovat prohlídku zámku Troja a přilehlou Zoologickou zahradu hlavního města Prahy. A co taková projížďka? Nebyl by to originální tip na vaše první rande? Pokud plánujete vaši první schůzku až na večerní hodiny, zajisté zaujmete třeba Hvězdárnou v Ďáblicích.

Pokud máte rádi přírodu, můžete si zajít na procházku do zeleného údolí Divoká Šárka, do Petřínských sadů, do Stromovky nebo do zahrad pod Pražským hradem. Navštívit můžete také Petřínskou rozhlednu, romantický ostrov Kampa na Vltavě nebo Růžový sad na vrcholku Petřína.

Na první schůzku můžete vyrazit i do nějakého vašeho oblíbeného pražského divadla nebo kina. Komu přijde pražské Národní divadlo příliš luxusní, zamluvte si lístky v Divadle Archa, Divadle Broadway nebo Divadle Čertovka.

Pokud chcete navštívit spíše nějaké památky, vydejte se na první rande v Praze například na Vyšehrad nebo si zajeďte na Karlštejn.

Láká-li vás spíše posezení u skleničky vína, kávy nebo dobrého jídla, zarezervujte si stůl v nějaké vaší oblíbené pražské restauraci, vinárně či kavárně. Doporučujeme například stylovou italskou restauraci Ristorante Bonaccia, kavárnu Café Savoy nebo vinárnu Mon Rouge Pif. Záleží jen na vás, zda si chcete posedět u šálku teplé kávy, skleničky dobře vychlazeného vína nebo chcete zažít spíše nějaký neopakovatelný gurmánský zážitek.

A pro ty z vás, kteří preferují spíše sportovní rande před kulturním, sjednejte si schůzku na nějakém pražském sportovišti. Co třeba sportovní areál Sportcentrum Prosek? Můžete si třeba zajezdit na in-linech, zahrát si tenis, minigolf nebo dělat cokoliv jiného, co vás napadne. Vaší fantazii se meze nekladou.

Najděte si partnera (partnerku) svých snů!

Ptáte se kde? No přece na Seznamce Praha. Uvidíte, že vaše seznamování nebylo nikdy jednodušší!