Seznámili se přes elitedate

Petr a Maruška

Jak zacit? Seznámil jsem se přes Vasi seznamku před 6 měsíci. Ano 10.4. 2017 a jak se to vlastně stane? Rozešel jsem se po několika letech s přítelkyní a nějak me to dost zlomilo. A tak mě napadlo že jediná cesta, je odrazit se ode dna je zkusit se seznámit. A kde a jak? Jsem hodne vytizeny , mam dve deti ve střídavé peci a náročnou praci. Takže internetová seznamka byl celkem logický krok. Předem sem vyloučil seznamky zdarma. Mají jednu podstatnou chybu. Je tu spoustu lidi jenom pro zábavu. Takže nic pro skutečně vážné seznámení.
 
Takže jsem si udělal profil a napsal na několik návrhů. S několika ženami jsem si začal psát,ale úplně nejvíc me oslovila Maruška z Litoměřic...
Více o seznámení Petra a Marušky

Seznámení Antonína

Já, vdovec po 36letech hezkého manželství, ona rozvedená po 23letech nepovedeného manželství.
Já dlouhán, výška 200 cm,  ona maličká, výška 162cm.
Já od sametové revoluce na vlastní noze, ona státní zaměstnanec, učitelka.
Já žijící v Austrálii, ona v Čechách. Přesto jsme se na Elite potkali a po 650 mailech a třech měsících poprvé uviděli. Byla statečná, přiletěla za mnou do Austrálie.

Více o seznámení Antonína

Jarda a Jarka

Do mého života vstoupila žena, která měla přesně ty vlastnosti, co jsem si napsal do mého seznamu. Připadalo mi to neskutečné a ona mi každý den dokazuje že je vším co jsem si přál.

I když jsme spolu krátce, připadá nám, že se známe dlouho. Žijeme jeden pro druhého, plánujeme společný život a vezmeme se.

Tu ženu hluboce miluji a jsem vděčný za to, že mi bylo dáno ji potkat.

Děkujeme seznamce Elite Date za skvělý servis a zprostředkování

Více o seznámení Jardy a Jarky

Vladimíra a Jaroslav

Požádali jste mě o můj příběh. Jelikož je to pro mě jako zázrak, co se mi stalo, podělím se s Vámi o něj.

Na seznamku jsem se přihlásila v říjnu 2016, protože jsem chtěla jít štěstí naproti a najít si partnera. Za necelého půl roku jsem nenašla nikoho, s kým bychom měli "společnou řeč". Už jsem to chtěla vzdát a byla jsem rozhodnuta, že si členství prodlužovat nebudu, že dál pokoušet štěstí nechci.

Více o seznámení Vladimíry a Jaroslavy

Seznamka Praha – seznámení pro muže a ženy z Prahy a okolí

Seznamka Praha

Nechcete už být single, mingle, ani zkoušet jiné typy moderních partnerských vztahů? Chcete se seznámit s někým, kdo bude sdílet vaše životní postoje a názory a s kým budete moci trávit společné chvíle? Chcete dát vaší samotě jednou pro vždy sbohem?

Pokud bydlíte v Praze a blízkém okolí, jste single a chcete se seznámit s partnerem nebo partnerkou z hlavního města Prahy, pak jste na správném místě. Seznamka v Praze je určena právě pro vás!

Hledáte partnera pro život?

Chcete-li mít po svém boku někoho, s kým půjdete v Praze na procházku do parku, s kým si zajdete do kina, na skleničku vína nebo s kým si popovídáte v případě, že se budete cítit sami, neváhejte a přihlaste se na naši seznamku ještě dnes.

Seznamování na internetové seznamce ELITE Date je velmi jednoduché.  Zaregistrujte se, vyplňte osobnostní dotazník a začněte se seznamovat s partnery na úrovni!

Ptáte se kam na rande v Praze? 

Možností máte celou řadu. Hlavní město Praha totiž nabízí nepřeberné množství míst, kam můžete pozvat vaši novou lásku na schůzku.

Za vhodný tip na první rande v Praze můžeme považovat prohlídku zámku Troja a přilehlou Zoologickou zahradu hlavního města Prahy. A co taková projížďka? Nebyl by to originální tip na vaše první rande? Pokud plánujete vaši první schůzku až na večerní hodiny, zajisté zaujmete třeba Hvězdárnou v Ďáblicích.

Pokud máte rádi přírodu, můžete si zajít na procházku do zeleného údolí Divoká Šárka, do Petřínských sadů, do Stromovky nebo do zahrad pod Pražským hradem. Navštívit můžete také Petřínskou rozhlednu, romantický ostrov Kampa na Vltavě nebo Růžový sad na vrcholku Petřína.

Na první schůzku můžete vyrazit i do nějakého vašeho oblíbeného pražského divadla nebo kina. Komu přijde pražské Národní divadlo příliš luxusní, zamluvte si lístky v Divadle Archa, Divadle Broadway nebo Divadle Čertovka.

Pokud chcete navštívit spíše nějaké památky, vydejte se na první rande v Praze například na Vyšehrad nebo si zajeďte na Karlštejn.

Láká-li vás spíše posezení u skleničky vína, kávy nebo dobrého jídla, zarezervujte si stůl v nějaké vaší oblíbené pražské restauraci, vinárně či kavárně. Doporučujeme například stylovou italskou restauraci Ristorante Bonaccia, kavárnu Café Savoy nebo vinárnu Mon Rouge Pif. Záleží jen na vás, zda si chcete posedět u šálku teplé kávy, skleničky dobře vychlazeného vína nebo chcete zažít spíše nějaký neopakovatelný gurmánský zážitek.

A pro ty z vás, kteří preferují spíše sportovní rande před kulturním, sjednejte si schůzku na nějakém pražském sportovišti. Co třeba sportovní areál Sportcentrum Prosek? Můžete si třeba zajezdit na in-linech, zahrát si tenis, minigolf nebo dělat cokoliv jiného, co vás napadne. Vaší fantazii se meze nekladou.

Najděte si partnera (partnerku) svých snů!

Ptáte se kde? No přece na Seznamce Praha. Uvidíte, že vaše seznamování nebylo nikdy jednodušší!