Na ELITE Date se nemusíte obávat podvodných praktik! Jsme féroví!

Na ELITE Date se nemusíte obávat podvodných praktik! Jsme féroví!

podvodné praktiky na seznamkách, be2, edarling, academic singles

Podvodné praktiky na seznamkách

Zajisté jste už slyšeli o podvodných praktikách na některých internetových seznamkách. Možná už jste se stali také jejich obětí.

V touze najít si partnera, který splní všechna vaše očekávání, jste se registrovali do jejich databáze a po uhrazení členského poplatku platební kartou jste se nestačili divit. VIP členství se vám automaticky prodlužovalo a z účtu se vám začaly strhávat opakovaně tisícové částky za členství, o které už jste dávno nestáli.

Snažili jste se tedy svůj profil složitě vypovědět? Jenže jak, když mají sídlo v zahraničí a nikde na ně není uveden kontakt? Respektive je - email, na který vám odepisuje „robot“. Zablokovali jste si platební kartu, aby vám už vám nikdy z účtu další peníze nestrhli? Začaly vám pak chodit emaily od vymahačské společnosti?

To není sci-fi, to jsou smutné praktiky konkurenčních seznamek! A to, že jste si nepřečetli jejich obchodní podmínky, kde mají výše zmiňované uvedené, vás bohužel neomlouvá.

Pokud už takovou negativní zkušenost máte, zajisté víte, o jaké internetové seznamky se jedná. Pokud ne, podívejte se na níže uvedené reportáže, které běžely v hlavních zprávách v televizi. Hned budete mít jasno.

Reportáž 1:
https://prima.iprima.cz/zpravodajstvi/na-seznamky-s-podivnymi-praktikami-si-klienti-stezuji-uz-nekolik-let-presto-funguji

Reportáž 2: (již odstraněna)
https://prima.iprima.cz/zpravodajstvi/30-12-2018-velke-zpravy-mezinarodni-internetova-seznamka-stale-nebere-konce

Chcete se takovým problémům při seznamování vyhnout? Registrujte se na ELITE Date!

Oproti jiným seznamkám nemusíte doručovat výpověď do zahraničí písemně, jsme česká společnost se sídlem v Praze. Profil si můžete smazat ve svém účtu bez naší pomoci. Pokud si nebudete vědět rady, pošlete nám žádost o zrušení emailem a my ho odstraníme do 24 hodin z databáze za vás. Na seznamce vás „násilím“ držet nebudeme.

Stejně tak nemusíte mít obavy z toho, že vám naúčtujeme další poplatek za prémiové členství, pokud si ho sami nebudete chtít prodloužit. Automatické obnovy členství neprovádíme. Pokud si své členství sami znovu neobnovíte a nepoukážete na náš účet další platbu, automaticky se vaše prémiové členství deaktivuje a nastaví se na něm zpět základní členství s omezenými funkcemi.

Následně už bude jen na vás, jak s vaším profilem na seznamce naložíte. Účet si u nás můžete ponechat s omezeným členstvím nebo trvale zrušit. Toto rozhodnutí už ponecháme jen na vás.


Podobné články

Jak mohu zrušit své členství na prémiové seznamce?

Své členství na prémiové seznamce můžete zrušit ve svém vlastním profilu, v záložce Můj účet – Nastavení – Odstranění účtu. Vyplňte důvod mazání profilu a do potvrzovacího slova napište slovo smazat. Smazání pak potvrďte tlačítkem Smazat. Druhou variantou je, že napíšete našim administrátorkám na info@elitedate.cz a ty provedou zrušení vašeho profilu za vás.

Proč je seznamka ELITEDATE.cz placená?

Jsme tu pro lidi, kteří hledají vážnou známost a partnera, který splňuje jejich očekávání. Nesnažíme se oslovit každého, ale jen určitou skupinu lidí, kteří hledají vážný vztah a kultivovaného partnera na úrovni. Snažíme se maximálně odstínit ty, kteří nemyslí seznamování vážně.

Jak zjistím, kdo je na seznamce novým členem?

Denně se na prémiovou seznamku registrují desítky nových členů. Jejich přehled naleznete po přihlášení do svého profilu v záložce Noví členové. Pokud máte nastavena nějaká vlastní kritéria výběru partnerů, zobrazí se vám jen nově registrovaní uživatelé, kteří zároveň vaše kritéria splňují. Pokud nebudete mít nastavena žádná vlastní kritéria výběru, uvidíte v nabídce Noví členové všechny nově registrované partnery.

Nechci dostávat newslettery, co pro to mám udělat?

Pokud nechcete, abychom vám zasílali newslettery, změňte si nastavení svého účtu. Po přihlášení do svého profilu si můžete v záložce Můj účet – Změna údajů – část Soukromé - Newsletter zasílání newsletterů pozastavit. Pokud se v průběhu vaší registrace rozhodnete pro opětovné zasílání našich emailů, stačí změnit tlačítko NE na tlačítko ANO. Veškeré změny je nutno potvrdit stiskem tlačítka Uložit.

Proč mi chodí návrhy partnerů, kteří neodpovídají mým požadavkům?

Návrhy partnerů, které vám chodí do zpráv na váš email, jsou generovány automaticky podle shody výsledků vašeho osobnostního testu. Pokud si chcete stanovit vlastní kritéria výběru partnera, učiňte tak po přihlášení do svého profilu v záložce Můj účet – Nastavení - Emailová upozornění - O partnerovi, který.... Zde si můžete navolit kromě věku, dosaženého vzdělání, výšky, zda je daný partner kuřák či nekuřák  i místo, odkud daný partner pochází. Nezapomeňte zadané údaje uložit pomocí zeleného tlačítka ZMĚNIT.

Kde mohu změnit údaje, které jsem při registraci vyplnil?

Své osobní údaje, zájmy, záliby, preference, informace o vašem vzhledu, životních hodnotách či otázkách na vaše partnery můžete jednoduše změnit po přihlášení do svého profilu v záložce Můj účet – Změna údajů. V záložce Změna údajů můžete změnit i váš email. Další možnost, jak můžete změnit údaje ve svém profilu, naleznete v záložce Můj účet - Profil - Změnit.

Nejnovější články

Přihlášení přes Seznam

Zapomeňte na hesla a přihlašujte se v ELITE Date pomocí přihlášení přes Seznam. Tento článek Vám poradí jak.

Jak upravit výřez fotografie?

Výřez fotografie můžete upravit v záložce Můj účet – Profil – Přidat nebo změnit obrázek. Vyberete si fotografii, kterou chcete upravovat. Kliknutím na tlačítko Upravit se dostanete do detailu dané fotografie.

V čem se liší prémiová seznamka ELITE Date od ostatních internetových seznamek?

Zajímá váš v čem se lišíme oproti naší konkurenci? Chcete se dozvědět více o fungování prémiové seznamky ELITE Date? Pokud máte před založením vašeho profilu ještě nějaké dotazy, zajisté na ně naleznete odpověď v následujcím článku.

Falešné profily

Cílem naší prémiové seznamky je zprostředkovat uživatelům, kteří mají zájem o vážné seznámení  kontakt s osobami, které budou splňovat jejich očekávání.  Pokud si tedy do svého profilu nahrajete fotografii, která neodpovídá vaší reálné podobě, tzn., že použijete fotografie celebrit, slavných herců, sportovců, zvířat… nebo pokud si místo svého skutečného jména zvolíte přezdívku nebo nesmyslné seskupení znaků, budou vaše profily administrátory bez upozornění smazány.

Co dělat, když vidím fotografie ostatních uživatelů rozmazaně?

Pokud vidíte fotografie ostatních uživatelů rozmazaně, znamená to, že máte aktivované pouze základní členství. Pro to, abyste mohli plně využívat všech funkcí, které prémiová seznamka ELITE Date svým uživatelům nabízí, musíte získat prémiové členství.  Díky němu budete vidět všechny fotografie vašich potenciálních partnerů ostře, budete je moci oslovit a následně s nimi komunikovat přes zprávy. Jedině tak máte možnost seznámit se s partnerem, který vás zaujal!

Jaké funkce nabízí základní členství?

Základní členství je určeno pro osoby, které chtějí vyzkoušet, jak naše prémiová seznamka funguje. Máte možnost zjistit, kolik uživatelů od kterého pohlaví je u nás zaregistrováno, zda se mezi novými či navrhovanými partnery nachází někdo, koho byste chtěli kontaktovat a blíže poznat. Nevýhodou základního členství je to, že vidíte u všech partnerů rozmazanou profilovou fotografii a nemáte možnost danou osobu oslovit. Proto, abyste mohli využívat všech funkcí naší prémiové seznamky, je zapotřebí získat prémiové členství.