Na ELITE Date se nemusíte obávat podvodných praktik! Jsme féroví!

Na ELITE Date se nemusíte obávat podvodných praktik! Jsme féroví!

podvodné praktiky na seznamkách, be2, edarling, academic singles

Podvodné praktiky na seznamkách

Zajisté jste už slyšeli o podvodných praktikách na některých internetových seznamkách. Možná už jste se stali také jejich obětí.

V touze najít si partnera, který splní všechna vaše očekávání, jste se registrovali do jejich databáze a po uhrazení členského poplatku platební kartou jste se nestačili divit. VIP členství se vám automaticky prodlužovalo a z účtu se vám začaly strhávat opakovaně tisícové částky za členství, o které už jste dávno nestáli.

Snažili jste se tedy svůj profil složitě vypovědět? Jenže jak, když mají sídlo v zahraničí a nikde na ně není uveden kontakt? Respektive je - email, na který vám odepisuje „robot“. Zablokovali jste si platební kartu, aby vám už vám nikdy z účtu další peníze nestrhli? Začaly vám pak chodit emaily od vymahačské společnosti?

To není sci-fi, to jsou smutné praktiky konkurenčních seznamek! A to, že jste si nepřečetli jejich obchodní podmínky, kde mají výše zmiňované uvedené, vás bohužel neomlouvá.

Pokud už takovou negativní zkušenost máte, zajisté víte, o jaké internetové seznamky se jedná. Pokud ne, podívejte se na níže uvedené reportáže, které běžely v hlavních zprávách v televizi. Hned budete mít jasno.

Reportáž 1:
https://prima.iprima.cz/zpravodajstvi/na-seznamky-s-podivnymi-praktikami-si-klienti-stezuji-uz-nekolik-let-presto-funguji

Reportáž 2: (již odstraněna)
https://prima.iprima.cz/zpravodajstvi/30-12-2018-velke-zpravy-mezinarodni-internetova-seznamka-stale-nebere-konce

Chcete se takovým problémům při seznamování vyhnout? Registrujte se na ELITE Date!

Oproti jiným seznamkám nemusíte doručovat výpověď do zahraničí písemně, jsme česká společnost se sídlem v Praze. Profil si můžete smazat ve svém účtu bez naší pomoci. Pokud si nebudete vědět rady, pošlete nám žádost o zrušení emailem a my ho odstraníme do 24 hodin z databáze za vás. Na seznamce vás „násilím“ držet nebudeme.

Stejně tak nemusíte mít obavy z toho, že vám naúčtujeme další poplatek za prémiové členství, pokud si ho sami nebudete chtít prodloužit. Automatické obnovy členství neprovádíme. Pokud si své členství sami znovu neobnovíte a nepoukážete na náš účet další platbu, automaticky se vaše prémiové členství deaktivuje a nastaví se na něm zpět základní členství s omezenými funkcemi.

Následně už bude jen na vás, jak s vaším profilem na seznamce naložíte. Účet si u nás můžete ponechat s omezeným členstvím nebo trvale zrušit. Toto rozhodnutí už ponecháme jen na vás.


Podobné články

Kolik stojí prémiové členství a jak si ho mohu aktivovat?

Prémiové členství si můžete objednat (nebo prodloužit) po přihlášení do vašeho profilu v záložce Můj účet – Členství.  Nejprve si zvolíte období, na které chcete prémiové členství aktivovat, poté způsob, jakým platbu za členství uhradíte.

Kde mohu změnit údaje, které jsem při registraci vyplnil?

Své osobní údaje, zájmy, záliby, preference, informace o vašem vzhledu, životních hodnotách či otázkách na vaše partnery můžete jednoduše změnit po přihlášení do svého profilu v záložce Můj účet – Změna údajů. V záložce Změna údajů můžete změnit i váš email. Další možnost, jak můžete změnit údaje ve svém profilu, naleznete v záložce Můj účet - Profil - Změnit.

Jak mohu zrušit své členství na prémiové seznamce?

Své členství na prémiové seznamce můžete zrušit ve svém vlastním profilu, v záložce Můj účet – Nastavení – Odstranění účtu. Vyplňte důvod mazání profilu a do potvrzovacího slova napište slovo smazat. Smazání pak potvrďte tlačítkem Smazat. Druhou variantou je, že napíšete našim administrátorkám na info@elitedate.cz a ty provedou zrušení vašeho profilu za vás.

Falešné profily

Cílem naší prémiové seznamky je zprostředkovat uživatelům, kteří mají zájem o vážné seznámení  kontakt s osobami, které budou splňovat jejich očekávání.  Pokud si tedy do svého profilu nahrajete fotografii, která neodpovídá vaší reálné podobě, tzn., že použijete fotografie celebrit, slavných herců, sportovců, zvířat… nebo pokud si místo svého skutečného jména zvolíte přezdívku nebo nesmyslné seskupení znaků, budou vaše profily administrátory bez upozornění smazány.

Proč mi chodí návrhy partnerů, kteří neodpovídají mým požadavkům?

Návrhy partnerů, které vám chodí do zpráv na váš email, jsou generovány automaticky podle shody výsledků vašeho osobnostního testu. Pokud si chcete stanovit vlastní kritéria výběru partnera, učiňte tak po přihlášení do svého profilu v záložce Můj účet – Nastavení - Emailová upozornění - O partnerovi, který.... Zde si můžete navolit kromě věku, dosaženého vzdělání, výšky, zda je daný partner kuřák či nekuřák  i místo, odkud daný partner pochází. Nezapomeňte zadané údaje uložit pomocí zeleného tlačítka ZMĚNIT.

Jak často chodí upozornění na nové zprávy?

Pokud nechcete, abychom vám zasílali jakékoliv informace, změňte si nastavení svého účtu. Perioda pro zasílání informací o nově příchozích zprávách od ostatních uživatelů, návrhů partnerů nebo informací o tom, kdo si zobrazil váš profil, záleží jen na vás. Po přihlášení do svého si účtu si můžete v záložce Můj účet – Nastavení  – Emailová upozornění navolit, zda chcete zasílat zprávy okamžitě, jednou denně, jednou týdně nebo nikdy.