Na ELITE Date se nemusíte obávat podvodných praktik! Jsme féroví!

Na ELITE Date se nemusíte obávat podvodných praktik! Jsme féroví!

podvodné praktiky na seznamkách, be2, edarling, academic singles

Podvodné praktiky na seznamkách

Zajisté jste už slyšeli o podvodných praktikách na některých internetových seznamkách. Možná už jste se stali také jejich obětí.

V touze najít si partnera, který splní všechna vaše očekávání, jste se registrovali do jejich databáze a po uhrazení členského poplatku platební kartou jste se nestačili divit. VIP členství se vám automaticky prodlužovalo a z účtu se vám začaly strhávat opakovaně tisícové částky za členství, o které už jste dávno nestáli.

Snažili jste se tedy svůj profil složitě vypovědět? Jenže jak, když mají sídlo v zahraničí a nikde na ně není uveden kontakt? Respektive je - email, na který vám odepisuje „robot“. Zablokovali jste si platební kartu, aby vám už vám nikdy z účtu další peníze nestrhli? Začaly vám pak chodit emaily od vymahačské společnosti?

To není sci-fi, to jsou smutné praktiky konkurenčních seznamek! A to, že jste si nepřečetli jejich obchodní podmínky, kde mají výše zmiňované uvedené, vás bohužel neomlouvá.

Pokud už takovou negativní zkušenost máte, zajisté víte, o jaké internetové seznamky se jedná. Pokud ne, podívejte se na níže uvedené reportáže, které běžely v hlavních zprávách v televizi. Hned budete mít jasno.

Reportáž 1:
https://prima.iprima.cz/zpravodajstvi/na-seznamky-s-podivnymi-praktikami-si-klienti-stezuji-uz-nekolik-let-presto-funguji

Reportáž 2: (již odstraněna)
https://prima.iprima.cz/zpravodajstvi/30-12-2018-velke-zpravy-mezinarodni-internetova-seznamka-stale-nebere-konce

Chcete se takovým problémům při seznamování vyhnout? Registrujte se na ELITE Date!

Oproti jiným seznamkám nemusíte doručovat výpověď do zahraničí písemně, jsme česká společnost se sídlem v Praze. Profil si můžete smazat ve svém účtu bez naší pomoci. Pokud si nebudete vědět rady, pošlete nám žádost o zrušení emailem a my ho odstraníme do 24 hodin z databáze za vás. Na seznamce vás „násilím“ držet nebudeme.

Stejně tak nemusíte mít obavy z toho, že vám naúčtujeme další poplatek za prémiové členství, pokud si ho sami nebudete chtít prodloužit. Automatické obnovy členství neprovádíme. Pokud si své členství sami znovu neobnovíte a nepoukážete na náš účet další platbu, automaticky se vaše prémiové členství deaktivuje a nastaví se na něm zpět základní členství s omezenými funkcemi.

Následně už bude jen na vás, jak s vaším profilem na seznamce naložíte. Účet si u nás můžete ponechat s omezeným členstvím nebo trvale zrušit. Toto rozhodnutí už ponecháme jen na vás.


Podobné články

Kde mohu změnit údaje, které jsem při registraci vyplnil?

Své osobní údaje, zájmy, záliby, preference, informace o vašem vzhledu, životních hodnotách či otázkách na vaše partnery můžete jednoduše změnit po přihlášení do svého profilu v záložce Můj účet – Změna údajů. V záložce Změna údajů můžete změnit i váš email. Další možnost, jak můžete změnit údaje ve svém profilu, naleznete v záložce Můj účet - Profil - Změnit.

Obnovení zapomenutého hesla

Zapomněli jste své heslo? Klikněte na "Přihlášení pro členy" - http://www.elitedate.cz/prihlaseni, poté na "Zapomněli jste heslo?". Do vaší emailové schránky vám přijde zpráva, v níž naleznete odkaz na změnu hesla. Zadáte nové heslo a ještě jednou heslo potvrdíte. Následně už se budete moci přihlásit do svého profilu pomocí změněného hesla.

Kolik stojí prémiové členství a jak si ho mohu aktivovat?

Prémiové členství si můžete objednat (nebo prodloužit) po přihlášení do vašeho profilu v záložce Můj účet – Členství.  Nejprve si zvolíte období, na které chcete prémiové členství aktivovat, poté způsob, jakým platbu za členství uhradíte.

Proč mi chodí návrhy partnerů, kteří neodpovídají mým požadavkům?

Návrhy partnerů, které vám chodí do zpráv na váš email, jsou generovány automaticky podle shody výsledků vašeho osobnostního testu. Pokud si chcete stanovit vlastní kritéria výběru partnera, učiňte tak po přihlášení do svého profilu v záložce Můj účet – Nastavení - Emailová upozornění - O partnerovi, který.... Zde si můžete navolit kromě věku, dosaženého vzdělání, výšky, zda je daný partner kuřák či nekuřák  i místo, odkud daný partner pochází. Nezapomeňte zadané údaje uložit pomocí zeleného tlačítka ZMĚNIT.

Jak často chodí upozornění na nové zprávy?

Pokud nechcete, abychom vám zasílali jakékoliv informace, změňte si nastavení svého účtu. Perioda pro zasílání informací o nově příchozích zprávách od ostatních uživatelů, návrhů partnerů nebo informací o tom, kdo si zobrazil váš profil, záleží jen na vás. Po přihlášení do svého si účtu si můžete v záložce Můj účet – Nastavení  – Emailová upozornění navolit, zda chcete zasílat zprávy okamžitě, jednou denně, jednou týdně nebo nikdy.

Za jak dlouho budu moci plně využívat svůj profil při zaplacení prémiového členství?

Prémiové členství je aktivováno automaticky po obdržení platby z vaší banky na bankovní účet seznamky ELITE Date. Vzhledem k tomu, že jsou všechny transakce prováděny prostřednictvím platební brány GoPay a PayU, počítejte s tím, že aktivace prémiového členství určitý čas trvá. Záleží na způsobu platby, který si pro úhradu svého prémiového členství zvolíte. U platby mobilním telefonem nebo platební kartou se prémiové členství aktivuje během pár minut (desítek minut), u bankovního převodu za 2-3 pracovní dny, u složenky za 5-7 pracovních dní.

Nejnovější články

Přihlášení přes Seznam

Zapomeňte na hesla a přihlašujte se v ELITE Date pomocí přihlášení přes Seznam. Tento článek Vám poradí jak.

Jak upravit výřez fotografie?

Výřez fotografie můžete upravit v záložce Můj účet – Profil – Přidat nebo změnit obrázek. Vyberete si fotografii, kterou chcete upravovat. Kliknutím na tlačítko Upravit se dostanete do detailu dané fotografie.

V čem se liší prémiová seznamka ELITE Date od ostatních internetových seznamek?

Zajímá váš v čem se lišíme oproti naší konkurenci? Chcete se dozvědět více o fungování prémiové seznamky ELITE Date? Pokud máte před založením vašeho profilu ještě nějaké dotazy, zajisté na ně naleznete odpověď v následujcím článku.

Falešné profily

Cílem naší prémiové seznamky je zprostředkovat uživatelům, kteří mají zájem o vážné seznámení  kontakt s osobami, které budou splňovat jejich očekávání.  Pokud si tedy do svého profilu nahrajete fotografii, která neodpovídá vaší reálné podobě, tzn., že použijete fotografie celebrit, slavných herců, sportovců, zvířat… nebo pokud si místo svého skutečného jména zvolíte přezdívku nebo nesmyslné seskupení znaků, budou vaše profily administrátory bez upozornění smazány.

Co dělat, když vidím fotografie ostatních uživatelů rozmazaně?

Pokud vidíte fotografie ostatních uživatelů rozmazaně, znamená to, že máte aktivované pouze základní členství. Pro to, abyste mohli plně využívat všech funkcí, které prémiová seznamka ELITE Date svým uživatelům nabízí, musíte získat prémiové členství.  Díky němu budete vidět všechny fotografie vašich potenciálních partnerů ostře, budete je moci oslovit a následně s nimi komunikovat přes zprávy. Jedině tak máte možnost seznámit se s partnerem, který vás zaujal!

Jaké funkce nabízí základní členství?

Základní členství je určeno pro osoby, které chtějí vyzkoušet, jak naše prémiová seznamka funguje. Máte možnost zjistit, kolik uživatelů od kterého pohlaví je u nás zaregistrováno, zda se mezi novými či navrhovanými partnery nachází někdo, koho byste chtěli kontaktovat a blíže poznat. Nevýhodou základního členství je to, že vidíte u všech partnerů rozmazanou profilovou fotografii a nemáte možnost danou osobu oslovit. Proto, abyste mohli využívat všech funkcí naší prémiové seznamky, je zapotřebí získat prémiové členství.