Seznamka Brno – seznámení pro muže a ženy z Brna a okolí

Seznamka Brno

Toužíte potkat partnera svých snů? Chcete zažít na vlastní kůži to, co právě prožívají zamilované páry kolem vás? Přestože chodíte poměrně často na smluvené schůzky, nedaří se vám seznámit s tím pravým (tou pravou)? Nebojte se! Poradíme vám, jak se zbavit nejčastějších chyb při seznamování!

Pokud bydlíte v Brně a okolí, jste single a chcete se seznámit s partnerem nebo partnerkou z Brna, pak jste na správném místě. Seznamka v Brně je určena právě pro vás!

Hledáte partnera pro život?

Chcete-li mít po svém boku někoho, s kým půjdete v Brně na procházku do parku, s kým si zajdete do kina, na skleničku vína nebo s kým si popovídáte v případě, že se budete cítit sami, neváhejte a přihlaste se na naši seznamku ještě dnes.

Seznamování na internetové seznamce ELITE Date je velmi jednoduché.  Zaregistrujte se, vyplňte osobnostní dotazník a začněte se seznamovat s partnery na úrovni!

Ptáte se kam na rande v Brně? 

Možností máte celou řadu. Brno totiž nabízí nepřeberné množství míst, kam můžete pozvat vaši novou lásku na schůzku.

Na rande můžete vyrazit třeba na vyhlídku Velké Klajdovka v brněnské Líšni. Pokud vám bude počasí přát, můžete odsud vidět nejvyšší horu Dolního Rakouska, Pálavské vrchy, Bílé Karpaty nebo Schneeberg v Alpách. Nedaleko železniční stanice Brno – Řečkovice leží Zamilovaný hájek zvaný „Zamilec“. Toto místo je pro první rande jako stvořené. Zamilec skrývá mnoho krásných romantických zákoutí.

Na procházku můžete zavítat i do velkého brněnského Parku Lužánky. Zde se můžete kochat krásnou přírodou, rybníčkem se zlatými rybkami nebo si zde můžete sednout na lavičku a jen tak si povídat o vás a vašem životě.

Na první rande můžete vyrazit i do nějakého vašeho oblíbeného brněnského divadla nebo kina.  Velmi zajímavé posezení vás čeká v Kinokavárně a Filmové galerii - Spolek přátel italské opery v Domě pánů z Lipé. Při sledování filmů zde můžete popíjet lahodné víno.

Upřednostňujete-li spíše posezení u skleničky vína, kávy nebo dobrého jídla, zarezervujte si stůl v nějaké vaší oblíbené brněnské restauraci, vinárně či kavárně. Doporučujeme  například luxusní brněnskou kavárnu Caffé del Saggio, Středověkou krčmu nebo sklepní vinárnu Pod Radničním kolem.

A pro ty z vás, kteří preferují spíše sportovní rande před kulturním, sjednejte si schůzku na nějakém pěkném brněnském sportovišti. Můžete si třeba zajezdit na in-linech, zahrát si tenis, minigolf nebo dělat cokoliv jiného, co vás napadne. Vaší fantazii se meze nekladou.

Najděte si partnera (partnerku) svých snů!

Ptáte se kde? No přece na Seznamce Brno. Uvidíte, že vaše seznamování nebylo nikdy jednodušší!

Registrace

Registrace