Seznamka České Budějovice – seznámení pro muže a ženy z Českých Budějovic a okolí

Seznamka České Budějovice

Jste stále sami? Došlo už vám, že samota není pro vás? Nechcete už spát sami ve své posteli, trávit večery u televize se svým domácím mazlíčkem ani večeřet o samotě u velkého jídelního stolu? Toužíte po tom, aby vás měl někdo rád? Možností, jak se seznámit, existuje celá řada. My vám s jednou z nich pomůžeme. Seznámíme vás přes internet!

Pokud bydlíte v Českých Budějovicích, jste single a chcete se seznámit s partnerem nebo partnerkou z Českých Budějovic, pak jste na správném místě. Seznamka v Českých Budějovicích je určena právě pro vás!

Hledáte partnera pro život?

Chcete-li mít po svém boku někoho, s kým půjdete v Českých Budějovicích na procházku do parku, s kým si zajdete do kina, na skleničku vína nebo s kým si popovídáte, v případě, že se budete cítit sami, neváhejte a přihlaste se na naši seznamku ještě dnes.

Seznamování na internetové seznamce ELITE Date je velmi jednoduché.  Zaregistrujte se, vyplňte osobnostní dotazník a začněte se seznamovat s partnery na úrovni!

Po úspěšném seznámení přes internetovou seznamku vás zajisté bude čekat vaše první společná schůzka.

Ptáte se kam na rande v Českých Budějovicích? 

Možností máte celou řadu. České Budějovice totiž nabízí nepřeberné množství míst, kam můžete pozvat vaši novou lásku na schůzku.

V Budějovicích stojí za zmínku třeba nejstarší památka Českých Budějovic a tou je Dominikánský klášter s chrámem Obětování Panny Marie. Navštívit můžete i Expozici historických motocyklů, Hvězdárnu a Planetárium, výstavu hornických zbraní v Rabštejnské věži nebo Galerii Zlaté rybky. Zde najdete od všeho kousek - od originálních děl z oblasti grafiky, skla, keramiky, porcelánu, obrazů, šperků, smaltu či dřevořezby.

Chcete-li se podívat na České Budějovice pěkně z výšky, vyšplhejte se na vyhlídkový ochoz Černé věže. Je z něj nádherný výhled na město. Za příznivého počasí uvidíte pěkně i na široké budějovické okolí.

Pokud si chcete domlouvat své první rande v přírodě, zajděte se projít do některého z českobudějovických parků. Výběr je opravdu veliký:  park Háječek , Stromovka, přezdívaná též Dlouhá louka, park Na Dukelské, Malý jez, park Na sadech a mnoho dalších.

Na první schůzku můžete vyrazit  také do Jihočeského divadla nebo vašeho oblíbeného budějovického kina. Při pěkném počasí vyměňte klimatizovaný sál kina za filmovou produkci v Letním kině Háječek.

Pro ty co upřednostňují spíše posezení u skleničky vína, kávy nebo dobrého jídla, před návštěvou muzeí a historických památek, doporučujeme rezervaci stolu v nějaké vaší oblíbené budějovické restauraci, vinárně, čajovně či kavárně. Co takhle ochutnat minidezerty a kávové speciality v kavárně CityCafé nebo si pochutnat na něčem dobrém v historické restauraci s nejmodernějšími gastronomickými službami? Pokud vás tato nabídka láká, zajděte si posedět do Restaurace Karla IV.

A pro ty z vás, kteří preferují spíše sportovní rande před kulturním, sjednejte si schůzku na nějakém pěkném českobudějovickém sportovišti. Můžete si zde třeba zajezdit na in-linech, zahrát golf, tenis, nebo cokoliv jiného, co vás baví. Vaší fantazii se meze nekladou.

Najděte si partnera (partnerku) svých snů!

Ptáte se kde? No přece na Seznamce České Budějovice. Uvidíte, že vaše seznamování nebylo nikdy jednodušší!

Registrace

Registrace