Seznámili se přes elitedate

Evča a Jirka

Naše první rande bylo velmi pohodové. Prošli jsme snad celé město a přilehlý park. Byli jsme spolu skoro přes 3 hodiny. Už tady jsem zjistila, že se mi s ním dobře povídá. Nyní jsme spolu už skoro půl roku a plánujeme založit rodinu. Jsem moc ráda, že jsem se přemluvila a zkusila tuto seznamku.

Přečtěte si jejich příběh

Helča a Alexandr

Hodně nás sblížila i společná zkušenost, kdy Alex ovdověl 2 měsíce po tom, co mi také zemřel přítel. Dnes už je to necelý rok, kdy se navštěvujeme a máme podobné vyhlídky do budoucna. Uvažujeme nad pozemkem a stavbou rodinného domu. Chceme si navzájem plnit naše sny.

Jarda a Jarka

Do mého života vstoupila žena, která měla přesně ty vlastnosti, co jsem si napsal do mého seznamu. Připadalo mi to neskutečné a ona mi každý den dokazuje, že je vším, co jsem si přál. Žijeme jeden pro druhého, plánujeme společný život a vezmeme se.

Přečtěte si jejich příběh

Seznámení Antonína

Já, vdovec po 36 letech hezkého manželství, ona rozvedená po 23 letech nepovedeného manželství. Já žijící v Austrálii, ona v Čechách. Přesto jsme se na ELITE Date potkali a po 650 mailech a třech měsících poprvé uviděli. Oba náš vztah považujeme za dárek z Nebe, za zázrak.

Přečtěte si jejich příběh

Seznamka Plzeň – seznámení pro muže a ženy z Plzně a okolí

Seznamka Plzeň

Toužíte potkat partnera svých snů? Chcete zažít na vlastní kůži to, co právě prožívají zamilované páry kolem vás? Nedaří se vám seznámit s tím pravým (tou pravou)? Nebo snad máte obavy z rande s neznámou osobou? Nebojte se! Poradíme vám, na co si dát při rande naslepo pozor!

Pokud bydlíte v Plzni a okolí, jste single a chcete se seznámit s partnerem nebo partnerkou z Plzně, pak jste na správném místě. Seznamka v Plzni je určena právě pro vás!

Hledáte partnera pro život?

Chcete-li mít po svém boku někoho, s kým půjdete v Plzni na procházku do parku, s kým si zajdete do kina, na skleničku vína nebo s kým si popovídáte v případě, že se budete cítit sami, neváhejte a přihlaste se na naši seznamku ještě dnes.

Seznamování na internetové seznamce ELITE Date je velmi jednoduché.  Zaregistrujte se, vyplňte osobnostní dotazník a začněte se seznamovat s partnery na úrovni!

Ptáte se kam na rande v Plzni? 

Možností máte celou řadu. Plzeň totiž nabízí nepřeberné množství míst, kam můžete pozvat vaši novou lásku na schůzku.

Chcete-li se na vaší první společné schůzce procházet přírodou a přitom si pěkně popovídat, projděte se například tzv. plzeňským sadovým okruhem, zdobeným stromy, nádhernými květinovými záhony a fontánami. Začít můžete ve Smetanových sadech a postupně projít Kopeckého sady, Šafaříkovy sady, Křižíkovy sady, sady 5. května a sady Pětatřicátníků.

Za zmínku na první rande v Plzni určitě stojí i prohlídka Zoologické a botanické zahrady města Plzeň, Dinoparku, plzeňského historického podzemí, Techmania Science Centra, Pivovarského muzea nebo 3D planetária.

Krásný pohled na město budete mít i z vodního kanálu Mlýnská strouha. Mlýnská strouha vám nabízímožnost posezení v přilehlé kavárně přímo u vody. Při procházení náměstím se nezapomeňte podívat ke Katedrále sv. Bartoloměje. Z věže katedrály si můžete vychutnat Plzeň pěkně z výšky.  Po sestoupení z věže si můžete přát něco hezkého u „Andělíčka“. Ten nejvíce ohmataný andělíček na mříži totiž nosí lidem štěstí! Takže pokud si budete něco tajně přát, možná se vám to opravdu vyplní!

Na první schůzku můžete vyrazte klidně do nějakého vašeho oblíbeného plzeňského divadla nebo kina. Co třeba Kabaretní divadlo Pluto, v němž si při představení samotném můžete dát pivo a utopence? Myslíme, že je to určitě dobrý tip!

Láká-li vás více posezení u skleničky vína, kávy nebo dobrého jídla, zarezervujte si stůl v nějaké vaší oblíbené plzeňské restauraci, vinárně či kavárně. Při skleničce vína nebo šálku dobré kávy si určitě pěkně popovídáte. Pozor však na témata, o kterých budete na prvním rande hovořit . Z restaurací doporučujeme Restauraci Na Spilce umístěnou ve světoznámém pivovaru Plzeňský Prazdroj. Na kávu a zákusek vám doporučujeme zajít do plzeňského Business centra Bohemia, a.s. přezdívaného „Bohemka“, kde si při povídání a konzumaci budete moci vychutnat i nádherný pohled na celou Plzeň.

A pro ty z vás, kteří preferují spíše sportovní rande před kulturním, sjednejte si schůzku na nějakém pěkném plzeňském sportovišti. Můžete si třeba zajezdit na in-linech, zahrát si tenis nebo dělat cokoliv jiného, co vás napadne. Krásný sportovní areál najdete například ve Škodalandu v Liticích u Borské přehrady nebo ve Štruncových sadech. Vaší fantazii se meze nekladou.

Najděte si partnera (partnerku) svých snů!

Ptáte se kde? No přece na Seznamce Plzeň. Uvidíte, že vaše seznamování nebylo nikdy jednodušší!