Napsali jste nám - příběh Evči a Jirky

Napsali jste nám - příběh Evči a Jirky

Dobrý den,
 
ráda se s Vámi podělím o to, jak jsem se seznámila se s svým partnerem... 
 
Seznamovat se na internetu jsem se zkoušela dlouho. Jenže to nějak nevycházelo. Pokaždé mě to na nějaký čas přešlo a pak jsem se k seznámení opět vrátila.

Nyní jsem si řekla, že zkusím nově Vaši placenou seznamku. Říkala jsem si, s kolika muži se budu muset sejít, abych našla toho jednoho, se kterým si budu rozumět. Byla jsem tím znuděná..už mě to nebavilo. Po založení profilu mi hned odepsal Jirka, celkem pohledný chlap. S Jirkou jsme si vyměnili pár zpráv a asi za týden od našeho prvního mailu jsme se sešli.

Naše první rande bylo velmi pohodové, byl krásný jarní den...prošli jsme snad celé město a přilehlý park. Byli jsme spolu skoro přes 3 hodiny a mě to nepřišlo vůbec divné. Už tady jsem zjistila, že se mi s ním dobře povídá, navíc se mi i líbil. Domluvili jsme se, že se uvidíme i dál. Jirka mi ale nevěřil, že se s ním chci vidět. Byl zklamaný z předchozích schůzek. A když jsem mu napsala, jak jsem slíbila, byl hodně překvapený.

Vídali jsme se dál a zjistili, že je nám spolu víc než prima, že chceme oba trvalý vztah a posléze i založit rodinu. Společně jsme jezdili na výlety a poznávali tak jeden druhého. Dokonce jsme zjistili, že bydlíme jen kousek od sebe, asi 15 minut. Po nějaké době jsem naznala, že už se nemusím s nikým dalším seznamovat, protože mi na Jirkovi záleží. Byl to fajn pocit - mít konečně druhou polovičku. Po delší době hledání a seznamování si vážíme, že jeden druhého máme.

Nyní jsme spolu už skoro půl roku a plánujeme založit rodinu. Jsem moc ráda, že jsem se přemluvila a zkusila tuto seznamku. Proto ji vřele doporučuji všem svým známým i ostatním lidem. A určitě se co nejdříve sejděte, osobní setkání je zkrátka osobní setkání. To nenahradí žádný email. Děkujeme za to, že jste tady.
 
Přejeme všem hodně štěstí v seznamování.
 
Evča a Jirka

 

 


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Milady

Seznámení paní Milady

Dekuji Vam moc. Nasla sem u Vas partnera. Jsme povahove stejni. Nasi byvali partneri nam zemreli. Nase trapeni uz tolik neboli. V srdci nam zustanou. A momentalne jsme stastni.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Markéty

Napsali jste nám - příběh uživatelky Markéty

Krásný vztah dvou pro sebe stvořených lidí začal typickými seznamkovými větami: „Ahojky jak se vede? :) “, „Ahoji:) Sluníčko konečně svítí, takže skvěle :)“..... Štěstí nechodí po horách, ale po seznamkách, a tímto děkujeme týmu ELITE Date za možnost se konečně najít. :)  DO TOHO, držíme vám všem pěsti. :)

Napsali jste nám - příběh uživatelky Nelly

Napsali jste nám - příběh uživatelky Nelly

Seznamku Elitedate.cz můžu vřele doporučit!!! I já zde našla partnera. Díky filtru se mi tam objevil můj pan pravý. Pár týdnů jsme si psali a pak jsme si domluvili schůzku, při které to mezi námi zajiskřilo...

Seznámení paní Terezy

Seznámení paní Terezy

Plánujeme setkání, ale až budeme mít oba čas. Já pracuji na směny a on má dceru ve střídavý péči. Moc se na to těším. Moc vám všem děkuji.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Martiny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Martiny

Byla jsem zde na seznamce jen neuvěřitelný měsíc a věřím, že jsem poznala opravdu úžasného člověka. Děkuji vašemu týmu!!

Napsali jste nám - příběh uživatele Jirky

Napsali jste nám - příběh uživatele Jirky

Chvíli jsme si dopisovali. Potom musela odjet do ciziny a já už myslel ze se neozve. Ozvala, dali jsem si schůzku v pátek a již při prvním pohledu z očí do očí jsme věděli ze je to ono. Byla krásná romantická procházka, oběd, další procházka a stále bylo o čem povídat. Při rozloučení nádherným polibkem jsem oba věděli ze to není poslední....