Napsali jste nám - příběh uživatelů Hanky a Pavla
Náš příběh aneb jak probíhalo seznámení Pavla Kadeřávka Kvasiny a Hany Benešové Semanín.
První krok jsem udělala já Hanka.Poslala jsem na jeho stránku žádost o seznámení s tím,že mě moc zaujal a dopisem odkud pochází.Potom po delší době se mě ozval s tím,že pochází s Kvasin.To bylo vše a tak jsem se odhodlala ještě více a napsala jsem mu trošku více o sobě.Napsala jsem mu tam také moje přihlášení na Facebook pod jaký jménem jsem tam přihlášená.A čekala jsem dále.Na tuto odpověd jsem delší dobu čekala.Přestávala jsem už doufat,že se mě někdo nato ozve,ale odpověd od Pavla přišla sice později ale nečekaně.Docela hodně mě to tedy překvapilo a byla jsem moc ráda.A on mě napsal akorát že jsem se nějako rozepsala o sobě,že ho to velice překvapilo a že se jde tedy podívat na mě na ten facebook.Od té doby si četujeme.
První schůzka byla moc pěkná.Od té doby se navštěvujeme jak máme na sebe čas hlavně o víkendu jelikož oba dva pracujeme po celý týden na 8.hod.ranní směna.A naše vzdálenost je o trošku větší 40 Km ale nám to nevadí.Oba dva jsme se shodli na tom,že si budeme vzácnější když se pořád vídat nebudeme.Přes týden si voláme,četujeme a víkendy trávíme i s mými dvěma dětmi dohromady.
Oběma se život kvůli této seznamce obrátil k lepšímu hlavně mě Hance po rozvodu.Už by jsme jeden bez druhého nedokázali ani žít jak naše láska se prohloubila .A pořád se prohlubuje k lepšímu.
Děkujeme moc seznamko. Hanka a Pavel
Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.
Zkušenosti se seznamkami
Seznámení paní Natálie
Přes chat jsme si domluvili osobní schůzku a od té doby, jsme nerozlučná dvojka. Nemohla jsem uvěřit, že bych mohla najít někoho s kým bych si mohla tak rozumět. A to vše díky Elitedate.
Alča a Jiří - Je nám spolu krásně a jeden druhého si maximálně užíváme
Každému přeji hodně štěstí při seznámení. Když člověk něco chce, je potřeba pro to i něco udělat. Slušnost a upřímnost by měla být na prvním místě.
Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany
Chvilku jsme si s přítelem psali, po týdnu se setkali a hned na první schůzce jsme si padli do oka. Od toho dne se vidíme velmi často a náš vztah je opravdu velmi silný. Nepamatuji se, kdy jsem se v životě cítila tak moc šťastná.
Seznámení Lenky a Tomáše
Ráda bych se s Vámi podělila o radostnou událost. 08. 08. 2020 jsme se vzali. Seznámili jsme se díky Vaší seznamce zhruba před dvěma lety. Jsme důkazem toho, že ani v padesáti není na lásku a nový vztah pozdě.
Seznámení pana Rostislava
Začali jsme spolu chodit, je to báječné. Jsem zamilovaný. Je to super. Přeji všem!!!
Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky
S přítelem jsme na sebe narazili víceméně náhodou. Každopádně jsme si začali psát a zhruba po necelých 14 dnech se osobně sešli... ten den jsme spolu seděli 8,5hodiny v restauraci a jen a jen povídali.. od té doby si máme stále co říci a trávíme spolu i přes větší vzdálenost několik dní v týdnu.
Seznamka pro vztah
ELITE Date je nejspolehlivější česká online seznamka pro uživatele na úrovni. Je určena pro uživatele, kteří hledají vážný vztah, nikoliv flirt a sex. Na seznamku se hlásí denně stovky nových uživatelů. Všechny profily jsou zde manuálně ověřované. Profily nejsou veřejně přístupné. Neaktivní profily se pravidelně mažou.
Seznamka ELITE Date nabízí moderní jednoduché uživatelské prostředí, mobilní aplikaci pro Android i iOS, telefonickou a e-mailovou podporu v českém jazyce (365 dní v roce).
Registrace a otestování seznamky je zdarma. Prémiové funkce seznamky jsou placené. Na ELITE Date neprovádí automatické obnovy členství. Profil si mohou uživatelé zrušit sami, bez písemné výpovědi.
Seznamka ELITE Date se pyšní vysokou úspěšností při seznamování.