Seznámení paní Jany

Seznámení paní Jany

Na seznamce jsem byla rok a psala si asi s 12 muži, kteří odpovídali jen zřídka a téměř nekomunikovali. Pak se objevil HONZA. Jediný z mužů, který do té doby připojil zprávu, že má zájem založit rodinu. Nejprve stejně jako všichni neodpovídal. Pak jste mi ho poslali do nabídky znovu a Honza odpověděl, že má zájem.

Hned jsem si domluvili po telefonu schůzku a ještě ten den se sešli v nedaleké vesničce. Sotva na mne juknul z auta a to měl 40min zpoždění, kvůli přestavbách a objížďkách na silnicích, pocítili jsme k sobě sympatie. První rande jsem chtěla prožít v duchu neutrality a přátelského seznamování. Honza to cítil jinak a chtěl se milovat. Já jsem mu věnovala vizitku a věc mu vymlouvala, nedal se zlomit.

První rande nedopadlo dobře. Zablokovala jsem si pak jeho profil na seznamce. Za 14 dní sám zavolal a domluvili jsme si znova rande, jako pokus o nápravu. A od té doby se snažíme aspoň jednou v týdnu scházet. Píšeme si a voláme. Honza nakonec svojí chybu přiznal a omluvil se. Já pochopila, že bych neměla být přísná, protože rodinu chci a jeho považuji i přesto vše za sympaťáka a fajn kluka, který možná na prvním rande zapůsobil jako typický muž.

Když jsem to překonala, nelitovala jsem a jsem ráda, že i Honza pochopil, že ženy jsou zvláštní. Jsme teď spolu šťastní a snad i ta rodina nebude nereálná.

S pozdravem Jana

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení pana Martina

Seznámení pana Martina

Chci touto cestou poděkovat za to, že jsem se vlastně po pár týdnech mé registrace seznámil vaším prostřednictvím se ženou mých snů. Ač je mi 75 let a v něco tak nádherného jsem už nedoufal. Nemožné se stalo skutkem. Díky vám jsem zase šťastný a můj život má najednou smysl.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Nelly

Napsali jste nám - příběh uživatelky Nelly

Seznamku Elitedate.cz můžu vřele doporučit!!! I já zde našla partnera. Díky filtru se mi tam objevil můj pan pravý. Pár týdnů jsme si psali a pak jsme si domluvili schůzku, při které to mezi námi zajiskřilo...

Napsali jste nám - příběh uživatelů Věry a Tomáše

Napsali jste nám - příběh uživatelů Věry a Tomáše

Psali jsme si asi tak měsíc a půl než jsme se sešli osobně. Původně jsme setkání plánovali až na jaro, ale nakonec nám zvědavost nedala a Tomáš za mnou přijel (vzdálenost 90 km)...

Seznámení Jarmily a Kamila

Seznámení Jarmily a Kamila

Strávili jsme spolu krásné odpoledne a domluvili si další schůzku, která se stala čím dál častější. Dnes jsme spolu už rok a půl a je nám moc hezky. Děkuji Vaší seznamce a přeji jí spoustu šťastných a zamilovaných lidí.

Seznámení paní Marie

Seznámení paní Marie

Jsme spolu sice teprve pár týdnů, ale já už nyní vím, že je to ON, moje SPŘÍZNĚNÁ DUŠE, se kterou chci prožívat radosti i strasti společného života.

Vašek a Lenka - těšíme na mnoho dalších společných let

Vašek a Lenka - těšíme na mnoho dalších společných let

Nyní jsem s Lenkou a její rodinou šestý měsíc. Jsme teď sami dva na dovolené - dovolenou s dětmi jsme absolvovali před týdnem. Samozřejmě není vše jen růžové, ale všechny dosavadní neshody nás jen sblížily, a my se těšíme na mnoho dalších společných let.