Seznámení paní Jany

Seznámení paní Jany

Na seznamce jsem byla rok a psala si asi s 12 muži, kteří odpovídali jen zřídka a téměř nekomunikovali. Pak se objevil HONZA. Jediný z mužů, který do té doby připojil zprávu, že má zájem založit rodinu. Nejprve stejně jako všichni neodpovídal. Pak jste mi ho poslali do nabídky znovu a Honza odpověděl, že má zájem.

Hned jsem si domluvili po telefonu schůzku a ještě ten den se sešli v nedaleké vesničce. Sotva na mne juknul z auta a to měl 40min zpoždění, kvůli přestavbách a objížďkách na silnicích, pocítili jsme k sobě sympatie. První rande jsem chtěla prožít v duchu neutrality a přátelského seznamování. Honza to cítil jinak a chtěl se milovat. Já jsem mu věnovala vizitku a věc mu vymlouvala, nedal se zlomit.

První rande nedopadlo dobře. Zablokovala jsem si pak jeho profil na seznamce. Za 14 dní sám zavolal a domluvili jsme si znova rande, jako pokus o nápravu. A od té doby se snažíme aspoň jednou v týdnu scházet. Píšeme si a voláme. Honza nakonec svojí chybu přiznal a omluvil se. Já pochopila, že bych neměla být přísná, protože rodinu chci a jeho považuji i přesto vše za sympaťáka a fajn kluka, který možná na prvním rande zapůsobil jako typický muž.

Když jsem to překonala, nelitovala jsem a jsem ráda, že i Honza pochopil, že ženy jsou zvláštní. Jsme teď spolu šťastní a snad i ta rodina nebude nereálná.

S pozdravem Jana

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Kamily

Napsali jste nám - příběh uživatelky Kamily

Všem, kteří váhají s využitím služeb seznamky vzkazuji, ať seberou odvahu a zkusí to. Také jsem se bála, ale teď jsem štastná. Stálo to za to. Děkuji ELITE date.

Seznámení paní Lenky

Seznámení paní Lenky

Potkala jsem na seznamce ELITE Date muže, se kterým máme společné zájmy, chutě i pohled na život. Což v našem věku převládá. Věnujeme se sami sobě a je to moc fajn..... moc si přeji, aby nám to vyšlo. :-)

Seznámení paní Míly - EliteDate je za mně nejlepší, nejpříjemnější, nejpřehlednější seznamka

Seznámení paní Míly - EliteDate je za mně nejlepší, nejpříjemnější, nejpřehlednější seznamka

Momentálně mám z Vaší seznamky hodného a milého partnera.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Veroniky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Veroniky

Chtěla jsem vám poděkovat za všechny služby, které byly s mym inzerátem spojené. Z vaši strany bych to povazovala za opravdu profesionální práci.

Seznámení paní Míly

Seznámení paní Míly

Nakonec po 2 měsících jsem se seznámila s úžasným partnerem. Sedli jsme si po všech stránkách a po dlouhé době zase miluji a jsem milována. Děkuji za to osudu a Vaší seznamce, že jsme se našli a jsou z nás partneři.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Michala a Stáni

Napsali jste nám - příběh uživatelů Michala a Stáni

Prožíváme zamilovanost, jako by nám bylo osmnáct. Sedíme si a oba si přejeme, aby naše plány na společný život vyšly. Už plánujeme další setkání na celý víkend. Oba se na sebe moc těšíme. Každý den si telefonujeme a píšeme si nespočítaně zpráv.Nikdy jsem nevěřil na seznamky. Nyní mám opačný názor....