Seznámení paní Jany

Seznámení paní Jany

Na seznamce jsem byla rok a psala si asi s 12 muži, kteří odpovídali jen zřídka a téměř nekomunikovali. Pak se objevil HONZA. Jediný z mužů, který do té doby připojil zprávu, že má zájem založit rodinu. Nejprve stejně jako všichni neodpovídal. Pak jste mi ho poslali do nabídky znovu a Honza odpověděl, že má zájem.

Hned jsem si domluvili po telefonu schůzku a ještě ten den se sešli v nedaleké vesničce. Sotva na mne juknul z auta a to měl 40min zpoždění, kvůli přestavbách a objížďkách na silnicích, pocítili jsme k sobě sympatie. První rande jsem chtěla prožít v duchu neutrality a přátelského seznamování. Honza to cítil jinak a chtěl se milovat. Já jsem mu věnovala vizitku a věc mu vymlouvala, nedal se zlomit.

První rande nedopadlo dobře. Zablokovala jsem si pak jeho profil na seznamce. Za 14 dní sám zavolal a domluvili jsme si znova rande, jako pokus o nápravu. A od té doby se snažíme aspoň jednou v týdnu scházet. Píšeme si a voláme. Honza nakonec svojí chybu přiznal a omluvil se. Já pochopila, že bych neměla být přísná, protože rodinu chci a jeho považuji i přesto vše za sympaťáka a fajn kluka, který možná na prvním rande zapůsobil jako typický muž.

Když jsem to překonala, nelitovala jsem a jsem ráda, že i Honza pochopil, že ženy jsou zvláštní. Jsme teď spolu šťastní a snad i ta rodina nebude nereálná.

S pozdravem Jana

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení pana Michaela

Seznámení pana Michaela

První schůzka proběhla symbolicky 1. května, pak následovaly schůzky další a jejich frekvence se stále zvyšovala. V létě jsme vyrazili na první společnou dovolenou a před pár dny jsme prožili první společné vánoce...

Seznámení paní Reni

Seznámení paní Reni

Po třech měsících kdy jsem si psala a i se setkala s několika muži jsem konečně našla úžasného chlapa. Plánujeme budoucnost. Jsme šťastni. Na Elitedate jsem našla lásku i přátelství.

Seznámení paní Andrey

Seznámení paní Andrey

Nezávazně jsem pak začala konverzaci s jediným uživatelem, který mi byl nejsympatičtější a nic od toho nečekala. On evidentně taky ne. A tohle byla jedna z milionu věcí, co nás spojovala. Za dva týdny jsme měli rande, no a teď už spolu několik měsíců bydlíme a já jsem tak vděčná, že se to stalo, že to ani neumím popsat :)

Napsali jste nám - příběh Vladimíry a Jaroslava

Napsali jste nám - příběh Vladimíry a Jaroslava

A nakonec to všechno bylo jinak. Týden před našim plánovaným setkáním mě čekalo překvapení. Jarda to jednoduše nevydržel, sedl večer do auta a jel přes celou republiku a nad ránem mi zavolal, že je tady. Bylo 3:46.

Napsali jste nám - příběh uživatele Romana

Napsali jste nám - příběh uživatele Romana

Muj pribeh je nasledujici: Prohlizel jsem si seznamku a v mem profilu jsem mel vzkaz ze muj profil zaujal. Prislo rande a od te doby jsme spolu a stastni. Moc si rozumime a mame se moc radi. Vsem moc preji hodne stesti. Roman Z.

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

S těmi, které jsem zaujal i já, jsem si domluvil schůzku a hledal takovou, na které přeskočí jiskra na obou stranách. Na jedné schůzce jsme po hodině povídání v restauraci zjistili, že jsme si vlastně spoustu věcí vůbec nestihli říct a tak jsme domluvili hned další a další a další...