Seznámili se přes elitedate

Petr a Maruška

Jak zacit? Seznámil jsem se přes Vasi seznamku před 6 měsíci. Ano 10.4. 2017 a jak se to vlastně stane? Rozešel jsem se po několika letech s přítelkyní a nějak me to dost zlomilo. A tak mě napadlo že jediná cesta, je odrazit se ode dna je zkusit se seznámit. A kde a jak? Jsem hodne vytizeny , mam dve deti ve střídavé peci a náročnou praci. Takže internetová seznamka byl celkem logický krok. Předem sem vyloučil seznamky zdarma. Mají jednu podstatnou chybu. Je tu spoustu lidi jenom pro zábavu. Takže nic pro skutečně vážné seznámení.
 
Takže jsem si udělal profil a napsal na několik návrhů. S několika ženami jsem si začal psát,ale úplně nejvíc me oslovila Maruška z Litoměřic...
Více o seznámení Petra a Marušky

Seznámení Antonína

Já, vdovec po 36letech hezkého manželství, ona rozvedená po 23letech nepovedeného manželství.
Já dlouhán, výška 200 cm,  ona maličká, výška 162cm.
Já od sametové revoluce na vlastní noze, ona státní zaměstnanec, učitelka.
Já žijící v Austrálii, ona v Čechách. Přesto jsme se na Elite potkali a po 650 mailech a třech měsících poprvé uviděli. Byla statečná, přiletěla za mnou do Austrálie.

Více o seznámení Antonína

Jarda a Jarka

Do mého života vstoupila žena, která měla přesně ty vlastnosti, co jsem si napsal do mého seznamu. Připadalo mi to neskutečné a ona mi každý den dokazuje že je vším co jsem si přál.

I když jsme spolu krátce, připadá nám, že se známe dlouho. Žijeme jeden pro druhého, plánujeme společný život a vezmeme se.

Tu ženu hluboce miluji a jsem vděčný za to, že mi bylo dáno ji potkat.

Děkujeme seznamce Elite Date za skvělý servis a zprostředkování

Více o seznámení Jardy a Jarky

Vladimíra a Jaroslav

Požádali jste mě o můj příběh. Jelikož je to pro mě jako zázrak, co se mi stalo, podělím se s Vámi o něj.

Na seznamku jsem se přihlásila v říjnu 2016, protože jsem chtěla jít štěstí naproti a najít si partnera. Za necelého půl roku jsem nenašla nikoho, s kým bychom měli "společnou řeč". Už jsem to chtěla vzdát a byla jsem rozhodnuta, že si členství prodlužovat nebudu, že dál pokoušet štěstí nechci.

Více o seznámení Vladimíry a Jaroslavy

Seznamka Pardubice – seznámení pro muže a ženy z Pardubic a okolí

Seznamka Pardubice

Hledáte partnera pro život? Nedaří se vám ho najít? Jste stále sami? Toužíte po tom, aby vás měl někdo rád a vysvobodil vás z té vaší samoty? Děláte snad něco špatně nebo ti praví jsou už dávno zadaní? U nás najdete odpověď na všechny vaše otázky!

Pokud bydlíte v Pardubicích, jste single a chcete se seznámit s partnerem nebo partnerkou z Pardubic, pak jste na správném místě. Seznamka v Pardubicích je určena právě pro vás!

Hledáte partnera pro život?

Chcete-li mít po svém boku někoho, s kým půjdete v Pardubicích na procházku do parku, s kým si zajdete do kina, na skleničku vína nebo s kým si popovídáte v případě, že se budete cítit sami, neváhejte a přihlaste se na naši seznamku ještě dnes.

Seznamování na internetové seznamce ELITE Date je velmi jednoduché.  Zaregistrujte se, vyplňte osobnostní dotazník a začněte se seznamovat s partnery na úrovni!

Abyste nebyli sami o vánocích, na Valentýna či na jiný svátek, při němž samota na člověka nejvíce doléhá, je zapotřebí, abyste byli v seznamování aktivní. A právě randění je jednou z těch správných aktivit, kterou můžete začít!

Ptáte se kam na rande v Pardubicích? 

Možností máte celou řadu. Pardubice totiž nabízí nepřeberné množství míst, kam můžete pozvat vaši novou lásku na schůzku.

Pro milovníky koní tu máme jeden skvělý tip! Na své si určitě přijdete na pardubických dostizích nebo při prohlídce světově proslulého Národního hřebčína v Kladrubech nad Labem.

V Pardubicích stojí určitě za zmínku také krásný Pardubický zámek. Po prohlídce zámku můžete rovnou zavítat i do Východočeské galerie a Východočeského muzea. Je zde umístěno několik stálých expozic. Mezi ty nejzajímavější patří například sbírka českého ateliérového skla 20. století, největší středoevropská sbírka pohlednic Orbis pictus nebo expozice zbraní.  Pokud budete mít štěstí, můžete při své první schůzce natrefit i na často se konající společenské akce, divadelní představení nebo koncerty. A to vše v rytířských sálech Pardubického zámku nebo na nádvoří.

Na první schůzku můžete vyrazit i do Divadla Exil, Východočeského divadla nebo kina. Při pěkném počasí vyměňte klimatizovaný sál kina za filmovou produkci v Pardubickém Letním kině Perštejn.

A když už jste z Pardubic, nebylo by milé koupit svému partnerovi (své partnerce) nějaký pěkně malovaný pardubický perníček? Takovou maličkostí si uděláte navzájem určitě radost! A když k tomu přidáte váš krásný úsměv, hned bude vaše schůzka veselejší. Pamatujte, že <a href=“https://www.elitedate.cz/s-usmevem-jde-vsechno-lepe“ title=“s úsměvem jde všechno lépe”> s úsměvem jde všechno lépe</a>.

Upřednostňujete-li spíše posezení u skleničky vína, kávy nebo dobrého jídla, před návštěvou muzeí a historických památek, zarezervujte si stůl v nějaké vaší oblíbené pardubické restauraci, vinárně, čajovně či kavárně. Doporučujeme navštívit vyhlášenou pardubickou restauraci Café-Restaurant KRAKRA. Chutnou kávu vám připraví v nádherné stylové kavárně „Ve dvoře“ zvané Café Bajer. Za vyzkoušení stojí také grilovaná jídla z Restaurace U Dvou Kohoutů.

A pro ty z vás, kteří preferují spíše sportovní rande před kulturním, sjednejte si schůzku na nějakém pěkném pardubickém sportovišti. Můžete si zde třeba zajezdit na in-linech, zahrát golf, tenis, nebo cokoliv jiného, co vás baví. Vaší fantazii se meze nekladou.

Najděte si partnera (partnerku) svých snů!

Ptáte se kde? No přece na Seznamce Pardubice. Uvidíte, že vaše seznamování nebylo nikdy jednodušší!