Seznámili se přes elitedate

Recenzce - Evča a Jirka

Evča a Jirka

Naše první rande bylo velmi pohodové. Prošli jsme snad celé město a přilehlý park. Byli jsme spolu skoro přes 3 hodiny. Už tady jsem zjistila, že se mi s ním dobře povídá. Nyní jsme spolu už skoro půl roku a plánujeme založit rodinu. Jsem moc ráda, že jsem se přemluvila a zkusila tuto seznamku.

Přečtěte si jejich příběh
Recenzce - Helča a Alexandr

Helča a Alexandr

Hodně nás sblížila i společná zkušenost, kdy Alex ovdověl 2 měsíce po tom, co mi také zemřel přítel. Dnes už je to necelý rok, kdy se navštěvujeme a máme podobné vyhlídky do budoucna. Uvažujeme nad pozemkem a stavbou rodinného domu. Chceme si navzájem plnit naše sny.

Recenzce - Jarda a Jarka

Jarda a Jarka

Do mého života vstoupila žena, která měla přesně ty vlastnosti, co jsem si napsal do mého seznamu. Připadalo mi to neskutečné a ona mi každý den dokazuje, že je vším, co jsem si přál. Žijeme jeden pro druhého, plánujeme společný život a vezmeme se.

Přečtěte si jejich příběh
Recenzce - Seznámení Antonína

Seznámení Antonína

Já, vdovec po 36 letech hezkého manželství, ona rozvedená po 23 letech nepovedeného manželství. Já žijící v Austrálii, ona v Čechách. Přesto jsme se na ELITE Date potkali a po 650 mailech a třech měsících poprvé uviděli. Oba náš vztah považujeme za dárek z Nebe, za zázrak.

Přečtěte si jejich příběh

Seznamka Pardubice – seznámení pro muže a ženy z Pardubic a okolí

Seznamka Pardubice

Hledáte partnera pro život? Nedaří se vám ho najít? Jste stále sami? Toužíte po tom, aby vás měl někdo rád a vysvobodil vás z té vaší samoty? Děláte snad něco špatně nebo ti praví jsou už dávno zadaní? U nás najdete odpověď na všechny vaše otázky!

Pokud bydlíte v Pardubicích, jste single a chcete se seznámit s partnerem nebo partnerkou z Pardubic, pak jste na správném místě. Seznamka v Pardubicích je určena právě pro vás!

Hledáte partnera pro život?

Chcete-li mít po svém boku někoho, s kým půjdete v Pardubicích na procházku do parku, s kým si zajdete do kina, na skleničku vína nebo s kým si popovídáte v případě, že se budete cítit sami, neváhejte a přihlaste se na naši seznamku ještě dnes.

Seznamování na internetové seznamce ELITE Date je velmi jednoduché.  Zaregistrujte se, vyplňte osobnostní dotazník a začněte se seznamovat s partnery na úrovni!

Abyste nebyli sami o vánocích, na Valentýna či na jiný svátek, při němž samota na člověka nejvíce doléhá, je zapotřebí, abyste byli v seznamování aktivní. A právě randění je jednou z těch správných aktivit, kterou můžete začít!

Ptáte se kam na rande v Pardubicích? 

Možností máte celou řadu. Pardubice totiž nabízí nepřeberné množství míst, kam můžete pozvat vaši novou lásku na schůzku.

Pro milovníky koní tu máme jeden skvělý tip! Na své si určitě přijdete na pardubických dostizích nebo při prohlídce světově proslulého Národního hřebčína v Kladrubech nad Labem.

V Pardubicích stojí určitě za zmínku také krásný Pardubický zámek. Po prohlídce zámku můžete rovnou zavítat i do Východočeské galerie a Východočeského muzea. Je zde umístěno několik stálých expozic. Mezi ty nejzajímavější patří například sbírka českého ateliérového skla 20. století, největší středoevropská sbírka pohlednic Orbis pictus nebo expozice zbraní.  Pokud budete mít štěstí, můžete při své první schůzce natrefit i na často se konající společenské akce, divadelní představení nebo koncerty. A to vše v rytířských sálech Pardubického zámku nebo na nádvoří.

Na první schůzku můžete vyrazit i do Divadla Exil, Východočeského divadla nebo kina. Při pěkném počasí vyměňte klimatizovaný sál kina za filmovou produkci v Pardubickém Letním kině Perštejn.

A když už jste z Pardubic, nebylo by milé koupit svému partnerovi (své partnerce) nějaký pěkně malovaný pardubický perníček? Takovou maličkostí si uděláte navzájem určitě radost! A když k tomu přidáte váš krásný úsměv, hned bude vaše schůzka veselejší. Pamatujte, že <a href=“https://www.elitedate.cz/s-usmevem-jde-vsechno-lepe“ title=“s úsměvem jde všechno lépe”> s úsměvem jde všechno lépe</a>.

Upřednostňujete-li spíše posezení u skleničky vína, kávy nebo dobrého jídla, před návštěvou muzeí a historických památek, zarezervujte si stůl v nějaké vaší oblíbené pardubické restauraci, vinárně, čajovně či kavárně. Doporučujeme navštívit vyhlášenou pardubickou restauraci Café-Restaurant KRAKRA. Chutnou kávu vám připraví v nádherné stylové kavárně „Ve dvoře“ zvané Café Bajer. Za vyzkoušení stojí také grilovaná jídla z Restaurace U Dvou Kohoutů.

A pro ty z vás, kteří preferují spíše sportovní rande před kulturním, sjednejte si schůzku na nějakém pěkném pardubickém sportovišti. Můžete si zde třeba zajezdit na in-linech, zahrát golf, tenis, nebo cokoliv jiného, co vás baví. Vaší fantazii se meze nekladou.

Najděte si partnera (partnerku) svých snů!

Ptáte se kde? No přece na Seznamce Pardubice. Uvidíte, že vaše seznamování nebylo nikdy jednodušší!