Co znamenají jednotlivé záložky a jak fungují?

Co znamenají jednotlivé záložky a jak fungují?

Záložka NÁVRH PARTNERA

V záložce „Návrh partnera“ najdete partnery / partnerky, se kterými se můžete seznámit. Pokud máte nastavené nějaké požadavky na partnera ve filtru (věk, výška, vzdělání, vzdálenost, kuřák / nekuřák, chce / nechce děti, profily s fotografií / bez fotografie....), vidíte v této záložce jen uživatele, kteří splní všechny Vámi nastavené požadavky ve filtru.  

Doporučujeme nastavit filtry trochu volněji, protože pokud se na seznamku zaregistruje například o rok starší / mladší uživatel nebo například uživatel, který bydlí jen o 1 km dál, než Vy požadujete, v nabídce partnerů se Vám pak nezobrazí.

Filtr v této záložce si můžete také vypnout (tlačítko Zrušit filtr). Poté zde uvidíte všechny zaregistrované uživatele z naší databáze.

V záložce „Návrh partnera“ se řadí uživatelé podle shody údajů ve Vašem dotazníku a dotazníku navrhovaného partnera / navrhované partnerky. Čím více položek máte shodných, tím výše v nabídkách uživatele uvidíte.

Záložka MĚLI O MĚ ZÁJEM

V této záložce se zobrazují uživatelé, kteří si prohlédli Váš profil. To, koho v této záložce uvidíte, ovlivňuje opět nastavení Vašeho filtru. Pokud splňuje uživatel, který si prohlížel Váš profil všechny Vámi nastavené požadavky na partnera / partnerku, v této záložce se Vám zobrazí. Pokud se něčím od nastavení filtru liší (stačí jedna položka), v nabídce ho neuvidíte.

Doporučujeme tedy čas od času filtr vypnout a podívat se, jací uživatelé / jaké uživatelky si Váš profil prohlíželi / prohlížely. Uvidíte pak všechny zájemce o Váš profil.

Uživatelé se v této záložce řadí podle data, kdy o Váš profil projevili zájem. Uživatele, kteří se podívali na Váš profil naposledy, uvidíte nahoře.

Záložka NOVÍ ČLENOVÉ

Do záložky „Noví členové“ se Vám ukládají nově zaregistrovaní uživatelé. Tato záložka je opět ovlivněna nastavením Vašeho filtru. Pokud filtry na profilu nastavené máte, vidíte zde nově zaregistrované uživatele splňující všechny požadavky ve Vašem filtru. Pokud si filtr vypnete, uvidíte zde všechny nově zaregistrované uživatele.

V této záložce jsou uživatelé řazeni dle data vytvoření profilu. Nahoře jsou ti uživatelé, kteří se na seznamku zaregistrovali mezi posledními.

Záložka MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Tato záložka představuje náhodný výběr 4 partnerů / partnerek ze seznamky. Zde Vámi nastavené filtry neplatí.

Berte to jako takový bonus. V této záložce Vám totiž navrhujeme uživatele / uživatelky, o kterých byste se díky Vámi nastavenému filtru, nemuseli vůbec dozvědět.


Podobné články

Jak zjistím, kdo je na seznamce novým členem?

Denně se na prémiovou seznamku registrují desítky nových členů. Jejich přehled naleznete po přihlášení do svého profilu v záložce Noví členové. Pokud máte nastavena nějaká vlastní kritéria výběru partnerů, zobrazí se vám jen nově registrovaní uživatelé, kteří zároveň vaše kritéria splňují. Pokud nebudete mít nastavena žádná vlastní kritéria výběru, uvidíte v nabídce Noví členové všechny nově registrované partnery.

Změna hesla

Změnu hesla můžete provést po přihlášení do vašeho profilu v záložce Můj účet – Nastavení – Změna hesla. Jednoduše zadáte vaše nové heslo, potvrdíte ho a kliknete na tlačítko Změnit.

Za jak dlouho budu moci plně využívat svůj profil při zaplacení prémiového členství?

Prémiové členství je aktivováno automaticky po obdržení platby z vaší banky na bankovní účet seznamky ELITE Date. Vzhledem k tomu, že jsou všechny transakce prováděny prostřednictvím platební brány GoPay a PayU, počítejte s tím, že aktivace prémiového členství určitý čas trvá. Záleží na způsobu platby, který si pro úhradu svého prémiového členství zvolíte. U platby mobilním telefonem nebo platební kartou se prémiové členství aktivuje během pár minut (desítek minut), u bankovního převodu za 2-3 pracovní dny, u složenky za 5-7 pracovních dní.

Jaké funkce nabízí základní členství?

Základní členství je určeno pro osoby, které chtějí vyzkoušet, jak naše prémiová seznamka funguje. Máte možnost zjistit, kolik uživatelů od kterého pohlaví je u nás zaregistrováno, zda se mezi novými či navrhovanými partnery nachází někdo, koho byste chtěli kontaktovat a blíže poznat. Nevýhodou základního členství je to, že vidíte u všech partnerů rozmazanou profilovou fotografii a nemáte možnost danou osobu oslovit. Proto, abyste mohli využívat všech funkcí naší prémiové seznamky, je zapotřebí získat prémiové členství.

Kde mohu změnit údaje, které jsem při registraci vyplnil?

Své osobní údaje, zájmy, záliby, preference, informace o vašem vzhledu, životních hodnotách či otázkách na vaše partnery můžete jednoduše změnit po přihlášení do svého profilu v záložce Můj účet – Změna údajů. V záložce Změna údajů můžete změnit i váš email. Další možnost, jak můžete změnit údaje ve svém profilu, naleznete v záložce Můj účet - Profil - Změnit.

Proč je seznamka ELITEDATE.cz placená?

Jsme tu pro lidi, kteří hledají vážnou známost a partnera, který splňuje jejich očekávání. Nesnažíme se oslovit každého, ale jen určitou skupinu lidí, kteří hledají vážný vztah a kultivovaného partnera na úrovni. Snažíme se maximálně odstínit ty, kteří nemyslí seznamování vážně.