Co znamenají jednotlivé záložky a jak fungují?

Co znamenají jednotlivé záložky a jak fungují?

Záložka NÁVRH PARTNERA

V záložce „Návrh partnera“ najdete partnery / partnerky, se kterými se můžete seznámit. Pokud máte nastavené nějaké požadavky na partnera ve filtru (věk, výška, vzdělání, vzdálenost, kuřák / nekuřák, chce / nechce děti, profily s fotografií / bez fotografie....), vidíte v této záložce jen uživatele, kteří splní všechny Vámi nastavené požadavky ve filtru.  

Doporučujeme nastavit filtry trochu volněji, protože pokud se na seznamku zaregistruje například o rok starší / mladší uživatel nebo například uživatel, který bydlí jen o 1 km dál, než Vy požadujete, v nabídce partnerů se Vám pak nezobrazí.

Filtr v této záložce si můžete také vypnout (tlačítko Zrušit filtr). Poté zde uvidíte všechny zaregistrované uživatele z naší databáze.

V záložce „Návrh partnera“ se řadí uživatelé podle shody údajů ve Vašem dotazníku a dotazníku navrhovaného partnera / navrhované partnerky. Čím více položek máte shodných, tím výše v nabídkách uživatele uvidíte.

Záložka MĚLI O MĚ ZÁJEM

V této záložce se zobrazují uživatelé, kteří si prohlédli Váš profil. To, koho v této záložce uvidíte, ovlivňuje opět nastavení Vašeho filtru. Pokud splňuje uživatel, který si prohlížel Váš profil všechny Vámi nastavené požadavky na partnera / partnerku, v této záložce se Vám zobrazí. Pokud se něčím od nastavení filtru liší (stačí jedna položka), v nabídce ho neuvidíte.

Doporučujeme tedy čas od času filtr vypnout a podívat se, jací uživatelé / jaké uživatelky si Váš profil prohlíželi / prohlížely. Uvidíte pak všechny zájemce o Váš profil.

Uživatelé se v této záložce řadí podle data, kdy o Váš profil projevili zájem. Uživatele, kteří se podívali na Váš profil naposledy, uvidíte nahoře.

Záložka NOVÍ ČLENOVÉ

Do záložky „Noví členové“ se Vám ukládají nově zaregistrovaní uživatelé. Tato záložka je opět ovlivněna nastavením Vašeho filtru. Pokud filtry na profilu nastavené máte, vidíte zde nově zaregistrované uživatele splňující všechny požadavky ve Vašem filtru. Pokud si filtr vypnete, uvidíte zde všechny nově zaregistrované uživatele.

V této záložce jsou uživatelé řazeni dle data vytvoření profilu. Nahoře jsou ti uživatelé, kteří se na seznamku zaregistrovali mezi posledními.

Záložka MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Tato záložka představuje náhodný výběr 4 partnerů / partnerek ze seznamky. Zde Vámi nastavené filtry neplatí.

Berte to jako takový bonus. V této záložce Vám totiž navrhujeme uživatele / uživatelky, o kterých byste se díky Vámi nastavenému filtru, nemuseli vůbec dozvědět.


Podobné články

Proč mi chodí návrhy partnerů, kteří neodpovídají mým požadavkům?

Návrhy partnerů, které vám chodí do zpráv na váš email, jsou generovány automaticky podle shody výsledků vašeho osobnostního testu. Pokud si chcete stanovit vlastní kritéria výběru partnera, učiňte tak po přihlášení do svého profilu v záložce Můj účet – Nastavení - Emailová upozornění - O partnerovi, který.... Zde si můžete navolit kromě věku, dosaženého vzdělání, výšky, zda je daný partner kuřák či nekuřák  i místo, odkud daný partner pochází. Nezapomeňte zadané údaje uložit pomocí zeleného tlačítka ZMĚNIT.

Jak často chodí upozornění na nové zprávy?

Pokud nechcete, abychom vám zasílali jakékoliv informace, změňte si nastavení svého účtu. Perioda pro zasílání informací o nově příchozích zprávách od ostatních uživatelů, návrhů partnerů nebo informací o tom, kdo si zobrazil váš profil, záleží jen na vás. Po přihlášení do svého si účtu si můžete v záložce Můj účet – Nastavení  – Emailová upozornění navolit, zda chcete zasílat zprávy okamžitě, jednou denně, jednou týdně nebo nikdy.

Kolik stojí prémiové členství a jak si ho mohu aktivovat?

Prémiové členství si můžete objednat (nebo prodloužit) po přihlášení do vašeho profilu v záložce Můj účet – Členství.  Nejprve si zvolíte období, na které chcete prémiové členství aktivovat, poté způsob, jakým platbu za členství uhradíte.

Proč je seznamka ELITEDATE.cz placená?

Jsme tu pro lidi, kteří hledají vážnou známost a partnera, který splňuje jejich očekávání. Nesnažíme se oslovit každého, ale jen určitou skupinu lidí, kteří hledají vážný vztah a kultivovaného partnera na úrovni. Snažíme se maximálně odstínit ty, kteří nemyslí seznamování vážně.

Jaké funkce nabízí základní členství?

Základní členství je určeno pro osoby, které chtějí vyzkoušet, jak naše prémiová seznamka funguje. Máte možnost zjistit, kolik uživatelů od kterého pohlaví je u nás zaregistrováno, zda se mezi novými či navrhovanými partnery nachází někdo, koho byste chtěli kontaktovat a blíže poznat. Nevýhodou základního členství je to, že vidíte u všech partnerů rozmazanou profilovou fotografii a nemáte možnost danou osobu oslovit. Proto, abyste mohli využívat všech funkcí naší prémiové seznamky, je zapotřebí získat prémiové členství.

Za jak dlouho budu moci plně využívat svůj profil při zaplacení prémiového členství?

Prémiové členství je aktivováno automaticky po obdržení platby z vaší banky na bankovní účet seznamky ELITE Date. Vzhledem k tomu, že jsou všechny transakce prováděny prostřednictvím platební brány GoPay a PayU, počítejte s tím, že aktivace prémiového členství určitý čas trvá. Záleží na způsobu platby, který si pro úhradu svého prémiového členství zvolíte. U platby mobilním telefonem nebo platební kartou se prémiové členství aktivuje během pár minut (desítek minut), u bankovního převodu za 2-3 pracovní dny, u složenky za 5-7 pracovních dní.