Kde si mohu nastavit filtry?

Kde si mohu nastavit filtry?

V každém uživatelském profilu jsou dva filtry:

  • filtr po vyhledávání
  • filtr pro emaily

Filtr pro vyhledávání

Filtr pro vyhledávání si můžete nastavit v záložkách Měli o mě zájem, Návrh partnera, Noví členové.

Kde si mohu nastavit filtry.jpg


Do filtru si můžete zadat tyto požadavky:

  • věk partnera / partnerky
  • výšku
  • minimální vzdělání
  • kuřák / nekuřák
  • chce /  nechce děti
  • profil s fotografií / bez fotografie
  • maximální vzdálenost od Vašeho bydliště


Po nastavení požadavků na partnera / partnerku si filtr uložte tlačítkem Filtrovat.


Filtr ve výše zmiňovaných záložkách ovlivňuje nabídku partnerů, které na svém profilu uvidíte. Když filtr zapnete, uvidíte jen uživatele, kteří splní všechny Vaše požadavky na partnera / partnerku. Když fitr vypnete (tlačítko Zrušit filtr), uvidíte v záložce  Návrh partnera všechny uživatele / uživatelky z naší databáze.


Stejným způsobem ovlivňuje nastavený filtr i záložku Noví členové a záložku Měli o mě zájem.

Filtr pro emaily

Filtr pro emaily si můžete nastavit v záložce Můj účet - Nastavení - Emailová upozornění.

 

Kde si mohu nastavit filtry 2.jpg

Záložka Emailová upozornění ovlivňuje to, jaké návrhy partnerů vám posíláme do emailu. Do doby, než si nastavíte filtr v této záložce, Vám zasíláme návrhy partnerů / partnerek z celé ČR. Ohled je brán pouze na to, co jste Vy a dotyčný uživatel / dotyčná uživatelka, vyplnili shodně do osobnostního dotazníku. Může se tedy stát, že vám v nabídce přijde o 5 let mladší / starší uživatel z druhého konce republiky (bez ohledu na výšku, vzdělání...), avšak se stejnými názory na život, jako máte Vy.
Pokud máte filtr v záložce Emailová upozornění nastavený, zasíláme už Vám jen nabídky partnerů, kteří se na seznamku nově zaregistrují, a kteří zároveň splní všechny podmínky nastavené ve Vašem filtru.

Důležité je, aby byly oba filtry nastavené shodně.

Mohlo by Vás zajímat

Na profilu najdete ještě jednu záložku -  Mohlo by Vás zajímat.  Partneři / partnerky v ní uvedené, jsou náhodným výběrem z celé seznamky a neodpovídají nastavení žádného Vašeho filtru.

Upozornění

Psát zprávy Vám může kdokoliv s prémiovým členstvím, dívat se na Váš profil může každý uživatel s dokončenou registrací. Zde nastavení Vašich filtrů také neplatí.


Podobné články

Za jak dlouho budu moci plně využívat svůj profil při zaplacení prémiového členství?

Prémiové členství je aktivováno automaticky po obdržení platby z vaší banky na bankovní účet seznamky ELITE Date. Vzhledem k tomu, že jsou všechny transakce prováděny prostřednictvím platební brány GoPay a PayU, počítejte s tím, že aktivace prémiového členství určitý čas trvá. Záleží na způsobu platby, který si pro úhradu svého prémiového členství zvolíte. U platby mobilním telefonem nebo platební kartou se prémiové členství aktivuje během pár minut (desítek minut), u bankovního převodu za 2-3 pracovní dny, u složenky za 5-7 pracovních dní.

Jaké funkce nabízí základní členství?

Základní členství je určeno pro osoby, které chtějí vyzkoušet, jak naše prémiová seznamka funguje. Máte možnost zjistit, kolik uživatelů od kterého pohlaví je u nás zaregistrováno, zda se mezi novými či navrhovanými partnery nachází někdo, koho byste chtěli kontaktovat a blíže poznat. Nevýhodou základního členství je to, že vidíte u všech partnerů rozmazanou profilovou fotografii a nemáte možnost danou osobu oslovit. Proto, abyste mohli využívat všech funkcí naší prémiové seznamky, je zapotřebí získat prémiové členství.

Jak mohu zrušit své členství na prémiové seznamce?

Své členství na prémiové seznamce můžete zrušit ve svém vlastním profilu, v záložce Můj účet – Nastavení – Odstranění účtu. Vyplňte důvod mazání profilu a do potvrzovacího slova napište slovo smazat. Smazání pak potvrďte tlačítkem Smazat. Druhou variantou je, že napíšete našim administrátorkám na info@elitedate.cz a ty provedou zrušení vašeho profilu za vás.

Falešné profily

Cílem naší prémiové seznamky je zprostředkovat uživatelům, kteří mají zájem o vážné seznámení  kontakt s osobami, které budou splňovat jejich očekávání.  Pokud si tedy do svého profilu nahrajete fotografii, která neodpovídá vaší reálné podobě, tzn., že použijete fotografie celebrit, slavných herců, sportovců, zvířat… nebo pokud si místo svého skutečného jména zvolíte přezdívku nebo nesmyslné seskupení znaků, budou vaše profily administrátory bez upozornění smazány.

Nechci dostávat newslettery, co pro to mám udělat?

Pokud nechcete, abychom vám zasílali newslettery, změňte si nastavení svého účtu. Po přihlášení do svého profilu si můžete v záložce Můj účet – Změna údajů – část Soukromé - Newsletter zasílání newsletterů pozastavit. Pokud se v průběhu vaší registrace rozhodnete pro opětovné zasílání našich emailů, stačí změnit tlačítko NE na tlačítko ANO. Veškeré změny je nutno potvrdit stiskem tlačítka Uložit.

Jak často chodí upozornění na nové zprávy?

Pokud nechcete, abychom vám zasílali jakékoliv informace, změňte si nastavení svého účtu. Perioda pro zasílání informací o nově příchozích zprávách od ostatních uživatelů, návrhů partnerů nebo informací o tom, kdo si zobrazil váš profil, záleží jen na vás. Po přihlášení do svého si účtu si můžete v záložce Můj účet – Nastavení  – Emailová upozornění navolit, zda chcete zasílat zprávy okamžitě, jednou denně, jednou týdně nebo nikdy.

Nejnovější články