Kde si mohu nastavit filtry?

Kde si mohu nastavit filtry?

V každém uživatelském profilu jsou dva filtry:

  • filtr po vyhledávání
  • filtr pro emaily

Filtr pro vyhledávání

Filtr pro vyhledávání si můžete nastavit v záložkách Měli o mě zájem, Návrh partnera, Noví členové.

Kde si mohu nastavit filtry.jpg


Do filtru si můžete zadat tyto požadavky:

  • věk partnera / partnerky
  • výšku
  • minimální vzdělání
  • kuřák / nekuřák
  • chce /  nechce děti
  • profil s fotografií / bez fotografie
  • maximální vzdálenost od Vašeho bydliště


Po nastavení požadavků na partnera / partnerku si filtr uložte tlačítkem Filtrovat.


Filtr ve výše zmiňovaných záložkách ovlivňuje nabídku partnerů, které na svém profilu uvidíte. Když filtr zapnete, uvidíte jen uživatele, kteří splní všechny Vaše požadavky na partnera / partnerku. Když fitr vypnete (tlačítko Zrušit filtr), uvidíte v záložce  Návrh partnera všechny uživatele / uživatelky z naší databáze.


Stejným způsobem ovlivňuje nastavený filtr i záložku Noví členové a záložku Měli o mě zájem.

Filtr pro emaily

Filtr pro emaily si můžete nastavit v záložce Můj účet - Nastavení - Emailová upozornění.

 

Kde si mohu nastavit filtry 2.jpg

Záložka Emailová upozornění ovlivňuje to, jaké návrhy partnerů vám posíláme do emailu. Do doby, než si nastavíte filtr v této záložce, Vám zasíláme návrhy partnerů / partnerek z celé ČR. Ohled je brán pouze na to, co jste Vy a dotyčný uživatel / dotyčná uživatelka, vyplnili shodně do osobnostního dotazníku. Může se tedy stát, že vám v nabídce přijde o 5 let mladší / starší uživatel z druhého konce republiky (bez ohledu na výšku, vzdělání...), avšak se stejnými názory na život, jako máte Vy.
Pokud máte filtr v záložce Emailová upozornění nastavený, zasíláme už Vám jen nabídky partnerů, kteří se na seznamku nově zaregistrují, a kteří zároveň splní všechny podmínky nastavené ve Vašem filtru.

Důležité je, aby byly oba filtry nastavené shodně.

Mohlo by Vás zajímat

Na profilu najdete ještě jednu záložku -  Mohlo by Vás zajímat.  Partneři / partnerky v ní uvedené, jsou náhodným výběrem z celé seznamky a neodpovídají nastavení žádného Vašeho filtru.

Upozornění

Psát zprávy Vám může kdokoliv s prémiovým členstvím, dívat se na Váš profil může každý uživatel s dokončenou registrací. Zde nastavení Vašich filtrů také neplatí.


Podobné články

Obnovení zapomenutého hesla

Zapomněli jste své heslo? Klikněte na "Přihlášení pro členy" - http://www.elitedate.cz/prihlaseni, poté na "Zapomněli jste heslo?". Do vaší emailové schránky vám přijde zpráva, v níž naleznete odkaz na změnu hesla. Zadáte nové heslo a ještě jednou heslo potvrdíte. Následně už se budete moci přihlásit do svého profilu pomocí změněného hesla.

Kolik stojí prémiové členství a jak si ho mohu aktivovat?

Prémiové členství si můžete objednat (nebo prodloužit) po přihlášení do vašeho profilu v záložce Můj účet – Členství.  Nejprve si zvolíte období, na které chcete prémiové členství aktivovat, poté způsob, jakým platbu za členství uhradíte.

Za jak dlouho budu moci plně využívat svůj profil při zaplacení prémiového členství?

Prémiové členství je aktivováno automaticky po obdržení platby z vaší banky na bankovní účet seznamky ELITE Date. Vzhledem k tomu, že jsou všechny transakce prováděny prostřednictvím platební brány GoPay a PayU, počítejte s tím, že aktivace prémiového členství určitý čas trvá. Záleží na způsobu platby, který si pro úhradu svého prémiového členství zvolíte. U platby mobilním telefonem nebo platební kartou se prémiové členství aktivuje během pár minut (desítek minut), u bankovního převodu za 2-3 pracovní dny, u složenky za 5-7 pracovních dní.

Nechci dostávat newslettery, co pro to mám udělat?

Pokud nechcete, abychom vám zasílali newslettery, změňte si nastavení svého účtu. Po přihlášení do svého profilu si můžete v záložce Můj účet – Změna údajů – část Soukromé - Newsletter zasílání newsletterů pozastavit. Pokud se v průběhu vaší registrace rozhodnete pro opětovné zasílání našich emailů, stačí změnit tlačítko NE na tlačítko ANO. Veškeré změny je nutno potvrdit stiskem tlačítka Uložit.

Jak mohu zrušit své členství na prémiové seznamce?

Své členství na prémiové seznamce můžete zrušit ve svém vlastním profilu, v záložce Můj účet – Nastavení – Odstranění účtu. Vyplňte důvod mazání profilu a do potvrzovacího slova napište slovo smazat. Smazání pak potvrďte tlačítkem Smazat. Druhou variantou je, že napíšete našim administrátorkám na info@elitedate.cz a ty provedou zrušení vašeho profilu za vás.

Proč mi chodí návrhy partnerů, kteří neodpovídají mým požadavkům?

Návrhy partnerů, které vám chodí do zpráv na váš email, jsou generovány automaticky podle shody výsledků vašeho osobnostního testu. Pokud si chcete stanovit vlastní kritéria výběru partnera, učiňte tak po přihlášení do svého profilu v záložce Můj účet – Nastavení - Emailová upozornění - O partnerovi, který.... Zde si můžete navolit kromě věku, dosaženého vzdělání, výšky, zda je daný partner kuřák či nekuřák  i místo, odkud daný partner pochází. Nezapomeňte zadané údaje uložit pomocí zeleného tlačítka ZMĚNIT.

Nejnovější články