Co znamenají jednotlivé ikony / funkce na profilu?

Co znamenají jednotlivé ikony / funkce na profilu?

 Co znamenaji jednotlive ikony a funkce na profilu.jpg


SMAJLÍK - ZAUJAL / ZAUJALA JSI MNE


Po kliknutí na smajlíka v uživatelském profilu přijde partnerovi / partnerce automatická zpráva s textem: „Zaujal jsi mne“ / „Zaujala jsi mne“.  

Tuto funkci můžete využít ve chvíli, kdy ještě nemáte uhrazené prémiové členství a chcete dát někomu na vědomí, že se Vám líbí. Dále ji můžete použít v případě, že netušíte, jak zahájit prvotní komunikaci. Někdy je totiž mnohem snažší poslat partnerovi / partnerce smajlíka než napsat nějakou osobní zprávu osobě, kterou ještě neznáte.

Kliknutí na smajlíka doporučujeme doplnit i o odpovědi na otázky, které uživatelé na konci svého profilu mají. Nebo o klasickou osobní zprávu, kterou pošlete přes ikonu Obálky. Osobní komunikace je vždy žádanější, než pouhé sdělení, že Vás někdo zaujal.

OBÁLKA – NAPSAT ZPRÁVU

Abyste mohli na ELITE Date s uživateli komunikovat, je zapotřebí, abyste si nejprve aktivovali prémiové členství. Poté už Vám nebude ve čtení a psaní zpráv nic bránit.

Ikona Obálky Vám umožní napsat / poslat zprávu tomu, kdo Vás na seznamce zaujal. Zpráva se píše úplně na konci obrazovky v řádce „Začněte psát zde.“. Napsaná zpráva se pak odesílá klávesou Enter na klávesnici nebo obálkou na konci řádky. Odeslaná zpráva se Vám zobrazí v pravé polovině obrazovky. Bude u ní uveden datum a čas odeslání.

Pokud Vám na Vaši zprávu uživatel / uživatelka odpoví, odpověď najdete v záložce Zprávy. Zpráva od uživatele / uživatelky se Vám zařadí pod Vaši zprávu. Jednotlivé zprávy budou graficky odlišeny, abyste se ve společné komunikaci dobře vyznali.

Pokud si píšete s více uživateli, jednotlivé komunikace si zobrazíte kliknutí na vybraného uživatele / uživatelku v levém sloupci v záložce Zprávy. Komunikace se Vám pak rozbalí do pravé poloviny obrazovky.

ČERVENÝ KŘÍŽEK – NEZOBRAZOVAT / IGNOROVAT

Pokud kliknete na červený křížek umístěný napravo od fotografie vybraného uživatele, dojde k tomu, že se Vám tento uživatel přestane v nabídce partnerů zobrazovat. Na funkci „Nezobrazovat / Ignorovat“ klikejte s rozmyslem. Pokud nebudete znát URL adresu profilu dotyčného uživatele, nebudete už ho moci do nabídky vrátit.

Co znamenaji jednotlive ikony a funkce na profilu 3.jpg

NAHLÁSIT ZÁVADNÝ PROFIL / NAHLÁSIT UŽIVATELE

Pokud na seznamce najdete nějaký profil, který je v rozporu s Obchodními podmínkami, nahlaste nám ho přes toto tlačítko. Je umístěné pod fotografií dotyčného uživatele / uživatelky nebo v záložce Zprávy pod třemi tečkami.

Hlášení je vždy anonymní, protistrana se o něm nedozví. Tato funkce slouží k nahlášení uživatelů, kteří nehledají vážný vztah, nýbrž sex nebo flirt, uživatelů, kteří jednají vulgárně, nabízí své služby namísto seznamování, mají v profilu fotografie neodpovídající skutečné podobě, atd. Po kliknutí na toto tlačítko vždy uveďte důvod, proč uživatele / uživatelku nahlašujete. Vaším hlášením se budeme zabývat.

 

Co znamenaji jednotlive ikony a funkce na profilu 2.jpg


BLOKOVAT UŽIVATELE

Pokud si nechcete s nějakým uživatelem / uživatelkou nadále dopisovat, můžete si příjem zpráv z jeho / jejího profilu zablokovat. Blokace uživatele se provádí v záložce Zprávy. V levém sloupci si zvolte, koho chcete zablokovat. Vedle jeho jména  a datumu klikněte na tři tečky. Rozbalí se Vám nabídka dalších funkcí. Vyberte možnost Blokovat uživatele. Žádná další zpráva už Vám pak na profil od tohoto uživatele / této uživatelky nepřijde. Uživatel se o blokaci profilu nedozví. Blokovaný uživatel se Vám zobrazí v přehledu osob, se kterými jste si psali, šedě zabarvený. Jeho jméno bude přeškrtnuté.

Blokace profilu neovlivňuje to, zda uživatele na seznamce ještě uvidíte nebo nikoliv. Pokud nechcete uživatele nadále zobrazovat v nabídkách k seznamování, klikněte ještě na ikonu červeného křížku – Nezobrazovat (napravo od profilové fotografie).

SMAZAT KONVERZACI

Chcete-li smazat konverzaci s nějakým uživatelem / uživatelkou, postupujte takto: V záložce Zprávy si zvolte v levém sloupci, koho chcete z přehledu komunikací vymazat. Vedle jména a datumu máte tři tečky. Kliknutím na ně se Vám rozbalí nabídka dalších funkcí. Vyberte možnost Smazat konverzaci. Komunikaci si smažete vždy pouze na svém profilu. Na profilu protistrany komunikace i nadále zůstává. Po smazání konverzace už není možné Vaši společnou komunikaci obnovit.


Podobné články

Jak často chodí upozornění na nové zprávy?

Pokud nechcete, abychom vám zasílali jakékoliv informace, změňte si nastavení svého účtu. Perioda pro zasílání informací o nově příchozích zprávách od ostatních uživatelů, návrhů partnerů nebo informací o tom, kdo si zobrazil váš profil, záleží jen na vás. Po přihlášení do svého si účtu si můžete v záložce Můj účet – Nastavení  – Emailová upozornění navolit, zda chcete zasílat zprávy okamžitě, jednou denně, jednou týdně nebo nikdy.

Proč je seznamka ELITEDATE.cz placená?

Jsme tu pro lidi, kteří hledají vážnou známost a partnera, který splňuje jejich očekávání. Nesnažíme se oslovit každého, ale jen určitou skupinu lidí, kteří hledají vážný vztah a kultivovaného partnera na úrovni. Snažíme se maximálně odstínit ty, kteří nemyslí seznamování vážně.

Jak mohu zrušit své členství na prémiové seznamce?

Své členství na prémiové seznamce můžete zrušit ve svém vlastním profilu, v záložce Můj účet – Nastavení – Odstranění účtu. Vyplňte důvod mazání profilu a do potvrzovacího slova napište slovo smazat. Smazání pak potvrďte tlačítkem Smazat. Druhou variantou je, že napíšete našim administrátorkám na info@elitedate.cz a ty provedou zrušení vašeho profilu za vás.

Kde mohu změnit údaje, které jsem při registraci vyplnil?

Své osobní údaje, zájmy, záliby, preference, informace o vašem vzhledu, životních hodnotách či otázkách na vaše partnery můžete jednoduše změnit po přihlášení do svého profilu v záložce Můj účet – Změna údajů. V záložce Změna údajů můžete změnit i váš email. Další možnost, jak můžete změnit údaje ve svém profilu, naleznete v záložce Můj účet - Profil - Změnit.

Nechci dostávat newslettery, co pro to mám udělat?

Pokud nechcete, abychom vám zasílali newslettery, změňte si nastavení svého účtu. Po přihlášení do svého profilu si můžete v záložce Můj účet – Změna údajů – část Soukromé - Newsletter zasílání newsletterů pozastavit. Pokud se v průběhu vaší registrace rozhodnete pro opětovné zasílání našich emailů, stačí změnit tlačítko NE na tlačítko ANO. Veškeré změny je nutno potvrdit stiskem tlačítka Uložit.

Jaké funkce nabízí základní členství?

Základní členství je určeno pro osoby, které chtějí vyzkoušet, jak naše prémiová seznamka funguje. Máte možnost zjistit, kolik uživatelů od kterého pohlaví je u nás zaregistrováno, zda se mezi novými či navrhovanými partnery nachází někdo, koho byste chtěli kontaktovat a blíže poznat. Nevýhodou základního členství je to, že vidíte u všech partnerů rozmazanou profilovou fotografii a nemáte možnost danou osobu oslovit. Proto, abyste mohli využívat všech funkcí naší prémiové seznamky, je zapotřebí získat prémiové členství.