Napsali jste nám - příběh uživatele Dana

Napsali jste nám - příběh uživatele Dana

Dobrý den,

jelikož jsem byl asi už rok po rozvodu a protože jsem se rozhodl, že bych rád potkal příjemnou dívku, tak jsem se zaregistroval na seznamce. Avšak po pár schůzkách jsem byl poněkud nejistý, jestli je to ta správná cesta. Přeci jen pár informací o partnerce není vždy úplně vypovídající.

Ale řekl jsem si, že ještě pár setkání absolvuji. A pak jsem ji potkal. Ani mi nevadilo, že na první schůzku dorazila o 25 minut pozdě. Průběžně jsem dostával fajn omluvné zprávy, docela jsme se bavili ještě před tím, než jsme se potkali.

A na druhé schůzce jsem věděl, že je to ona. Začali jsme se scházet a nakonec jsme se dohodli, že pojedeme na hory si zalyžovat. Oslava nového roku byla nejen velmi romantická. Byla i plná naděje a očekávání toho, co nás potká.

Najít partnerku na seznamce není nijak snadné, ale v konečném důsledku tento způsob můžu vřele doporučit, neboť okruh dívek, které člověk pozná je velmi rozmanitý a opravdu záleží jen na tom, jestli přeskočí ta jiskra.

Dan

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení pana Milana

Seznámení pana Milana

Vážený týme Elite Date, cestou Vaší databáze jsme se seznámili - za to Vám náleží velký dík! A to i přes naši "vybíravost a náročnost" i v naší společnosti obecný problém najít vhodného partnera/partnerku....

Seznámení paní Petry

Seznámení paní Petry

Musím Elite Date poděkovat za možnost setkání se s mužem mých snů. Myslela jsem, že to není možné, ale stalo se. Měla jsem pochybnosti a bála jsem se, že budu muset dělat kompromisy, nebo to nakonec vzdám, ale jsem šťastná a zase věřím na zázraky. Se svým novým partnerem prožíváme krásné dny plné lásky. Je to neskutečné!

Napsali jste nám - příběh uživatelů Věry a Petra

Napsali jste nám - příběh uživatelů Věry a Petra

Dobrý den. Posílám Vám zprávu o seznámení s panem Petrem P. Odstěhovala jsem se od druha, protože tam bylo domácí nasilí. Když jsem se usadila, zaregistrovala jsem se do seznamky Elite. Ozvalo se mi několik zájemců a  z toho jsem si vybrala jednoho, co je z Bardubic. Zatím si jen píšeme, ale ....

Seznámení pana Petra

Seznámení pana Petra

Asi po třech měsících mě byl můj úsměv opětován a i začali jsme si psát. Po několika zprávách jsme si sjednali osobní schůzku a dnes po pěti měsících mohu říct, že jsem našel lásku mého života. Rozumíme si takřka ve všem, trávíme spolu co nejvíce času s ohledem na naše rodiny a jsme oba dva opravdu šťastni.

Seznámení paní Míši

Seznámení paní Míši

Každá zpráva mi vykouzlila úsměv na tváři a někdy i slzu štěstí v koutku oka... Naše první setkání doprovázelo bušení srdce a konec polibek na mostě...
Nezáleží na tom, kolik je nám let... Stačí jen potkat toho pravého a stále věřit.

Seznámení paní Ivety

Seznámení paní Ivety

Naše první setkání proběhlo po domluvě na 1/2 cesty mezi našimi bydlišti, a protože jsme si byli sympatičtí a povídali jsme si naprosto přirozeně, domluvili jsme si další setkání už na celodenní vycházku. A protože i ona byla bezchybná, začali jsme se navštěvovat a naplánovali společnou dovolenou.