Helena - Od setkání uplynulo 7 měsíců a náš vztah je stále hezčí a hezčí...

Helena - Od setkání uplynulo 7 měsíců a náš vztah je stále hezčí a hezčí...

Dobrý den,

díky vaší seznamce jsme našla svého současného partnera. Partner byl jedním z mužů, které jsem oslovila hned první den, ale odepsal mi až za několik týdnů (což jsem už nečekala) a nevypadalo to vůbec nadějně, jelikož hledal někoho z blízkého okolí (jsme 160 km daleko) Ale protože jsem ho také zaujala, chtěl se nezávazně potkat, ale stále nepočítal, že z toho bude něco víc. Od toho setkání uplynulo 7 měsíců a náš vztah je stále hezčí a hezčí.

Moc děkuji,
Helena

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí našich uživatelů.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení pana Zdeňka

Seznámení pana Zdeňka

Už jsem díky ELITE Date svou partnerku našel. Zatím nám to klape, máme se moc rádi, a tak celému týmu moc děkuji vřele.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Petry

Napsali jste nám - příběh uživatelky Petry

Dobrý den, děkuji za  Vaše hezká a pravdivá slova. Každodenní běh života potvrzuje Vaše tvrzení, že nic nepřijde samo. Je krásné, že Vaše stránky existují. Přesto to chce velkou dávku odvahy jít na schůzku s někým, koho znáte jen přes PC. Já jsem se seznámila díky Vám s mužem, kterého bych při svém pracovním vytížení v bankovním sektoru nemohla potkat, jelikož jeho oborem je polygrafie. Myslím, že nám je spolu hezky a není to muž, který nehledá rozptýlení krátkodobého charakteru. Tak nám držte palce:-) Hezké dny Vašemu týmu a spokojené a hlavně úspěšné klienty přeje Vaše Petra

Seznámení Petra - Sedli jsme si jako lidé se společnými zájmy a přeskočila jiskra

Seznámení Petra - Sedli jsme si jako lidé se společnými zájmy a přeskočila jiskra

Děkuji Vám za možnost seznámení na vaší seznamce. Je velice solidní a budu jí doporučovat všem co si chtějí najít vážný vztah.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Zory

Napsali jste nám - příběh uživatelky Zory

Ano, povedlo se. Na moji odpoved odpovedel dotycny, ze nejsem jeho typ. Slusne. A moje odpoved znela, ze nejsem z urazlivych holek. Rozpoutala jsem denni maily a po 3 tydnech jsme se sesli. Maily a SMS zmenily nas zivot. Zahoreli jsme oba. Povedlo se, ze jsme oba nasli, co jsme hledali.

Seznámení Ivety a Ivana

Seznámení Ivety a Ivana

Teď už bydlíme spolu a je nám moc krásně. Nevěřila jsem,že ve svých letech potkám takového hodného muže. Díky Vaší seznamce jsem opět šťastná a moc Vám s Ivánkem děkujeme. Moc přejeme i ostatním aby našli svou lásku a štěstí.

Seznámení paní Radky

Seznámení paní Radky

Když jsem zjistili, že jsme oba ze stejného města a máme spolu tolik společného, bylo rozhodnuto. Trávíme spolu volný čas, postupně poznáváme naše rodiny a do budoucna plánujeme společný život.