Seznámení Ivety a Ivana

Seznámení Ivety a Ivana

Už jsem nevěřila,že někdy poznám muže s velkým M. U Vás se mi to podařilo.

Zpočátku bylo jen nesmělé psaní a oťukávání. Jelikož jezdí kamionem, tak je neustále na cestách. V tom máme povolání skoro stejné. Tudíž máme i pochopení co se týče naší práce.

Největší překvapení pro nás s Ivánkem bylo, že oba jsme Severomoraváci a potkali jsme se ve Varech. To bylo krásné zjištění. Pak přišlo první setkání,na kterém mi Ivánek uvařil skvělou večeři. Díky Covidu jsme nemohli do restaurace. Tehdy jsme sjistili že k sobě patříme.

Teď už bydlíme spolu a je nám moc krásně. Nevěřila jsem,že ve svých letech potkám takového hodného muže. Díky Vaší seznamce jsem opět šťastná a moc Vám s Ivánkem děkujeme. Moc přejeme i ostatním aby našli svou lásku a štěstí.

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení Jaruš a Marty

Seznámení Jaruš a Marty

Na ELITE Date jsem si našla přítelkyni. ❤❤ Vztah jsme nejdříve založily čistě na sexu, o ten nám šlo v tu chvíli nejvíc. Tím, jak jsme spolu trávily víc a víc času, jsme se do sebe zamilovaly. Osud to tak asi chtěl. Nedokážu už si teď nějak den bez Marty představit. Miluju jí! ELITE Date, díky moc za obě.

Seznámení paní Ireny

Seznámení paní Ireny

Až nakonec jsem našla pána jen 13 km od svého bydliště. Dali jsme si kávu, píšeme si každý den a plánujeme společné chvíle, na které se oba těšíme.

Zuzka - mám pocit že jsem našla kompatibilního partnera

Zuzka - mám pocit že jsem našla kompatibilního partnera

Až skoro po půl roce jsem na jednu ze stovek zpráv odpověděla. Vlastně ani nevím proč právě Honzovi. Nijak zvlášť se mi nelíbil.. ale podle fotek a psaného projevu mi byl sympatický.

Seznámení pana Vladimíra

Seznámení pana Vladimíra

Zaregistroval jsem se na Vaší seznamce na doporučení kamaráda. Zkusil jsem napsat pár písmenek a po pár týdnech jsme se sešli na procházku a teď chodíme na procházky společně. Děkuji za Vaši seznamku.

Seznámení paní Karolíny

Seznámení paní Karolíny

Diky seznamce Elite Date jsem se pred 6,5 rokem seznamila se svym zivotnim partnerem Kamilem. Zijeme spolu ted velmi stastne. Prestehovali jsme se spolu z Ceska do Kanady, kde zijeme uz 3 roky.

Seznámení paní Michaely

Seznámení paní Michaely

Od té doby nám to krásně klape, i když jsme od sebe celkem daleko Beroun- Děčín, ale plány už jsou k stěhování, takže se těším, co dál nás čeká. Moc děkuji za Vás a za to, že jsem tu mohla najít tak skvělého partnera.