Seznámení Zdeňky a Ondry

Seznámení Zdeňky a Ondry

Dobrý den,

příběh mého seznámení s Ondrou začal loni v červnu, kdy jsem si založila profil na seznamce. V tu dobu jsem si psala ještě s jedním mužem, kterého jsem bohužel „upřednostnila" před Ondrou. Jeho úvodní zprávu jsem nechala bez odepsání. Po několika nevydařených pokusech najít toho, se kterým bych byla šťastná, jsem se rozhodla, že si profil na seznamce smažu.

V lednu letošního roku jsem se však rozhodla ještě některé profily zpětně projet a narazila jsem právě na Ondru. Tím, že mu přišla notifikace, že se mu dívám na profil, jsem v něm podnítila určitou „drzost" mi napsat, proč mu na profil koukám, když jsem mu tenkrát neodepsala. Řekla jsem mu pravdu a dostala jsem druhou šanci se s ním dál kontaktovat.

Slovo dalo slovo a do dvou týdnů jsme měli první rande. Ondra bydlí v Plzni a já v Praze, takže jsme se již od začátku domluvili, že se budeme střídat a jezdit za sebou, jak to jen půjde. Překonali jsme i veškerá úskalí koronavirové krize, v létě se spolu chystáme na dovolenou a těšíme se na všechny společné chvíle, které spolu můžeme trávit.

Jsme teprve na začátku, ale přijde nám ten strávený čas spolu mnohem delší, než opravdu je. Kdyby ale nebylo jeho určité drzosti a mého setrvání na seznamce, tak se nepoznáme. Za to jsem opravdu vděčná.

S pozdravem Zdeňka

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Slávky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Slávky

Seznámila jsem se u vás s báječným chlapem. Popravdě, ale byl to zápas se členstvím. Vím, že je to podnikání, ale věřím, že by to šlo vyřešit třeba nějakým poplatkem za jednotlivou zprávu, ne hned premiovým členstvím. No přesto vám děkuji a držte mi palce, ať nám to vyjde. Prosím o smazání mého profilu.

Seznámení paní Lenky

Seznámení paní Lenky

Po pár dnech psaní a seznamování jsme se sešli osobně a v ten moment jsem věděla, že je to ten pravý. Vyvíjí se to krásně a doufám že to tak bude i pokračovat. Na seznamky jsem nevěřila, ale díky Elite Date jsem začala. Opravdu to funguje a přeju všem ať si každý najde toho svého pravého partnera k sobě.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Dany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Dany

Tak jsem mu odepsala, sešli jsme se a baví mě zatím tak, že jsem si zrušila u vás účet, protože nemám zájem o někoho jiného. Ale známe se velmi krátce, tak se zatím opravdu poznáváme. Pokud se z toho vyvine něco víc určitě se vám ještě ozvu.

Napsali jste nám - příběh Marie a Zbyška

Napsali jste nám - příběh Marie a Zbyška

Jsme oba zpětně moc rádi, že jsme se na seznamce zaregistrovali a mohli jsme se potkat. Někdy člověk pro oči „nevidí“ a i když jsme se nacházeli na stejných místech, nemohli jsme se potkat, protože jsme se míjeli, a i kdybychom se potkali, možná bychom se neviděli, protože jsme zrovna trávili čas se svými přáteli….

Seznámení Báry a Martina

Seznámení Báry a Martina

Ráda bych podpořila všechny nezadané, aby nepřestávali věřit, že ten jejich vysněný protějšek skutečně mají šanci najít. Hledala jsem člověka se kterým se budu cítit sama sebou, který bude milovat přírodu, stejně jako já, bude sporťáķ a pohodář. Se kterým budu sedět před stanem se skleničkou vína a pozorovat západy slunce, který mě rozesměje a proto všechno ho budu milovat a on bude milovat mě.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Ani nevím, jak poděkovat, protože naše štastné seznámení ve Vaší seznamce pokračuje tak, že 23.3.2019 budeme oddáni. Vím,  bylo to obrovské štěstí, že v našem věku se potkali lidé, kteří si tak rozumí a to moc přeji všem, kteří zde zkouší začít nový život.