Napsali jste nám - příběh uživatele Luboše

Napsali jste nám - příběh uživatele Luboše

Dobrý den,

děkuji za vaše přání!

Možná je ještě brzy na happyend celého příběhu, to koneckonců ukáže čas, ale ano, můžu potvrdit, že jsem zde potkal milou dívku a naše původní konverzace na seznamce Elitedate.cz se postupně přesunula na naše mailové adresy, a v současnosti už spolu trávíme hodně volného času.

Určitě můžu vaši seznamku doporučit i jiným lidem, kteří jsou, stejně jako já, časově vytížení a nechtějí ztrácet čas povrchními vztahy nebo komunikací na sítích, ale naopak dávají přednost pečlivějšímu, možná uváženějšímu výběru partnera v tom rychlém světě kolem nás. 

Myslím, že jsem měl štěstí. Určitě jsem si ale opravdu přál potkat milou partnerku a tomu štěstí šel i s vaší pomocí naproti.

Všem, kteří to na Eliedate.cz myslí vážně, držím palce a přeju hodně úspěšných seznámení!

Luboš

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Mirky

Seznámení paní Mirky

Na Elitedate jsem se seznámila s někým, s kým si máme co říci a máme hodně společného. Zatím je vše v začátku, proto nemohu napsat víc.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Lucie a Pavla

Napsali jste nám - příběh uživatelů Lucie a Pavla

Milá seznamko. Děkujeme. Díky Vám jsme měli 25.2.2015 první rande a jak to dopadlo? 30.7.2016 jsme si řekli své ANO.

Hanka - Náš vztah má šťávu, posouvá se dopředu a plánujeme společnou budoucnost

Hanka - Náš vztah má šťávu, posouvá se dopředu a plánujeme společnou budoucnost

Pak jsem se na seznamku vrátila a v ten moment jsem dostala zprávu od svého současného partnera. Psali jsme si jeden večer, vyměnili jsme si telefonní čísla a od té doby mám pocit, že se známe strašně dlouho, rozumíme si ve všem, trávíme spolu většinu času. Náš vztah má "šťávu", posouvá se dopředu a plánujeme společnou budoucnost.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Šárky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Šárky

Nechodily mi žádné vulgární nabídky ani podobné výroky. S přítelem jsme se shodli, že pokud se chce člověk opravdu seznámit, tak toto je v dnešní době jediná možnost. Musí se ovšem vyplnit dotazník pravdivě, jinak to nemá cenu. Nám se to díky bohu podařilo a doufám že budeme spolu nadále.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Renáty

Napsali jste nám - příběh uživatelky Renáty

Když ovšem přišel ON a poprvé se usmál, věděla jsem, že káva nebude to, na co budu myslet zbytek dne. O pár dnů později jsme zašli do kina a já věděla, že jsem se zamilovala.

Ludmila - Jsme velice šťastní z našeho vztahu, naprostá změna života nejen dvou lidí, ale dvou rodin.

Ludmila - Jsme velice šťastní z našeho vztahu, naprostá změna života nejen dvou lidí, ale dvou rodin.

I nyní ještě občas přemýšlíme nad tímto darem, který nám někdo věnoval, protože je to těžko uvěřitelná náhoda shody dvou lidí a láskyplně se vyvíjejícího vztahu od první chvíle. Tímto chci poděkovat Vaší seznamce, šance na naprostou životní změnu v kladném slova smyslu je opravdu záslužná!