Napsali jste nám - příběh uživatele V.P.

Napsali jste nám - příběh uživatele V.P.

Dobrý den,

děkuji za Vaše milé oslovení, leč, před krátkou dobou jsem zde vztah navázal a nechci být nefér vůči Vám a samozřejmě ani vůči mé nové přítelkyni.

Jsem za 8 let na 3. seznamce a tato je výrazně nejlepší. Ve všech směrech a nemám zde pocit, že vše je jen komerční záležitost. Je nejlépe propracovaná, kontakt pro obě strany je nenásilný a slušný. Na předchozích 2 seznamkách jsem skončil po cca 2 měsících, vždy mě tam něco vadilo. Kontakt s administrací je kuktivovaný, to oceňuji.

Přeji hodně příjemného ve Vaší záslužné práci, děkuji Vám a srdečně zdravím

V.P.

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Vlaďky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Vlaďky

Děkuji Vám za služby. Již jsem si partnera našla a to díky Vaší seznamce. Mnohokrát děkuji Vašemu týmu a službám, které děláte pro lidi. Kdyby do budoucna bylo třeba využít Vašich služeb, tak je ráda obnovím. S pozdravem Vlaďka K.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jitky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jitky

Přes vaši seznamku jsem se seznámila s velmi příjemným mužem, sice to dopadlo jinak, ale muži jsou tam opravdu na úrovni a měla jsem dobré zkušenosti. Velmi doporučuji tuto seznamku.

Seznámení pana Lumíra

Seznámení pana Lumíra

Jako partneři jsem si prakticky ve všech směrech sedli. Jsem si vzájemně nejlepšími partnery, kamarády a milenci v jednom. Nic na tom nemění ani fakt, že nás dělí necelých 50km. Pokud dva lidé chtějí, vzdálenost nehraje roli a vše je na vzájemné domluvě.

Seznámení paní Milady

Seznámení paní Milady

Dekuji Vam moc. Nasla sem u Vas partnera. Jsme povahove stejni. Nasi byvali partneri nam zemreli. Nase trapeni uz tolik neboli. V srdci nam zustanou. A momentalne jsme stastni.

Věrka a Pepík - Jsme důkazem toho, že láska si najde cestu i tam, kde ji nečekáte.

Věrka a Pepík - Jsme důkazem toho, že láska si najde cestu i tam, kde ji nečekáte.

Tímto bychom chtěli poděkovat této seznamce za to, že nám pomohla potkat toho pravého člověka. Pokud váháte, jestli si zde založit profil, jděte do toho! Možná vás čeká stejně krásný příběh jako nás.

Seznámení pana Lubomíra

Seznámení pana Lubomíra

Chtěl bych Vám poděkovat za to, že po dlouholetém manželství jsem v 55 letech díky Vašemu portálu znovu objevil lásku, jedinečnost, souznění, důvěru a úctu v kteréž jsem již přestával doufat...