Seznámení paní Barbory

Seznámení paní Barbory

Dobrý den,

Ráda se s Vámi podělím o svůj příběh,tedy spíš náš. Vaše seznamka byla první v mém životě,kterou jsem využila a nelituji toho. Ten den,kdy jsem se zaregistrovala,jsem yla na návštěvě u kamarádky a protože ona už nějaké zkušenosti se seznamkami má,rozhodla jsem se,že to zkusím také.Hned druhý den se mi začali ozývat muži,byla jsem docela překvapená a dva z nich mě docela zaujali.Začala jsem si s nimi psát a domluvila si schůzku.Ani jeden z nich nebyl podivín,ani jinak podezřelý člověk.

Možná,že jsem jen měla štěstí a nebo,jste opravdu profesionálové a Vaše seznamka je opravdu pro lidi,kteří chtějí vztah.Už na první schůzce s mým,nyní už přítelem,přeskočila jiskra.Sešli jsme se v mém městě u kostela.Nechyběla kytka a příjemná večeře.Ten týden jsme se viděli ještě dvakrát a bylo to čím dál lepší.Vůbec to nepůsobilo uměle,prostě dva dospělí lidé,kteří ví,co chtějí a také,co nechtějí.Minulý týden je to už dva měsíce,co se scházíme,máme plány do budoucna,jezdíme na výlety a jsme opravdu zamilovaní.

Zní to jako pohádka a přiznám se,že jsem tomu sama nemohla uvěřit.Někdy jsme jako puberťáci,ale užíváme si to.Děkuji,že jste mi tohle umožnili zažít,jsem teď jako na dovolené a to díky Vám.

S pozdravem Barbora

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení pana Mirka

Seznámení pana Mirka

Výhoda Vaší seznamky je důležitá v tom, že každý kdo se účastní, má zaplacený poplatek a to je důkaz upřímného zájmu. Přehlednost a jednoduchost portálu je příkladná.

Seznámení paní Věry

Seznámení paní Věry

Chci poděkovat Vaší seznamce. Podařilo se mi asi před 4 měsíci poznat partnera a do dnešního dne nám to klape. Moc si přeji, aby to vydrželo a abych v budoucnu už služby seznamky nepotřebovala, protože jsem díky nim našla vztah, který trvá.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Naše seznámení bylo asi šťastná náhoda. Já sama jsem klikla na profil dnešního partnera a žádala jej o seznámemí. I on potvrdil seznámení. A naše povídání začalo. Asi po 3 dnech stáleho psaní, jsme se sešli a sympatie přeskočila. Je pravda , že samota je hrozná a když někdo někoho hledá, ví co chce. V tomto případě jsem byla já , jako žena iniciátorem. Proto všem ženám radím, zkuste to. Neváhejte.....

Seznámení Lucie a Martina

Seznámení Lucie a Martina

S úsměvem na tváři můžu říct , že to byla moje nejlepší investice, která se  vyplatila... Díky Elitedate se usmivám každičký den a děkuji , že díky Vám mi přišel do života ten nejúžasnější chlap.....

Napsali jste nám - příběh uživatelky Aleny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Aleny

Tak jsem ho oslovila a došlo ke konverzaci, která byla velmi příjemná a vycházely z ní vzájemné sympatie. Na prvním setkání určitě "přeskočily" jiskry vzájemné sympatie. Nyní se sházíme a je nám spolu velice hezky a máme společné plány i do budoucnosti. Vlastně se mi zdá, že se známe již dlouho.

Napsali jste nám - příběh Jana a Zuzany

Napsali jste nám - příběh Jana a Zuzany

Jmenuje se Zuzanka a tak jako si rozumim s ní jsem si nikdy s žádnou nerozumněl. Mame stejne sny a ve spoustě veci si rozumíme. Je nadherná hodná a mam ji vlastně jen díky Vaši seznamce.