Seznámení paní Barbory

Seznámení paní Barbory

Dobrý den,

Ráda se s Vámi podělím o svůj příběh,tedy spíš náš. Vaše seznamka byla první v mém životě,kterou jsem využila a nelituji toho. Ten den,kdy jsem se zaregistrovala,jsem yla na návštěvě u kamarádky a protože ona už nějaké zkušenosti se seznamkami má,rozhodla jsem se,že to zkusím také.Hned druhý den se mi začali ozývat muži,byla jsem docela překvapená a dva z nich mě docela zaujali.Začala jsem si s nimi psát a domluvila si schůzku.Ani jeden z nich nebyl podivín,ani jinak podezřelý člověk.

Možná,že jsem jen měla štěstí a nebo,jste opravdu profesionálové a Vaše seznamka je opravdu pro lidi,kteří chtějí vztah.Už na první schůzce s mým,nyní už přítelem,přeskočila jiskra.Sešli jsme se v mém městě u kostela.Nechyběla kytka a příjemná večeře.Ten týden jsme se viděli ještě dvakrát a bylo to čím dál lepší.Vůbec to nepůsobilo uměle,prostě dva dospělí lidé,kteří ví,co chtějí a také,co nechtějí.Minulý týden je to už dva měsíce,co se scházíme,máme plány do budoucna,jezdíme na výlety a jsme opravdu zamilovaní.

Zní to jako pohádka a přiznám se,že jsem tomu sama nemohla uvěřit.Někdy jsme jako puberťáci,ale užíváme si to.Děkuji,že jste mi tohle umožnili zažít,jsem teď jako na dovolené a to díky Vám.

S pozdravem Barbora

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatele Kamila

Napsali jste nám - příběh uživatele Kamila

Zkoušel jsem jiné (i zahraniční) seznamky ale vždycky mě něco dost naštvalo. U Vás zatím ne a zdá se mi, že máte funkční a lidštější systém za rozumnou cenu.

Hanka - Náš vztah má šťávu, posouvá se dopředu a plánujeme společnou budoucnost

Hanka - Náš vztah má šťávu, posouvá se dopředu a plánujeme společnou budoucnost

Pak jsem se na seznamku vrátila a v ten moment jsem dostala zprávu od svého současného partnera. Psali jsme si jeden večer, vyměnili jsme si telefonní čísla a od té doby mám pocit, že se známe strašně dlouho, rozumíme si ve všem, trávíme spolu většinu času. Náš vztah má "šťávu", posouvá se dopředu a plánujeme společnou budoucnost.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Dobrý den, tímto prosím o zrušení mého členství a odstranění mého profilu. Díky vaší seznamce jsem si našla svého budoucího partnera. S mým nastávajícím partnerem jsme si padli do oka hned po několika sms, zjistili jsme, že máme hodně společného a vše se potvrdilo o první schůzce.

Seznámení Martina a Alžběty

Seznámení Martina a Alžběty

Dnes už víme, že spřízněná duše se opravdu dá najít, a nám se to podařilo i díky Vám. Shodli jsme se na tom, že z tohoto pohledu bylo těch pár stovek za členství zcela bez pochyb nejlepší investicí v našich životech.

Napsali jste nám - příběh uživatele Jaromíra

Napsali jste nám - příběh uživatele Jaromíra

Našel jsem si kamarádku na tenis, tak uvidím, co bude dál. Tedy díky Vám. Myslím, že máte dobré parametry pro Vaši práci. Díky a zatím u Vás končím. Zdraví Jaromír...

Napsali jste nám - příběh uživatelů Věry a Petra

Napsali jste nám - příběh uživatelů Věry a Petra

Dobrý den. Posílám Vám zprávu o seznámení s panem Petrem P. Odstěhovala jsem se od druha, protože tam bylo domácí nasilí. Když jsem se usadila, zaregistrovala jsem se do seznamky Elite. Ozvalo se mi několik zájemců a  z toho jsem si vybrala jednoho, co je z Bardubic. Zatím si jen píšeme, ale ....