Seznámení paní Barbory

Seznámení paní Barbory

Dobrý den,

Ráda se s Vámi podělím o svůj příběh,tedy spíš náš. Vaše seznamka byla první v mém životě,kterou jsem využila a nelituji toho. Ten den,kdy jsem se zaregistrovala,jsem yla na návštěvě u kamarádky a protože ona už nějaké zkušenosti se seznamkami má,rozhodla jsem se,že to zkusím také.Hned druhý den se mi začali ozývat muži,byla jsem docela překvapená a dva z nich mě docela zaujali.Začala jsem si s nimi psát a domluvila si schůzku.Ani jeden z nich nebyl podivín,ani jinak podezřelý člověk.

Možná,že jsem jen měla štěstí a nebo,jste opravdu profesionálové a Vaše seznamka je opravdu pro lidi,kteří chtějí vztah.Už na první schůzce s mým,nyní už přítelem,přeskočila jiskra.Sešli jsme se v mém městě u kostela.Nechyběla kytka a příjemná večeře.Ten týden jsme se viděli ještě dvakrát a bylo to čím dál lepší.Vůbec to nepůsobilo uměle,prostě dva dospělí lidé,kteří ví,co chtějí a také,co nechtějí.Minulý týden je to už dva měsíce,co se scházíme,máme plány do budoucna,jezdíme na výlety a jsme opravdu zamilovaní.

Zní to jako pohádka a přiznám se,že jsem tomu sama nemohla uvěřit.Někdy jsme jako puberťáci,ale užíváme si to.Děkuji,že jste mi tohle umožnili zažít,jsem teď jako na dovolené a to díky Vám.

S pozdravem Barbora

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Věry

Seznámení paní Věry

Chci poděkovat Vaší seznamce. Podařilo se mi asi před 4 měsíci poznat partnera a do dnešního dne nám to klape. Moc si přeji, aby to vydrželo a abych v budoucnu už služby seznamky nepotřebovala, protože jsem díky nim našla vztah, který trvá.

Seznámení paní Edity

Seznámení paní Edity

15.6. 2023 jsem se stala manželkou mého úžasného manžela Vojty :-) Prosím nevzdávejte se a věřte! Milí pánové, kdo věří na zázraky, tomu se dějí. A mě se jeden právě děje. ON mě taky prostě našel...a nebál se jít za hvězdou... tak se s vámi všemi loučím.

Seznámení Zuzky a Toma

Seznámení Zuzky a Toma

Ani jeden z nás se nemusel měnit, vše do sebe zapadlo samo. Jsme jako reklama na dokonalý vztah či romantické drama se šťastným koncem. A co jako, proč by ne... po tom, co jsme si oba prošli, si to zasloužíme. Příští týden se k sobě stěhujeme. A plánů do budoucna je milion. Po dvou měsících chození. Přitom nám přijde, jako bychom se znali roky.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Anny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Anny

Dobrý den,  ráda bych požádala o vymazání mého profilu, jelikož já už našla svého prince. Nechám tedy ostatní, ať si mohou také vybrat. Zdá se mi nemístné být na stránkách. Jsem si jistá, že máte mnoho spokojených uživatelů a tedy přeji i nadále mnoho štěstí a pracovních úspěchů.

Seznámení Jany a Miloše

Seznámení Jany a Miloše

Díky vám jsem se seznámila s báječným mužem a už jsme dva měsíce manželé. Jsme oba moc šťastní a naši vzájemné splynutí duši, považujeme oba za zázrak. Ještě jednou moc a moc děkujeme za vaši seznamku .

Seznámení paní Mirky

Seznámení paní Mirky

Na Elitedate jsem se seznámila s někým, s kým si máme co říci a máme hodně společného. Zatím je vše v začátku, proto nemohu napsat víc.