Seznámení paní Marty

Seznámení paní Marty

Na seznamce jsem se seznámila s mužem z větší dálky. Po měsíci a půl napsal, že je to pro něj moc daleko. Sice to nevyšlo, ale doporučuji a nevzdávám to.

Děkuji moc této seznamce.

S pozdravem Marta

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí této uživatelky.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelů Vladimíra a Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelů Vladimíra a Lenky

Na internetu jsem narazil na Vaši seznamku pro seniory a nějakým řízením osudu mi připadalo naprosto logické, že si zadám profil právě tam. Podotýkám, že jsem něco podobného udělal poprvé v životě. Nastalo naprosté zemětřesení. První dva dny jsem psal a odepisoval. Do "užšího" finále prošly tři partnerky. Psali jsme si a musím řici, že hlavně z důvodu vzdálenosti jsem se sešel s tou neblíže bydlíci. Bylo to po týdnu. A sjel blesk. Jako bychom se znali sto let. Okamžitě jsme si padli do oka. Povahou, zájmy, pohledem na budoucnost, . . .

Pavel - nebýt Vás, tak tuto milou paní nikdy nenajdu

Pavel - nebýt Vás, tak tuto milou paní nikdy nenajdu

Vše probíhalo tak, že mi můj jeden kamarád ze stavby doporučil tuto seznamku. Že si zde našel přítelkyni. Tak jsem to zkusil, a po několika hodinách hledání jsem našel jednu paní, které naše firma před pár lety stavěla rodinný dům.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivy

Prozili jsme už společne vánoční pobyt a silvestrovský pobyt na horách ve dvou a před pár dny i první dovolenou společne s dětmi. Jsme šťastni všichni a my dva zamilování. Nevěřila jsem, že ještě po 40-citce a s dvěma dětmi mohu najít takového skvělého muže, který me bude milovat, bude mit rad me deti a ony jeho, a kterého budu milovat ja. Zítra to budou čtyři měsíce (nadherne ctyri mesice, naplnene tim nejdůležitějším na svete - laskou) od první schůzky v kavárně. Chodíme do ni vzdy 20. v dalším měsíci, i zítra půjdeme.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Diky Elitedate jsem nasla pritele, nas vztah je sice na zacatku, ale je to zatim fajn. Zname se 3 mesice a budeme spolu travit Vanoce.

Napsali jste nám - příběh uživatele Jiřího

Napsali jste nám - příběh uživatele Jiřího

Seznámení proběhlo standartním způsobem, káva v restauraci, druhý den pěší tůra v Orl.horách a po měsíci scházení jsme jeli na společnou dovolenou na Madeiru. A tam se potvrdilo naše partnerství.

Napsali jste nám - příběh nejmenované uživatelky

Napsali jste nám - příběh nejmenované uživatelky

V den vložení inzerátu jsem měla hned 2 zajímavé nabídky.Odepsala jsem a další týden jsme se setkali.Od té doby jsme pokud to čas dovolí stále spolu a prožila jsem nádherný rok a půl po boku muže,který má stejné zájmy a velmi podobné plány.