Seznámení paní Edity

Seznámení paní Edity

EDdodatek - potažmo EDdopředek :-) 

15.6. 2023 jsem se stala manželkou mého úžasného manžela Vojty :-).

Pánové (ráda bych napsala i dámy, ale nemyslím, že můj profil otevřou...)... možná dnes pociťujete to, co já před několika měsíci: beznaděj i bezmoc, tak nějak vnitřně potupu, že se tu nabízím jak houska... , že jsem opravdu klesla hluboko a že vlastně ani moc nevěřím, že zde najdu opravdového Partnera..... byla to taková hloupost a nepokora....

Prosím nevzdávejte se a věřte! Milí pánové, kdo věří na zázraky, tomu se dějí. A mě se jeden právě děje.

ON mě taky prostě našel...a nebál se jít za hvězdou... tak se s vámi všemi loučím. Profil nechám otevřený, neb hezká přátelství jsou vzácná a já jich odtud několik mám... Děkuji za vaši milou společnost ve dnech horších.

Prosím oslovujte dámy vážně a nemějte inzeráty zde jako sport, pište hezké zprávy a nedávejte pitomé: zaujala si mě, buďte gentlemany a ukažte svou sílu v prvních krocích..., vydejte se za nimi a mluvte s nimi a dívejte se jim do očí... jo a závěrem ze srdce:

Jen a jen vše dobré EDitka :-)


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatele Pavla

Napsali jste nám - příběh uživatele Pavla

Musím ještě závěrem říci, že i když jsem byl registrován velmi krátcce, měl jsem z vašeho stylu seznamky dobrý dojem. Je to způsobeno otázkami v dotazníku, které vyvolávají další otázky. Dává to myslím lépe ucelený dojem o partnerovi, kterého hledám.....

Seznámení paní Jany

Seznámení paní Jany

Hned při prvním setkání to zajiskřilo a je to krásné stále. Rozumíme si ve mnoha věcech a je nám spolu moc hezky. V létě jsem tajně doufala, že bych mohla být o Vánocích se spřízněnou duší a ono se to děje. Děkuji Vám, že jste postrčili osud a napomohli našemu setkání.

Seznámení pana Martina

Seznámení pana Martina

Díky vaší seznamce jsem našel svoji největší lásku v mém životě a po půl roce co jsme spolu tak jsme naplánovali nádhernou dovolenou, zrovna včera jsme přijeli ze Spojených Arabských Emirátů (Dubai) a nikdy na to nezapomeneme.

Seznámení Jirky a Květy

Seznámení Jirky a Květy

První schůzka proběhla na poloviční cestě mezi našimi domovy. Několik hodin procházek, mezi tím oběd a další procházka. Povídání a povídání. Mezitím asi přeskočila ona pověstná jiskra mezi námi.

Napsali jste nám  - příběh Vladimíry a Jaroslava

Napsali jste nám - příběh Vladimíry a Jaroslava

A nakonec to všechno bylo jinak. Týden před našim plánovaným setkáním mě čekalo překvapení. Jarda to jednoduše nevydržel, sedl večer do auta a jel přes celou republiku a nad ránem mi zavolal, že je tady. Bylo 3:46.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivany

Děkuji Vám za můj šťastný život, který trvá už osm měsíců. Žijeme spolu na baráčku, já se učím starat o zahrádku (hóóódně rozlehlou). Líbí se mi to a ten klid, který tam je...na to nemám slov. Jsem nesmírně spokojená. V létě plánujeme společnou dovolenou ve Francii...Saint Tropez. Trošku komplikované kvůli psíkům...zajišťujeme hlídání.