Seznámení paní Edity

Seznámení paní Edity

EDdodatek - potažmo EDdopředek :-) 

15.6. 2023 jsem se stala manželkou mého úžasného manžela Vojty :-).

Pánové (ráda bych napsala i dámy, ale nemyslím, že můj profil otevřou...)... možná dnes pociťujete to, co já před několika měsíci: beznaděj i bezmoc, tak nějak vnitřně potupu, že se tu nabízím jak houska... , že jsem opravdu klesla hluboko a že vlastně ani moc nevěřím, že zde najdu opravdového Partnera..... byla to taková hloupost a nepokora....

Prosím nevzdávejte se a věřte! Milí pánové, kdo věří na zázraky, tomu se dějí. A mě se jeden právě děje.

ON mě taky prostě našel...a nebál se jít za hvězdou... tak se s vámi všemi loučím. Profil nechám otevřený, neb hezká přátelství jsou vzácná a já jich odtud několik mám... Děkuji za vaši milou společnost ve dnech horších.

Prosím oslovujte dámy vážně a nemějte inzeráty zde jako sport, pište hezké zprávy a nedávejte pitomé: zaujala si mě, buďte gentlemany a ukažte svou sílu v prvních krocích..., vydejte se za nimi a mluvte s nimi a dívejte se jim do očí... jo a závěrem ze srdce:

Jen a jen vše dobré EDitka :-)


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Lenky

Seznámení paní Lenky

Potkala jsem na seznamce ELITE Date muže, se kterým máme společné zájmy, chutě i pohled na život. Což v našem věku převládá. Věnujeme se sami sobě a je to moc fajn..... moc si přeji, aby nám to vyšlo. :-)

Seznámení paní Ivany

Seznámení paní Ivany

Příliš dlouho jsme si nepsali, po 2-3 e-mailech mě pozval na kávu a jakmile jsme se spatřili před restaurací, oba jsme byli příjemně překvapeni. Dlouho jsme si povídali a poté se začali scházet pravidelně.

Seznámení paní Katky

Seznámení paní Katky

Po nějaké době jsme si domluvili rande a už od začátku mezi námi přeskočila jiskra. Strávili jsme spolu už mnoho krásných dnů, týdnů a měsíců, máme úžasné společné zážitky a věříme, že jich ještě spoustu přibude...

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Asi po týdnu psaní jsme se sešli, přeskočila jiskra a zázrak byl na světě! :) Ještě stále se mi tomu těžko věří, ale známe se již měsíc a vše v pohodě. Je moc krásný se zamilovat v 50ti letech! :-D Člověk má zas pocit, jako by létal, vše je nádherný, jede na vítězné vlně... ale hlavně...po překonání různých životních těžkostí si nového vztahu umíte opravdu hooodně vážit. :)

Seznámení paní Míly - EliteDate je za mně nejlepší, nejpříjemnější, nejpřehlednější seznamka

Seznámení paní Míly - EliteDate je za mně nejlepší, nejpříjemnější, nejpřehlednější seznamka

Momentálně mám z Vaší seznamky hodného a milého partnera.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Bohunky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Bohunky

Samou mě to překvapilo že to šlo celkem rychle i kdyz mi je už trochu více let. Prozili jsme už krásnou dovolenou v Bulharsku a je nám spolu dobře.