Seznámení paní Edity

Seznámení paní Edity

EDdodatek - potažmo EDdopředek :-) 

15.6. 2023 jsem se stala manželkou mého úžasného manžela Vojty :-).

Pánové (ráda bych napsala i dámy, ale nemyslím, že můj profil otevřou...)... možná dnes pociťujete to, co já před několika měsíci: beznaděj i bezmoc, tak nějak vnitřně potupu, že se tu nabízím jak houska... , že jsem opravdu klesla hluboko a že vlastně ani moc nevěřím, že zde najdu opravdového Partnera..... byla to taková hloupost a nepokora....

Prosím nevzdávejte se a věřte! Milí pánové, kdo věří na zázraky, tomu se dějí. A mě se jeden právě děje.

ON mě taky prostě našel...a nebál se jít za hvězdou... tak se s vámi všemi loučím. Profil nechám otevřený, neb hezká přátelství jsou vzácná a já jich odtud několik mám... Děkuji za vaši milou společnost ve dnech horších.

Prosím oslovujte dámy vážně a nemějte inzeráty zde jako sport, pište hezké zprávy a nedávejte pitomé: zaujala si mě, buďte gentlemany a ukažte svou sílu v prvních krocích..., vydejte se za nimi a mluvte s nimi a dívejte se jim do očí... jo a závěrem ze srdce:

Jen a jen vše dobré EDitka :-)


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Agáty

Napsali jste nám - příběh uživatelky Agáty

 
Já jsem se díky vaší seznamce seznámila s mužem, jakého jsem hledala posledních 5 let. Nevím, jestli je to náhoda nebo nějaké řízení vyšší mocí, protože jsme byli oba i na jiných seznamkách, dokonce ve stejný čas, ale nebyli jsme programem spárováni, takže jsme o sobě nevěděli. Seznámili jsme se díky Elite.....

Už jsem s ní 5 let ženatý a čekáme druhé miminko

Už jsem s ní 5 let ženatý a čekáme druhé miminko

Vše klape jak má. Takže lidé, neházejte flintu do žita, jelikož se prostě najde někdo, kdo vás bude mít rád. Děkuji za svojí ženu a hlavně díky Elitedate. Bez nich bych tuto nádhernou ženu nikdy neměl.

Napsali jste nám - příběh Evči a Jirky

Napsali jste nám - příběh Evči a Jirky

Vídali jsme se dál a zjistili, že je nám spolu víc než prima, že chceme oba trvalý vztah a posléze i založit rodinu. Společně jsme jezdili na výlety a poznávali tak jeden druhého. Dokonce jsme zjistili, že bydlíme jen kousek od sebe, asi 15 minut. Po nějaké době jsem naznala, že už se nemusím s nikým dalším seznamovat, protože mi na Jirkovi záleží. Byl to fajn pocit - mít konečně druhou polovičku. Po delší době hledání a seznamování si vážíme, že jeden druhého máme.

Seznámení Martiny - Nevěřila jsem, že v dnešní době potkám někoho takového

Seznámení Martiny - Nevěřila jsem, že v dnešní době potkám někoho takového

První jsem četla zprávu od Janka a nenechal se odbýt. Sešli jsme se ještě ten den, hodiny jsme se spolu procházeli v parku, a drží se nás to dodnes. Splnil i očekávání mojí dcery, aby měl stejně starou holčičku a rád vařil. Hrajeme na kytary, zpíváme, hrajeme deskovky a chystáme čundr s dětmi.

Seznámení paní Andrey

Seznámení paní Andrey

A během tohoto měsíce jsme zjistili, že jsme si velmi blízcí názorově, povahově, hodnotově...a ač se to mnohým bude zdát divné, platonicky jsme se do sebe skrze naše slova zamilovali. První schůzka již byla jen formalita, která zpečetila naše city. Dnes je to 8 měsíců od naší první schůzky a plánujeme i budoucí společný život.

Seznámení paní Katky

Seznámení paní Katky

Sotva jsem se zaregistrovala, dostala jsem mnoho nabídek k seznámení... jediný, koho jsem sama aktivně oslovila byl ON - Petr. Jeho reakce na sebe nenechala dlouho čekat a dali jsme se do řeči. Už po pár zprávách mi bylo jasné, že o nikoho jiného už zájem nemám, a tak jsem konverzaci s ostatními "nápadníky" ukončila.