Seznámení paní Edity

Seznámení paní Edity

EDdodatek - potažmo EDdopředek :-) 

15.6. 2023 jsem se stala manželkou mého úžasného manžela Vojty :-).

Pánové (ráda bych napsala i dámy, ale nemyslím, že můj profil otevřou...)... možná dnes pociťujete to, co já před několika měsíci: beznaděj i bezmoc, tak nějak vnitřně potupu, že se tu nabízím jak houska... , že jsem opravdu klesla hluboko a že vlastně ani moc nevěřím, že zde najdu opravdového Partnera..... byla to taková hloupost a nepokora....

Prosím nevzdávejte se a věřte! Milí pánové, kdo věří na zázraky, tomu se dějí. A mě se jeden právě děje.

ON mě taky prostě našel...a nebál se jít za hvězdou... tak se s vámi všemi loučím. Profil nechám otevřený, neb hezká přátelství jsou vzácná a já jich odtud několik mám... Děkuji za vaši milou společnost ve dnech horších.

Prosím oslovujte dámy vážně a nemějte inzeráty zde jako sport, pište hezké zprávy a nedávejte pitomé: zaujala si mě, buďte gentlemany a ukažte svou sílu v prvních krocích..., vydejte se za nimi a mluvte s nimi a dívejte se jim do očí... jo a závěrem ze srdce:

Jen a jen vše dobré EDitka :-)


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh nejmenované uživatelky

Napsali jste nám - příběh nejmenované uživatelky

V den vložení inzerátu jsem měla hned 2 zajímavé nabídky.Odepsala jsem a další týden jsme se setkali.Od té doby jsme pokud to čas dovolí stále spolu a prožila jsem nádherný rok a půl po boku muže,který má stejné zájmy a velmi podobné plány.

Napsali jste nám - názor paní Renáty

Napsali jste nám - názor paní Renáty

Vaše služby byly po celou dobu naprosto v pořádku a reálné. Členové Vaší seznamky byli skuteční, na rozdíl od jiných seznamovacích webů. Nejvíce si vážím serióznosti, co se týče financí, že nejste žádný podvodný web, jako bohužel jiné. Dle mé vlastní špatné zkušenosti.

Seznámení paní Ivety

Seznámení paní Ivety

Naše první setkání proběhlo po domluvě na 1/2 cesty mezi našimi bydlišti, a protože jsme si byli sympatičtí a povídali jsme si naprosto přirozeně, domluvili jsme si další setkání už na celodenní vycházku. A protože i ona byla bezchybná, začali jsme se navštěvovat a naplánovali společnou dovolenou.

Seznámení paní Andrey

Seznámení paní Andrey

A během tohoto měsíce jsme zjistili, že jsme si velmi blízcí názorově, povahově, hodnotově...a ač se to mnohým bude zdát divné, platonicky jsme se do sebe skrze naše slova zamilovali. První schůzka již byla jen formalita, která zpečetila naše city. Dnes je to 8 měsíců od naší první schůzky a plánujeme i budoucí společný život.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Katky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Katky

Z té schůzky se nakonec vyklubalo super rande, které vedlo k dalším schůzkám a daly vzniknout krásnému vztahu. Jestli to vydrží, ukáže až čas. Každopádně i kdyby to nedopadlo, byla to cenná zkušenost, kterou bych jinak nezískala.

Napsali jste nám - příběh uživatele Antonína

Napsali jste nám - příběh uživatele Antonína

Já, vdovec po 36letech hezkého manželství, ona rozvedená po 23letech nepovedeného manželství. Já dlouhán, výška 200 cm,  ona maličká, výška 162cm. Já od sametové revoluce na vlastní noze, ona státní zaměstnanec, učitelka....