Seznámení paní Edity

Seznámení paní Edity

EDdodatek - potažmo EDdopředek :-) 

15.6. 2023 jsem se stala manželkou mého úžasného manžela Vojty :-).

Pánové (ráda bych napsala i dámy, ale nemyslím, že můj profil otevřou...)... možná dnes pociťujete to, co já před několika měsíci: beznaděj i bezmoc, tak nějak vnitřně potupu, že se tu nabízím jak houska... , že jsem opravdu klesla hluboko a že vlastně ani moc nevěřím, že zde najdu opravdového Partnera..... byla to taková hloupost a nepokora....

Prosím nevzdávejte se a věřte! Milí pánové, kdo věří na zázraky, tomu se dějí. A mě se jeden právě děje.

ON mě taky prostě našel...a nebál se jít za hvězdou... tak se s vámi všemi loučím. Profil nechám otevřený, neb hezká přátelství jsou vzácná a já jich odtud několik mám... Děkuji za vaši milou společnost ve dnech horších.

Prosím oslovujte dámy vážně a nemějte inzeráty zde jako sport, pište hezké zprávy a nedávejte pitomé: zaujala si mě, buďte gentlemany a ukažte svou sílu v prvních krocích..., vydejte se za nimi a mluvte s nimi a dívejte se jim do očí... jo a závěrem ze srdce:

Jen a jen vše dobré EDitka :-)


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Mirky a Vlastíka

Napsali jste nám - příběh uživatelky Mirky a Vlastíka

Uvědomili jsme si, že jsme od života dostali nejkrásnější dar – zatím ještě křehké semínko velké lásky, kterému jsme oba odhodláni věnovat veškerou péči, aby vyrostlo v pevný, důvěrný a láskyplný vztah, po jakém jsme oba vždy toužili.

Seznámení Martina a Jany

Seznámení Martina a Jany

Zrovna teď na Velikonoce jsme měli dvouleté výročí a jsme neskutečně do sebe stále zamilovaní, je to překrásný pocit, který přeji všem co zkoušejí vaší seznamku, aby taky měli takové štěstí jako já a moje Janička.

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Dobrý den Elitedate, chtěl bych vás požádat tímto emailem o zrušení mého profilu Petr N. z Olomouckého kraje. 43.let. Našel jsem si u vás ženu jakou jsem si přál, tímto vám děkuji. Profil mé nové známosti je Johanka V. středočeský kraj 47.let. Po týdenním psaní, jsem se vypravil na osobní návštěvu do Prahy, padli jsme si oba do oka. Teď o víkendu byla Johanka u mě a krásně nám to klape, děkujeme za seznámení.:-)

Napsali jste nám - příběh paní Jarmily

Napsali jste nám - příběh paní Jarmily

Dobrý den, jste jediná seriozní seznamka  a myslím, že finanční částka kterou si necháte účtovat je úměrná poskytovaným službám. Všechny seznamky, na kterých je registrace tzv.zadarmo evidují většinou neseriozní klienty kteří, hledají pouze roztýlení nebo se jim seznamování stalo závislostí....

Napsali jste nám - příběh uživatelky In

Napsali jste nám - příběh uživatelky In

První schůzka byla taková seznámovací. Jsme spolu. Je to ale krátká doba, tak nám držte palce, ať nám to vydrží. Moc si to oba přejeme.

Seznámení paní Vlaďky

Seznámení paní Vlaďky

A protože i já jsem se díky seznamce seznámila s mně milým pánem, chci Vás v ELITE Date těmito málo řádky podpořit a chci podpořit i ty váhavé, kteří tomuto způsobu seznamování nevěří nebo jsou k němu skeptičtí.