Seznámení paní Edity

Seznámení paní Edity

EDdodatek - potažmo EDdopředek :-) 

15.6. 2023 jsem se stala manželkou mého úžasného manžela Vojty :-).

Pánové (ráda bych napsala i dámy, ale nemyslím, že můj profil otevřou...)... možná dnes pociťujete to, co já před několika měsíci: beznaděj i bezmoc, tak nějak vnitřně potupu, že se tu nabízím jak houska... , že jsem opravdu klesla hluboko a že vlastně ani moc nevěřím, že zde najdu opravdového Partnera..... byla to taková hloupost a nepokora....

Prosím nevzdávejte se a věřte! Milí pánové, kdo věří na zázraky, tomu se dějí. A mě se jeden právě děje.

ON mě taky prostě našel...a nebál se jít za hvězdou... tak se s vámi všemi loučím. Profil nechám otevřený, neb hezká přátelství jsou vzácná a já jich odtud několik mám... Děkuji za vaši milou společnost ve dnech horších.

Prosím oslovujte dámy vážně a nemějte inzeráty zde jako sport, pište hezké zprávy a nedávejte pitomé: zaujala si mě, buďte gentlemany a ukažte svou sílu v prvních krocích..., vydejte se za nimi a mluvte s nimi a dívejte se jim do očí... jo a závěrem ze srdce:

Jen a jen vše dobré EDitka :-)


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Mirky a Vlastíka

Napsali jste nám - příběh uživatelky Mirky a Vlastíka

Uvědomili jsme si, že jsme od života dostali nejkrásnější dar – zatím ještě křehké semínko velké lásky, kterému jsme oba odhodláni věnovat veškerou péči, aby vyrostlo v pevný, důvěrný a láskyplný vztah, po jakém jsme oba vždy toužili.

Napsali jste nám - příběh uživatele Jaroslava

Napsali jste nám - příběh uživatele Jaroslava

Se svou novou partnerkou budeme trávit vánoční svátky, což je asi ten největší dárek, jaký jsme mohli dostat.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Barči a Jana

Napsali jste nám - příběh uživatelů Barči a Jana

Od našeho prvního rande jsme se spolu snažili být co nejvíce, brzy jsme se sestěhovali a letos v červnu mě požádal o ruku a 8.10.2016 se budeme brát.

Napsali jste nám - příběh uživatelek Olívie a Markéty

Napsali jste nám - příběh uživatelek Olívie a Markéty

Z tohoto setkání se nakonec vyklubal vztah, které nás obě překvapil svou sílou a intenzitou. Ani jedna z nás před tím tak silný a oddaných vztah nezažila. Teď již spolu chodíme půl roku. A jelikož jsme zvládly společně vkročit i do nového roku 2017, rozhodly jsme se svůj příběh poslat vám do seznamky.

Seznámení paní Michaly

Seznámení paní Michaly

Již za 5 dnů od zaplacení mě oslovil muž, jen o kousíček starší, osvč stejně jako já a i přes vzdálenost 50 km jsme spolu dnes právě tři měsíce a je nás o víkendech 6 a je to neuvěřitelně krásné, protože spřízněné duše opravdu existují.

Napsali jste nám - příběh uživatelky K.

Napsali jste nám - příběh uživatelky K.

TAK JSEM SE ZAREGISTROVALA VLASTNE OMYLEM NA VASI SEZNAMCE. V UNORU TOHOTO ROKU MI CHODILO SPOUSTA OZNAMENI O SEZNAMENI ALE JEN JEDEN ME ZAUJAL NATOLIK ZE JSME SI 13 BREZNA SPOLU ZACLI TELEFONOVAT A 16 BREZNA JSME MELI PRVNI RANDE.  BYLA TO LASKA NA PRVNI POHLED.