Seznámení Katky a Martina

Seznámení Katky a Martina

Dobrý den,

před více jak 3 lety jsem se na 3. Pokus seznámila s úžasným mužem. Já byla jeho 1. Byla to láska na první pohled. Oba se dnes usmivame nad vzpomínkami 😊

Kde si rozvedená máma se dvěma malými syny má najít partnera? V té době jsem pracovala na kardioambulanci a o víkendech jsem brala denní směny na interne. Abych nás uživila. 

Do té chvíle než jsem Martina poznala, bych nevěřila,že mne potká takové pobláznění a upřímná zamilovanost. 

Společně máme 4 děti. Na podzim mne požádal o ruku. Bude svatba. Jsem upřímně šťastná. A nejen já ...❤️

Všem bych popřála také štěstí a nepolevujte ze svých očekávání 🥰 pokud to tam nesedí, nikdy to sedět úplně nebude.

 

Katka a Martin 




Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Soni

Napsali jste nám - příběh uživatelky Soni

Už v prvních řádcích se pozná, o co tomu druhému jde. U nás bylo cítit, že k sobě cítíme vzájemné sympatie a že máme mnoho společného. Po pár setkáních jsme spolu strávili víkend ve Wellness a věděli jsme oba, že spolu chceme žít.

Seznámení pana Jana

Seznámení pana Jana

Ale, musím uznat, že již po pár dnech jsem našel partnerku která je fantastická a asi i vysněná. Dnes tohoto rozhodnutí vůbec nelituji a jsem šťastný, že jsem tento krok udělal. Pevně věříme oba, že Náš vztah vydrží po dlouhou dobu a bude se rozvíjet jen k tomu nejlepšímu.

Seznámení pana Reného

Seznámení pana Reného

Seznámil jsem se touto cestou s nejhodnější partnerkou na světě, je nám moc fajn, děti máme ve střídavé péči, což nám vyhovuje. Padli jsme si do oka hned při první schůzce a je nám moc fajn, plánujeme svatbu, dítě a společný život a mnoho krásných chvilek....

Napsali jste nám - příběh uživatelky Kamily

Napsali jste nám - příběh uživatelky Kamily

Děkuji, že jsem díky vaší seznamce potkala přítele. I přesto, že jsem zprvu měla z internetové seznamky strach, sebrala jsem všechnu odvahu, zaregistrovala se a dnes nelituji. Seznámila jsem se tak díky vaší seznamce s člověkem, kterého nyní mohu nazývat miláčkem a trávit s ním volné chvilky.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy a Ládi

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy a Ládi

Přeji všem,kteří mají skutečný zájem o seznámení,aby jim to vyšlo a našli si partnera jako já. Víte,není to vždy jen o sexu, jak si mnoho lidí na seznamce myslí,ale jsou i jiné,daleko lepší hodnoty a příležitosti k seznámení.

Napsali jste nám - příběh uživatele Jaromíra

Napsali jste nám - příběh uživatele Jaromíra

Našel jsem si kamarádku na tenis, tak uvidím, co bude dál. Tedy díky Vám. Myslím, že máte dobré parametry pro Vaši práci. Díky a zatím u Vás končím. Zdraví Jaromír...