Napsali jste nám - příběh uživatele Jaroslava

Napsali jste nám - příběh uživatele Jaroslava

Vážený týme ELITE Date,

je pravdou, že jsem se díky Vaší seznamce poznal s novou partnerkou. Zaregistroval jsem se u Vás však asi před necelými třemi týdny, vztah se rychle rozvíjí, oba věříme, že slibně, ale na zhodnocení situace jako uceleného příběhu je ještě brzy.

S odstupem času dám rád vědět. Velmi Vám děkuji za tuto možnost seznámení, před nikým nebudeme tajit, že jsme se poznali díky Vám, naopak budeme ELITE Date doporučovat.

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelů Vladimíra a Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelů Vladimíra a Lenky

Na internetu jsem narazil na Vaši seznamku pro seniory a nějakým řízením osudu mi připadalo naprosto logické, že si zadám profil právě tam. Podotýkám, že jsem něco podobného udělal poprvé v životě. Nastalo naprosté zemětřesení. První dva dny jsem psal a odepisoval. Do "užšího" finále prošly tři partnerky. Psali jsme si a musím řici, že hlavně z důvodu vzdálenosti jsem se sešel s tou neblíže bydlíci. Bylo to po týdnu. A sjel blesk. Jako bychom se znali sto let. Okamžitě jsme si padli do oka. Povahou, zájmy, pohledem na budoucnost, . . .

Napsali jste nám - příběh uživatele Pavla

Napsali jste nám - příběh uživatele Pavla

Musím ještě závěrem říci, že i když jsem byl registrován velmi krátcce, měl jsem z vašeho stylu seznamky dobrý dojem. Je to způsobeno otázkami v dotazníku, které vyvolávají další otázky. Dává to myslím lépe ucelený dojem o partnerovi, kterého hledám.....

Napsali jste nám - příběh uživatelky Gábiny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Gábiny

Bylo to seznámení na poslední chvíli, již jsem nedoufala , že zde najdu toho pravého. Jsme spolu zatím jen krátce, ale až neskutečně si rozumíme a je nám spolu hezky... Jediné mínus je vzdálenost, ale to se snad také časem vyřeší.

Seznámení pana Andreje

Seznámení pana Andreje

Mockrát Vám děkuji za tuto stránku EliteDate, našel jsem tu svoji polovičku a jsem šťastný. Jěště jednou děkuji. 👍👍👍

Napsali jste nám - příběh uživatelky Petry

Napsali jste nám - příběh uživatelky Petry

Povídali jsme si a stále bylo o čem. Pozval mě na kafe a na sushi a šli jsme se projít. Začalo se stmívat a byla romantika tak využil situace a dal mi pusu. Jedno z nejkrásnějších rande co jsem měla. A tímto chci poděkovat Vám za umožnění seznámení.

Ten pravý se objevil po 3 měsícících po podání inzerátu

Ten pravý se objevil po 3 měsícících po podání inzerátu

Zatím se známe jen 4 měsíce, ale je to bezva. Jsme si hodně podobní, zažili jsme plno věcí a mám pocit, že se známe dlouho, a jsem šťastná. Několik měsíců jsem se odhodlávala k vytvoření seznamovacího profilu, ale zdá se, že to vyšlo. 😊 Doufám, že vztah vydrží.