Napsali jste nám - příběh uživatele Karla

Napsali jste nám - příběh uživatele Karla

Hezký den,


Naše seznámení probíhalo celkem standartním způsobem.Po výměně několika imeil zpráv,jsme k sobě pocítili náklonnost,tím jak si duševně rozumíme,máme společné zájmy,nechá se napsat,že i společný osud,což se stále prohlubovalo.Najednou jsme zjistili,že písmenka,které si vyměňujeme nestačí,stále jsme čekali kdo kdy ten druhý napíše.Vyměnili jsme si tel.čísla a hovory nebraly konce.Pak přišel den D,osobní setkání.

Na něm se potvrdilo,že náklonnost,která vznikla dopisováním a voláním se naplnila.Stále si píšem,voláme a v únoru spolu prožijem poprvé několik dnů.Mně je 70 let a partnerce 69 let.Něco jsme v životě prožili,byly to hezké okamžiky,část byla smutná,oba jsme ovdověli.

Proto si vážíme vztahu o kterém jsme přesvědčeni,že je perspektivní,vážíme si každého dne,který prožijem ve zdraví a to vše jen díky Vaší seznamce,o které jsme oba přesvědčeni,že je seriozní a Vám přeji,aby jste pomohli také osamoceným lidem a udělali jim radost,tak jako nám.


Karel K.

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - názor paní Renáty

Napsali jste nám - názor paní Renáty

Vaše služby byly po celou dobu naprosto v pořádku a reálné. Členové Vaší seznamky byli skuteční, na rozdíl od jiných seznamovacích webů. Nejvíce si vážím serióznosti, co se týče financí, že nejste žádný podvodný web, jako bohužel jiné. Dle mé vlastní špatné zkušenosti.

Seznámení Dašky - Po pár zprávách přišlo první rande a stále jsme spolu!

Seznámení Dašky - Po pár zprávách přišlo první rande a stále jsme spolu!

A podařilo se, ozval se ON s tím, že jsme si velmi podobní, jak by ten inzerát psal sám.:-) A po pár zprávách přišlo první rande a stále jsme spolu.:-)

Napsali jste nám - příběh uživatele P.B.

Napsali jste nám - příběh uživatele P.B.

Dobrý den, rád bych se s Vámi podělil o zkušenost s Vaší firmou. V lednu jsem ukončil dlouholetý vztah s vdanou partnerkou a najednou jsem zůstal opuštěný. Začal jsem prohlížet různé "seznamky". U Vás mě zaujalo"seznámení bez rizika". Nedočkavě jsem otvíral poštu a pročítal jsem Vámi doporučené nabídky. Začal jsem si dopisovat s paní, která měla stejnou zkušenost se zadaným partnerem. Dopisování jsme začli 14 dní před vypršením, mnou zaplaceným termínem inzerce......

Seznámení paní Milady

Seznámení paní Milady

Dekuji Vam moc. Nasla sem u Vas partnera. Jsme povahove stejni. Nasi byvali partneri nam zemreli. Nase trapeni uz tolik neboli. V srdci nam zustanou. A momentalne jsme stastni.

Seznámení paní Jany

Seznámení paní Jany

S Jindřichem jsem se seznámila letos v dubnu. Jsme teprve na začátku, ale přijde nám, že společně strávený čas je mnohem delší, než opravdu je a já mohu s jistotou říci, že jsem potkala svoji druhou půlku, zkrátka spřízněnou duši. Zaplnil díru v mém srdci. Těžko můžu vyjádřit pocit štěstí, co mám.

Napsali jste nám - příběh uživatele Dany a Jaroslava

Napsali jste nám - příběh uživatele Dany a Jaroslava

Děkuji Vám za nabídku ale nebudu ji už věřím potřebovat, protože jsme se díky Vám našli s partnerem a "pár měsíců" už žijeme ve společné domácnosti a budujeme společné "MY".