Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy

Dobry den,

diky Elitedate jsem nasla pritele, nas vztah je sice na zacatku, ale je to zatim fajn. Zname se 3 mesice a budeme spolu travit Vanoce.

Preji hodne zdaru.

Eva

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ivy

Prozili jsme už společne vánoční pobyt a silvestrovský pobyt na horách ve dvou a před pár dny i první dovolenou společne s dětmi. Jsme šťastni všichni a my dva zamilování. Nevěřila jsem, že ještě po 40-citce a s dvěma dětmi mohu najít takového skvělého muže, který me bude milovat, bude mit rad me deti a ony jeho, a kterého budu milovat ja. Zítra to budou čtyři měsíce (nadherne ctyri mesice, naplnene tim nejdůležitějším na svete - laskou) od první schůzky v kavárně. Chodíme do ni vzdy 20. v dalším měsíci, i zítra půjdeme.

Seznámení pana Mirka

Seznámení pana Mirka

S Olinkou (oba 57 let) nemáme společný žádný výrazný koníček, ale lidsky si rozumíme. Myslíme si, že je to nejdůležitější.

Seznámení paní Hany

Seznámení paní Hany

Recenzi zatím sdělovat nechci, vztah je v prvopočátku. Přesto chci poděkovat vaší seznamce za reálnou existenci, skvělé fungování, možnosti chatování, ať už s vámi, tak s protějšky. A neméně za adekvátní cenu, která je v této době myslím naprosto dostupná všem, kdož nechtějí riskovat na bezplatných seznamkách.



Seznámení paní Miriam

Seznámení paní Miriam

Chci Vám touto cestou poděkovat za zprostředkování krásného setkaní dvou lidí, kteří si byli nejspíš souzeni. Ano, na Vaší seznamce jsem potkala v květnu lásku. A dnes jsem nesmírně šťastná, že jsem to nevzdala a v 52 letech našla svůj protějšek (kopii svého já).

Seznámení Petra -  Bez Vás bych teď nebyl tam, kde jsem teď

Seznámení Petra - Bez Vás bych teď nebyl tam, kde jsem teď

A po oslovení jsme si chvíli psali, i jsme si zavolali a jsme spolu v kontaktu, a zítra máme naplánované rande.

Seznámení paní Michaely

Seznámení paní Michaely

Od té doby nám to krásně klape, i když jsme od sebe celkem daleko Beroun- Děčín, ale plány už jsou k stěhování, takže se těším, co dál nás čeká. Moc děkuji za Vás a za to, že jsem tu mohla najít tak skvělého partnera.