Seznámení paní Jany - Je to má spřízněná duše, má druhá polovina.

Seznámení paní Jany - Je to má spřízněná duše, má druhá polovina.

Dobrý den,
 
ráda se podělím o svůj příběh...
 
Jsem rozvedená přes 2,5 roku. Seznamce jsem také nikdy nedůvěřovala, ale mám pár kamarádů, kteří našli svého životního partnera přes seznamku, znovu se vzali a jsou šťastní, proto jsem si říkala, že i já bych to ráda jednou zkusila. Samozřejmě jsem čekala na správný čas, který je nesmírně důležitý, je nutné uzavřít minulost, uzdravit se /věřit zase někomu/. A v tomto nastavení přitáhneme toho správného partnera. Kterého jsem našla právě zde nebo více méně on si našel mě...

Muž se zařivýma očima. Je to muž, který je o 10let mladší, má dva syny a bydlí cca 40km od mého bydliště.

Pro mě byla důležitá intuice, která mi říkala, že tento muž je ten pravý, který uznává stejné hodnoty, názory a padli jsme si do oka hned když jsme se poznali. Nejprve jsme si psali, následně volali a nyní už se scházíme téměř  ob den a plánujeme společnou budoucnost.

Je to má spřízněná duše, má druhá polovina. Věděla jsem to hned, náš první telefonát trval 3 hodiny a připadalo mi, že se známe roky...
 
Vždy jsem věřila, že existuje muž, který ke mně patří, a to je to nejdůležitější. Přesto všechno věřit v LÁSKU, protože zazraky se dějí, a to každý den.
 
Jana

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Míši

Seznámení paní Míši

Každá zpráva mi vykouzlila úsměv na tváři a někdy i slzu štěstí v koutku oka... Naše první setkání doprovázelo bušení srdce a konec polibek na mostě...
Nezáleží na tom, kolik je nám let... Stačí jen potkat toho pravého a stále věřit.

Seznámení paní Silvie

Seznámení paní Silvie

Celkem jsem za jeden a půl týden absolvovala 3 různá setkání a na třetím jsem potkala muže, se kterým se od té doby vídáme a jsme teď spolu 4 měsíce. 

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Prožili jsme vloni první společnou dovolenou, společné chvíle, společné poznávámí, nikdy bych nevěřila, že ve svém věku budu mít zase ty "motýlky v žaludku". A to jen díky vám a za to vám vše chci za nás dva poděkovat. Existuje spoustu seznamovacích agentur, ale asi se to mělo stát, že jsme se přihlásili oba u vás a poznali se. Vaší hezkou seznamovací formou, kdy si dotyční mohou něco zjistit a kontaktovat je úžasné. Nevěřila jsem, že by mohla vzniknout láska přes sociální sítě.

Jana - Jsme rádi oba, že jsme se našli

Jana - Jsme rádi oba, že jsme se našli

Jsme spolu od srpna a už jsme spolu nacestovali naši krásnou republiku. Jsme rádi oba, že jsme se našli. Přítel je mi oporou a já jemu také. Prostě si rozumíme, což je fajn.

Seznámení paní Ireny

Seznámení paní Ireny

Až nakonec jsem našla pána jen 13 km od svého bydliště. Dali jsme si kávu, píšeme si každý den a plánujeme společné chvíle, na které se oba těšíme.

Ulrika - Za dva měsíce jsem již randila a v červnu spolu budeme na stálo rok. Vzalo to rychlý spád a jsme spokojeni.

Ulrika - Za dva měsíce jsem již randila a v červnu spolu budeme na stálo rok. Vzalo to rychlý spád a jsme spokojeni.

Co na tom, že x krát nepadnete někomu do oka? No a? Zkoušejte, aktivně hledejte, pište, nebojte se. Držím všem palce, ať se daří!!!