Seznámení paní Jany - Je to má spřízněná duše, má druhá polovina.

Seznámení paní Jany - Je to má spřízněná duše, má druhá polovina.

Dobrý den,
 
ráda se podělím o svůj příběh...
 
Jsem rozvedená přes 2,5 roku. Seznamce jsem také nikdy nedůvěřovala, ale mám pár kamarádů, kteří našli svého životního partnera přes seznamku, znovu se vzali a jsou šťastní, proto jsem si říkala, že i já bych to ráda jednou zkusila. Samozřejmě jsem čekala na správný čas, který je nesmírně důležitý, je nutné uzavřít minulost, uzdravit se /věřit zase někomu/. A v tomto nastavení přitáhneme toho správného partnera. Kterého jsem našla právě zde nebo více méně on si našel mě...

Muž se zařivýma očima. Je to muž, který je o 10let mladší, má dva syny a bydlí cca 40km od mého bydliště.

Pro mě byla důležitá intuice, která mi říkala, že tento muž je ten pravý, který uznává stejné hodnoty, názory a padli jsme si do oka hned když jsme se poznali. Nejprve jsme si psali, následně volali a nyní už se scházíme téměř  ob den a plánujeme společnou budoucnost.

Je to má spřízněná duše, má druhá polovina. Věděla jsem to hned, náš první telefonát trval 3 hodiny a připadalo mi, že se známe roky...
 
Vždy jsem věřila, že existuje muž, který ke mně patří, a to je to nejdůležitější. Přesto všechno věřit v LÁSKU, protože zazraky se dějí, a to každý den.
 
Jana

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Veroniky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Veroniky

Chtěla jsem vám poděkovat za všechny služby, které byly s mym inzerátem spojené. Z vaši strany bych to povazovala za opravdu profesionální práci.

Seznámení Martina a Alžběty

Seznámení Martina a Alžběty

Dnes už víme, že spřízněná duše se opravdu dá najít, a nám se to podařilo i díky Vám. Shodli jsme se na tom, že z tohoto pohledu bylo těch pár stovek za členství zcela bez pochyb nejlepší investicí v našich životech.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Květy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Květy

Chci poděkovat Vaší seznamce, bez seznamky bych neměla šanci se s někým seznámit. Našla jsem parťáka a přítele, který se mnou bude lyžovat, to jsem si moc přála. Držte palce, aby vztah vydržel.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ilony

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ilony

Bezvadně zapadl do rodiny, hrozně si rozumí s mým bratrem. I když jsme zjistili hned na začátku, že moc společných zájmů nemáme, přítel rychle podlehl těm mým – práce na zahradě (dřív bydlel v bytě), cykloturistika, procházky, vodáctví. Kromě tancování se zatím pustil do všeho, co jsem mu nabídla, a jak rád říká, se mnou se mu líbí všechny aktivity, které už roky nedělal.

Seznámení paní Aleny

Seznámení paní Aleny

V listopadu by se měla naše rodina rozrůst o dalšího člena a těším se na to, co nám život přinese dál. Ještě jednou Vám děkuju a přeji i dalším Vaším klientům, aby našli to, co hledají, nebo to, o čem ani neví, že je to pravé.

Seznámení paní Kateřiny

Seznámení paní Kateřiny

Seznámila jsem se a poznala úžasného muže. Po spoustě krásných telefonátů, ještě krásnější setkání. Skvěle si rozumíme a je nám spolu moc fajn.