Napsali jste nám - příběh uživatelky L.V.

Napsali jste nám - příběh uživatelky L.V.

Na Vaši seznamku jsem se zaregistrovala někdy na jaře letošního roku a zaplatila si členství na několi měsíců. Až do léta jsem se seznámila s několika sympatickými muži, se kterými jsem si psala, s některmými z nich jsem se také sešla. Setkání bylo málo, ale probíhala zpravidla v příjemné atmosféře, nicméně z žádných setkání se nevyvinul vztah.

24.8. 2014 mě zaujal jeden z poměrně nových členů a seznamce otázkou: umíš svařovat bimetalové kompozity?........kromě touto otázkou mě zaujal také na fotografii a svým profilem. Na otázku jsem odpověděla spíše ze zvědavosti, bez velkých nadějí na setkání nebo vztah s tímto mužem (jedanlo se o muže mladšího nežli jsem já a také z opačného konce naší republiky). Nicméně on na moji odpověď (formou otázky) zareagoval a následně jsme si naprosto přirozeně začli psát. Po týdnu častých zpráv prostřednictvím seznamky jsem onomu muži navrhla, že bychom si mohli začít psát na soukromý mail, on souhlasil a kromě mailu mi taky poslal telefonní číslo, abychom mohli zůstat v kontatku i pro případ, že nemůžeme využít mailové komunikace. Psaní spolu nás totiž oba bavilo, bylo moc fajn a vyvíjelo se zcela přirozeně, velmi rychle přešlo z psaní o "kompozitech" na sdělování si soukromých každodeních informací o nás, našich rodinách o tom, co děláme atd. První víkend po týdenní psaní mailů jsem si začli psát smsky, vše bylo velmi časté, přirozené a moc milé......oba jsem na vzájemné komunikaci začli být přirozeně a příjemně "závislí". O tomto víkendu jsme si také domluvili konkrétní termín, kdy se sejdeme, což mělo být cca. za tři týdny. Od této doby naše komunikace byla stále intenzivnější a osobnější, až jsem asi po 14 dnech si oba přiznali, že jsme se na dálku "zamilovali"....oba jsme to považovali ze velmi pošetilé, skoro nemožné, na druhou stranu se nám to  velmi líbilo (stále jsme se osobně nesetkali).

Až do doby prvního setkání, které se uskutečnilo tak, jak jsme ho naplánovali zpočátku, se "náš vztah" na dálku velmi zintenzivnil a zosobnil, dá se říci, že se nám vymknul racionální kontrole. Na setkání jsme se oba už velmi těšili a také měli trochu obavy, jak to dopadne, když jsme oba  měli už hodně velká očekávání (od toho druhého i od setkání).

Setkali jsme se přesně tak, jak jsme se na počátku domluvili a vše dopadlo dobře. Naše "láska" přes internet či seznamku "ustála" i první setkání, které bylo velmi romantické a pěkné, naprosto naplnilo naše očekávání, nikdo z nás nepocítil žádné zklamání a po prvním setkání jsme se shodli na tom, že seznamka pro nás už více nežli splnila účel, protože se považujeme za partnerský pár a oba jsme si na základě svého rozhodnutní zrušili profily.

Plánujeme další setkání, společnou budoucnost a vše, co nám čas a okolnosti přinesou chceme sdílet spolu, i když povětšině na dálku (opravdu jsme každý z druhého konce republiky), ale také nablízko vždy, kdy se nám poštěstí býti spolu. Oba doufáme, že to bude poměrně často.

Příběh jsem popsala kráce, ale chtěla bych zdůraznit to, že jsem zmíněného muže oslovila já, takže opravdu je dobré být v seznamování aktivní (myslím tím i ženy). Že nyní máme pocit, že jsme se našli a jsem spolu šťastni, i když nám to zpočátku přišlo bláhové zejména s ohledem na naši vzájemnou vzdálenost a předpoklad, že nidko z nás se nebude moci v budoucnu přestěhovat blíže. Dnes nám to zcela vyhovuje tak, jak to je a jsme šťastni. Naše náklonnnost zůstala i přesto, že jsme se do sebe "zamilovali" ještě nežli jsme se potkali a virtuální zamilování bylo opravdu silné :-) a naštěstí tak zůstalo i po prvním kontaktu :-).
 
Děkuji tímto seznamce Elite Date za jejich služby a také dle mého názoru férový přístup v tom, že členství není automaticky prodlužováno jako uvětšiny jiných seznamek, nýbrž o prodloužení členství si může každý rozhodnout sám.

Přeju všem hodně štěstí a lásky :-)

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelů Věry a Petra

Napsali jste nám - příběh uživatelů Věry a Petra

Dobrý den. Posílám Vám zprávu o seznámení s panem Petrem P. Odstěhovala jsem se od druha, protože tam bylo domácí nasilí. Když jsem se usadila, zaregistrovala jsem se do seznamky Elite. Ozvalo se mi několik zájemců a  z toho jsem si vybrala jednoho, co je z Bardubic. Zatím si jen píšeme, ale ....

Seznámení pana Lea

Seznámení pana Lea

Po páru dnech dopisování a oťukávání sebe navzájem, jsem ji pozval na schůzku. Osobní setkání, vždy napoví a vypoví vše. Doporučuji všem, aby v profilu o sobě psali pravdu a umísťoval fotky maximálně 1 měsíc staré. Nedochází pak ke zbytečnému oboustrannému zklamání.

Seznámení paní Kateřiny

Seznámení paní Kateřiny

Nyní nám to klape a jsme zasnoubeni. Tímto vám chci moc poděkovat a popřát všem ostatním mnoho štěstí.. A malou radu: štěstí k Vám nepřijde samo, běžte mu naproti a hledejte!

Seznámení paní Renaty

Seznámení paní Renaty

Po měsíci napsal ON. Brzy jsme se sešli, přeskočila jiskra. První setkání bylo krásné, silné. Večeře v restauraci v příjemném prostředí. Na to se nedá zapomenout.

Seznámení paní Nikoly

Seznámení paní Nikoly

Mám radost, že existuje tento způsob seznámení pro ty, kteří mají stejný životní úděl - věnovat se svému zaměstnání na plno, bez touhy se slepě seznamovat na baru a mít v seznamování "vyšší koncept nežli hledat nějaké povyražení".

Ludmila - Jsme velice šťastní z našeho vztahu, naprostá změna života nejen dvou lidí, ale dvou rodin.

Ludmila - Jsme velice šťastní z našeho vztahu, naprostá změna života nejen dvou lidí, ale dvou rodin.

I nyní ještě občas přemýšlíme nad tímto darem, který nám někdo věnoval, protože je to těžko uvěřitelná náhoda shody dvou lidí a láskyplně se vyvíjejícího vztahu od první chvíle. Tímto chci poděkovat Vaší seznamce, šance na naprostou životní změnu v kladném slova smyslu je opravdu záslužná!