Napsali jste nám - příběh uživatelky L.V.

Napsali jste nám - příběh uživatelky L.V.

Na Vaši seznamku jsem se zaregistrovala někdy na jaře letošního roku a zaplatila si členství na několi měsíců. Až do léta jsem se seznámila s několika sympatickými muži, se kterými jsem si psala, s některmými z nich jsem se také sešla. Setkání bylo málo, ale probíhala zpravidla v příjemné atmosféře, nicméně z žádných setkání se nevyvinul vztah.

24.8. 2014 mě zaujal jeden z poměrně nových členů a seznamce otázkou: umíš svařovat bimetalové kompozity?........kromě touto otázkou mě zaujal také na fotografii a svým profilem. Na otázku jsem odpověděla spíše ze zvědavosti, bez velkých nadějí na setkání nebo vztah s tímto mužem (jedanlo se o muže mladšího nežli jsem já a také z opačného konce naší republiky). Nicméně on na moji odpověď (formou otázky) zareagoval a následně jsme si naprosto přirozeně začli psát. Po týdnu častých zpráv prostřednictvím seznamky jsem onomu muži navrhla, že bychom si mohli začít psát na soukromý mail, on souhlasil a kromě mailu mi taky poslal telefonní číslo, abychom mohli zůstat v kontatku i pro případ, že nemůžeme využít mailové komunikace. Psaní spolu nás totiž oba bavilo, bylo moc fajn a vyvíjelo se zcela přirozeně, velmi rychle přešlo z psaní o "kompozitech" na sdělování si soukromých každodeních informací o nás, našich rodinách o tom, co děláme atd. První víkend po týdenní psaní mailů jsem si začli psát smsky, vše bylo velmi časté, přirozené a moc milé......oba jsem na vzájemné komunikaci začli být přirozeně a příjemně "závislí". O tomto víkendu jsme si také domluvili konkrétní termín, kdy se sejdeme, což mělo být cca. za tři týdny. Od této doby naše komunikace byla stále intenzivnější a osobnější, až jsem asi po 14 dnech si oba přiznali, že jsme se na dálku "zamilovali"....oba jsme to považovali ze velmi pošetilé, skoro nemožné, na druhou stranu se nám to  velmi líbilo (stále jsme se osobně nesetkali).

Až do doby prvního setkání, které se uskutečnilo tak, jak jsme ho naplánovali zpočátku, se "náš vztah" na dálku velmi zintenzivnil a zosobnil, dá se říci, že se nám vymknul racionální kontrole. Na setkání jsme se oba už velmi těšili a také měli trochu obavy, jak to dopadne, když jsme oba  měli už hodně velká očekávání (od toho druhého i od setkání).

Setkali jsme se přesně tak, jak jsme se na počátku domluvili a vše dopadlo dobře. Naše "láska" přes internet či seznamku "ustála" i první setkání, které bylo velmi romantické a pěkné, naprosto naplnilo naše očekávání, nikdo z nás nepocítil žádné zklamání a po prvním setkání jsme se shodli na tom, že seznamka pro nás už více nežli splnila účel, protože se považujeme za partnerský pár a oba jsme si na základě svého rozhodnutní zrušili profily.

Plánujeme další setkání, společnou budoucnost a vše, co nám čas a okolnosti přinesou chceme sdílet spolu, i když povětšině na dálku (opravdu jsme každý z druhého konce republiky), ale také nablízko vždy, kdy se nám poštěstí býti spolu. Oba doufáme, že to bude poměrně často.

Příběh jsem popsala kráce, ale chtěla bych zdůraznit to, že jsem zmíněného muže oslovila já, takže opravdu je dobré být v seznamování aktivní (myslím tím i ženy). Že nyní máme pocit, že jsme se našli a jsem spolu šťastni, i když nám to zpočátku přišlo bláhové zejména s ohledem na naši vzájemnou vzdálenost a předpoklad, že nidko z nás se nebude moci v budoucnu přestěhovat blíže. Dnes nám to zcela vyhovuje tak, jak to je a jsme šťastni. Naše náklonnnost zůstala i přesto, že jsme se do sebe "zamilovali" ještě nežli jsme se potkali a virtuální zamilování bylo opravdu silné :-) a naštěstí tak zůstalo i po prvním kontaktu :-).
 
Děkuji tímto seznamce Elite Date za jejich služby a také dle mého názoru férový přístup v tom, že členství není automaticky prodlužováno jako uvětšiny jiných seznamek, nýbrž o prodloužení členství si může každý rozhodnout sám.

Přeju všem hodně štěstí a lásky :-)

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Kamily

Napsali jste nám - příběh uživatelky Kamily

Všem, kteří váhají s využitím služeb seznamky vzkazuji, ať seberou odvahu a zkusí to. Také jsem se bála, ale teď jsem štastná. Stálo to za to. Děkuji ELITE date.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Lenky

S přítelem jsme na sebe narazili víceméně náhodou. Každopádně jsme si začali psát a zhruba po necelých 14 dnech se osobně sešli... ten den jsme spolu seděli 8,5hodiny v restauraci a jen a jen povídali.. od té doby si máme stále co říci a trávíme spolu i přes větší vzdálenost několik dní v týdnu.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Michala a Stáni

Napsali jste nám - příběh uživatelů Michala a Stáni

Prožíváme zamilovanost, jako by nám bylo osmnáct. Sedíme si a oba si přejeme, aby naše plány na společný život vyšly. Už plánujeme další setkání na celý víkend. Oba se na sebe moc těšíme. Každý den si telefonujeme a píšeme si nespočítaně zpráv.Nikdy jsem nevěřil na seznamky. Nyní mám opačný názor....

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

S těmi, které jsem zaujal i já, jsem si domluvil schůzku a hledal takovou, na které přeskočí jiskra na obou stranách. Na jedné schůzce jsme po hodině povídání v restauraci zjistili, že jsme si vlastně spoustu věcí vůbec nestihli říct a tak jsme domluvili hned další a další a další...

Napsali jste nám - příběh Marie a Zbyška

Napsali jste nám - příběh Marie a Zbyška

Jsme oba zpětně moc rádi, že jsme se na seznamce zaregistrovali a mohli jsme se potkat. Někdy člověk pro oči „nevidí“ a i když jsme se nacházeli na stejných místech, nemohli jsme se potkat, protože jsme se míjeli, a i kdybychom se potkali, možná bychom se neviděli, protože jsme zrovna trávili čas se svými přáteli….

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Dobrý den Elitedate, chtěl bych vás požádat tímto emailem o zrušení mého profilu Petr N. z Olomouckého kraje. 43.let. Našel jsem si u vás ženu jakou jsem si přál, tímto vám děkuji. Profil mé nové známosti je Johanka V. středočeský kraj 47.let. Po týdenním psaní, jsem se vypravil na osobní návštěvu do Prahy, padli jsme si oba do oka. Teď o víkendu byla Johanka u mě a krásně nám to klape, děkujeme za seznámení.:-)