Seznámení pana Vlastislava

Seznámení pana Vlastislava

Děkuji Elite Date s.r.o. za vaši seznamku.

Díky ní jsem našel (po předchozích neúspěších jinde) vynikající ženu po všech stránkách. Náš vztah se již téměř rok pořád rozvíjí a máme mnoho společných zážitků i plánů do budoucna.

Ve svých již nyní 73 letech jsem nevěřil, že je to možné. Přeji všem, kteří hledají svého nového partnera ve vaší seznamce stejně krásné zakončení hledání. Nic nevzdávat a jistě se to podaří.


Hodně zdraví a pohody všem.

Vlastislav

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení Ivety a Libora

Seznámení Ivety a Libora

Dnes po dvou měsících láskyplnéhovztahu jsem se rozhodla seznamku odstranit z plochy mého telefonu a mohu toto seznámení díky elite date doporučit všem opuštěným.

Seznámení paní Ireny

Seznámení paní Ireny

Seznámila jsem se s nynějším partnerem díky vaší aplikaci, ale samozřejmě to nebylo hned. Ale děkuji za to, že jsem nynějšího partnera poznala.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Prožili jsme vloni první společnou dovolenou, společné chvíle, společné poznávámí, nikdy bych nevěřila, že ve svém věku budu mít zase ty "motýlky v žaludku". A to jen díky vám a za to vám vše chci za nás dva poděkovat. Existuje spoustu seznamovacích agentur, ale asi se to mělo stát, že jsme se přihlásili oba u vás a poznali se. Vaší hezkou seznamovací formou, kdy si dotyční mohou něco zjistit a kontaktovat je úžasné. Nevěřila jsem, že by mohla vzniknout láska přes sociální sítě.

Martin - díky Vám jsem poznal někoho, s kým chci žít a zestárnout

Martin - díky Vám jsem poznal někoho, s kým chci žít a zestárnout

V restauraci jsme strávili několik hodin v družném hovoru,v objetí, drželi jsme se za rce, dívali do očí. Oba jsme cítili něco silného. Prý se tomu říká "láska". A to i díky této seznamce, že díky ní si našli dvě srdce cestu k sobě, že konečně mohou být spolu. Žijeme spolu, tvoříme pár, děláme vše společně a jsme tu jeden pro druhého. Plánujeme společnou budoucnost, máme stejné sny.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Hanky a Honzy

Napsali jste nám - příběh uživatelů Hanky a Honzy

Naše seznámení probíhalo naprosto přirozeně, po tom, co jsme si několik dnů psali a zjistili, že toho máme hodně společného a táhne nás to k sobě.
Tímto bych Vám chtěla moc poděkovat za, troufám si říct, lásku svého života, kterou jsem u Vás našla.

Seznámení paní Aleny

Seznámení paní Aleny

Jen stručně. Nás spojil ten koronavirus. Člověk je doma uvězněn, tak má více času na přemýšlení a intenzivní hledání na seznamce. No, ale podařilo se. Zatím jsem se neviděli, ale stále intenzivněji si píšeme a i na  dálku 200 km to funguje.