Seznámení paní Andrey

Seznámení paní Andrey

Milý teame Elitedate,

chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za to, co děláte. Jednak Vaše seznamka je koncipována velmi uživatelsky vstřícně a člověk je od počátku klidný, že jde o seriózní místo se seriózními záměry, jednak máte výborné administrátory, kteří opravdu reagují (a rychle) a zodpoví všechny dotazy.

Hlavně jsem ale díky Vám našla muže, o kterém si myslím, že je mou spřízněnou duší. Vlastně se to stalo velmi rychle, zaregistrovala jsem se na konci května a hned druhý den jsem od něj měla zprávu. Velmi mě zaujala a začali jsme si psát, a protože nebylo jednoduché najít čas k setkání (kvůli mé značné časové neflexibilitě kvůli dvěma malým dětem), dopisovali jsme si velmi intenzivně celý měsíc. A během tohoto měsíce jsme zjistili, že jsme si velmi blízcí názorově, povahově, hodnotově...a ač se to mnohým bude zdát divné, platonicky jsme se do sebe skrze naše slova zamilovali. První schůzka již byla jen formalita, která zpečetila naše city. Dnes je to 8 měsíců od naší první schůzky a plánujeme i budoucí společný život. A přestože se samozřejmě s časem objevily i nějaké rozpory, mohu říci, že jsem našla opravdu hodnotného člověka, s kterým ráda strávím zbytek života.

Takže ještě jednou děkuji a snad můj příběh povzbudí i další hledače, že to opravdu jde, že seznamky nejsou pro zoufalce a že se tam opravdu dá najít i poklad :-).

Andrea

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Květy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Květy

Chci poděkovat Vaší seznamce, bez seznamky bych neměla šanci se s někým seznámit. Našla jsem parťáka a přítele, který se mnou bude lyžovat, to jsem si moc přála. Držte palce, aby vztah vydržel.

Seznámení pana Jana

Seznámení pana Jana

Na základě mé zkušenosti mohu říct, že Vaše seznamka funguje. Jestli se bude vztah rozvíjet i nadále je již teď jen na nás dvou... V každém případě je seznamka EliteDate dobře koncipovaná.

Napsali jste nám - příběh uživatele Havla

Napsali jste nám - příběh uživatele Havla

Můj nový vztah nechci ničím ohrozit - moc mi na něm záleží. Bylo, je a bude nutné rodící se vztah chránit. Je málo čistých vztahů a málo otevřených poctivých lidí. My jsme se našli a budeme se  chránit navzájem.

Napsali jste nám - příběh uživatele Jiřího

Napsali jste nám - příběh uživatele Jiřího

Seznámení proběhlo standartním způsobem, káva v restauraci, druhý den pěší tůra v Orl.horách a po měsíci scházení jsme jeli na společnou dovolenou na Madeiru. A tam se potvrdilo naše partnerství.

Seznámení Ivety - Jsme teď jedna velká šťastná rodina

Seznámení Ivety - Jsme teď jedna velká šťastná rodina

Pár týdnů už spolu bydlíme a po Novém roce už spolu budeme bydlet na stálo. Jste opravdu první seznamka, kde jsem narazila na partnera, který bere vztah vážně a jsme oba konečně šťastní.

Alena - Všem známým tuto seznamku doporučím

Alena - Všem známým tuto seznamku doporučím

Nejsou tu žádné falešné profily a prohlédnout si fotky může jen přihlášený člen (pokud hledám muže, nemohu si prohlížet profily ostatních žen). Také zde nejsou lidé hledající pouze flirt nebo zábavu.