Seznámení paní Andrey

Seznámení paní Andrey

Milý teame Elitedate,

chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za to, co děláte. Jednak Vaše seznamka je koncipována velmi uživatelsky vstřícně a člověk je od počátku klidný, že jde o seriózní místo se seriózními záměry, jednak máte výborné administrátory, kteří opravdu reagují (a rychle) a zodpoví všechny dotazy.

Hlavně jsem ale díky Vám našla muže, o kterém si myslím, že je mou spřízněnou duší. Vlastně se to stalo velmi rychle, zaregistrovala jsem se na konci května a hned druhý den jsem od něj měla zprávu. Velmi mě zaujala a začali jsme si psát, a protože nebylo jednoduché najít čas k setkání (kvůli mé značné časové neflexibilitě kvůli dvěma malým dětem), dopisovali jsme si velmi intenzivně celý měsíc. A během tohoto měsíce jsme zjistili, že jsme si velmi blízcí názorově, povahově, hodnotově...a ač se to mnohým bude zdát divné, platonicky jsme se do sebe skrze naše slova zamilovali. První schůzka již byla jen formalita, která zpečetila naše city. Dnes je to 8 měsíců od naší první schůzky a plánujeme i budoucí společný život. A přestože se samozřejmě s časem objevily i nějaké rozpory, mohu říci, že jsem našla opravdu hodnotného člověka, s kterým ráda strávím zbytek života.

Takže ještě jednou děkuji a snad můj příběh povzbudí i další hledače, že to opravdu jde, že seznamky nejsou pro zoufalce a že se tam opravdu dá najít i poklad :-).

Andrea

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Anny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Anny

Dobrý den,  ráda bych požádala o vymazání mého profilu, jelikož já už našla svého prince. Nechám tedy ostatní, ať si mohou také vybrat. Zdá se mi nemístné být na stránkách. Jsem si jistá, že máte mnoho spokojených uživatelů a tedy přeji i nadále mnoho štěstí a pracovních úspěchů.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Dobrý den, chtěla bych poděkovat Elite Date. Je to seznamka na úrovni a i když jsem zde byla krátce ( necelé 2 měsíce ), našla jsem zde partnera, přítele, zkrátka muže, který mi imponuje a myslím, že si dobře rozumíme. Chtěla bych touto cestou podpořit ženy, které se cítí být hodně ublížené z předchozího vztahu a jsou přesvědčené o tom, že se to nemůže změnit... I já jsem byla nedůvěřivá... ale kdo nechce jít štěstí naproti, samo ho nepotká :-) Přeji hodně štěstí. Jana

Seznámení pana Lubomíra

Seznámení pana Lubomíra

Chtěl bych Vám poděkovat za to, že po dlouholetém manželství jsem v 55 letech díky Vašemu portálu znovu objevil lásku, jedinečnost, souznění, důvěru a úctu v kteréž jsem již přestával doufat...

Seznámení paní Lucie

Seznámení paní Lucie

Jsem zamilovaná až po uši a přeju všem, aby svou lásku našli a byli šťastní, jako my dva.

Seznámení paní Kateřiny

Seznámení paní Kateřiny

Seznámila jsem se a poznala úžasného muže. Po spoustě krásných telefonátů, ještě krásnější setkání. Skvěle si rozumíme a je nám spolu moc fajn.

Seznámení pana Jana

Seznámení pana Jana

Na základě mé zkušenosti mohu říct, že Vaše seznamka funguje. Jestli se bude vztah rozvíjet i nadále je již teď jen na nás dvou... V každém případě je seznamka EliteDate dobře koncipovaná.