Napsali jste nám - příběh uživatelky Moniky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Moniky

Dobrý den.

Opravdu jsem díky Vaší seznamce potkala muže, co za to stojí. Nebyl to hned ten první který mne oslovil, ale chtělo to trošku času i za občasnou cenu zklamání, že druhá strana již neodepsala, nebo se domluvila na schůzce a potom se již neozvala.

Já měla štěstí v tom, že jsme si párkrát napsali pár řádek a třetí den jsme si již zavolali a volali si každý den a domluvili se na schůzce. Už během prvního rozhovoru jsem poznala, že jsem potkala někoho, kdo se ke mně opravu hodí a uběhlo pár dnů a my se sešli a díky našim předešlým rozhovorům jsme si vlastně ani na té první schůzce nebyli vůbec cizí.

Není vůbec za co se stydět, když se chce někdo seznámit přes seznamku a já bych tuto variantu nezavrhovala. Já jsem opravdu příkladem, že se dá tímto způsobem najít vhodný partner. Doba je uspěchaná a je čím dál tím méně času na seznamování.

Tuto seznamku bych upřednostnila i v tom, že jsou zde zaregistrovaní lidé, kteří o seznámení opravdu stojí a možná je to i tím, že seznamka je placená, tak je braná i opravdu vážně.

Přeji všem, aby je potkalo takové štěstí jako mne a narazili na toho pravého partnera pro život. Dle své zkušenosti mohu říct, že víc než sáhodlouhé vypisování se není vůbec potřeba, nejvíc řekne, ať už telefonát, tak prioritně určitě schůzka, člověk vidí reakce druhého a pozná, zda to má vůbec smysl. Nebo se oklepat a začít hledat znovu.

Já jsem asi opravdu měla extrémní štěstí, na seznamce jsem byla zaregistrovaná počítám tak 3 týdny a už to není potřeba. Moje rada zní hledejte a nenechejte se odradit pár nezdary a neupínejte se hned na prvního, kdo vám napíše. Buďte stále aktivní, vyplatí se to. Vždyť jde přeci o život.:)

Monika

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Marie

Napsali jste nám - příběh uživatelky Marie

Čas spolu trávíme aktivně, máme podobné zájmy a dokonce i podobně staré děti. Většinu času trávíme s nimi, ale jsme velice vynalézaví a vždycky si dokážeme najít chvilku jen pro sebe. Příští týden oslavíme první 3 měsíce a to na naší první společné dovolené (a bez dětí :-D). Seznamka Elitedate mi určitě změnila život, protože díky ní jsem se seznámila s mužem, který mi rozzářil svět a ukázal mi, že žít se dá i jinak.

Napsali jste nám - příběh uživatele Romana

Napsali jste nám - příběh uživatele Romana

Muj pribeh je nasledujici: Prohlizel jsem si seznamku a v mem profilu jsem mel vzkaz ze muj profil zaujal. Prislo rande a od te doby jsme spolu a stastni. Moc si rozumime a mame se moc radi. Vsem moc preji hodne stesti. Roman Z.

Napsali jste nám - příběh paní Aleny a Lukáše

Napsali jste nám - příběh paní Aleny a Lukáše

Jak se tím můj život změnil k lepšímu? Určitě je veselejší, šťaštnější, romantičtější a pestřejší. Ve dvou je prostě všechno lepší.
Takže se snažím a doufám, aby to vydrželo hodně, hodně dlouho.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Kateřiny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Kateřiny

Jsme moc šťastni oba, že jsme se našli.... Toť rada pro všechny, kdo hledají někoho..... asi si člověk musí projít něčím špatným, zklamáním.....aby si zasloužil milovaného človíčka po svém boku.

Seznámení paní Radky

Seznámení paní Radky

Jsme spolu, vídáme se o víkendech a volnech a funguje nám to, i když jsme každý z jiného města. Jsme zamilovaní a je nám spolu skvěle.

Seznámení pana Michaela

Seznámení pana Michaela

První schůzka proběhla symbolicky 1. května, pak následovaly schůzky další a jejich frekvence se stále zvyšovala. V létě jsme vyrazili na první společnou dovolenou a před pár dny jsme prožili první společné vánoce...