Napsali jste nám - příběh uživatelky Moniky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Moniky

Dobrý den.

Opravdu jsem díky Vaší seznamce potkala muže, co za to stojí. Nebyl to hned ten první který mne oslovil, ale chtělo to trošku času i za občasnou cenu zklamání, že druhá strana již neodepsala, nebo se domluvila na schůzce a potom se již neozvala.

Já měla štěstí v tom, že jsme si párkrát napsali pár řádek a třetí den jsme si již zavolali a volali si každý den a domluvili se na schůzce. Už během prvního rozhovoru jsem poznala, že jsem potkala někoho, kdo se ke mně opravu hodí a uběhlo pár dnů a my se sešli a díky našim předešlým rozhovorům jsme si vlastně ani na té první schůzce nebyli vůbec cizí.

Není vůbec za co se stydět, když se chce někdo seznámit přes seznamku a já bych tuto variantu nezavrhovala. Já jsem opravdu příkladem, že se dá tímto způsobem najít vhodný partner. Doba je uspěchaná a je čím dál tím méně času na seznamování.

Tuto seznamku bych upřednostnila i v tom, že jsou zde zaregistrovaní lidé, kteří o seznámení opravdu stojí a možná je to i tím, že seznamka je placená, tak je braná i opravdu vážně.

Přeji všem, aby je potkalo takové štěstí jako mne a narazili na toho pravého partnera pro život. Dle své zkušenosti mohu říct, že víc než sáhodlouhé vypisování se není vůbec potřeba, nejvíc řekne, ať už telefonát, tak prioritně určitě schůzka, člověk vidí reakce druhého a pozná, zda to má vůbec smysl. Nebo se oklepat a začít hledat znovu.

Já jsem asi opravdu měla extrémní štěstí, na seznamce jsem byla zaregistrovaná počítám tak 3 týdny a už to není potřeba. Moje rada zní hledejte a nenechejte se odradit pár nezdary a neupínejte se hned na prvního, kdo vám napíše. Buďte stále aktivní, vyplatí se to. Vždyť jde přeci o život.:)

Monika

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Hanka - Náš vztah má šťávu, posouvá se dopředu a plánujeme společnou budoucnost

Hanka - Náš vztah má šťávu, posouvá se dopředu a plánujeme společnou budoucnost

Pak jsem se na seznamku vrátila a v ten moment jsem dostala zprávu od svého současného partnera. Psali jsme si jeden večer, vyměnili jsme si telefonní čísla a od té doby mám pocit, že se známe strašně dlouho, rozumíme si ve všem, trávíme spolu většinu času. Náš vztah má "šťávu", posouvá se dopředu a plánujeme společnou budoucnost.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Proběhlo několik telefonátů a domluvili jsme se na schůzce. Pak už se vše odehrávalo neuvěřitelnou rychlostí. Za tři měsíce budeme slavit roční výročí krásného vztahu, který mě i mým dětem přinesl zpátky radost a štěstí ve které jsem již nedoufala.

Seznámení paní Míly - EliteDate je za mně nejlepší, nejpříjemnější, nejpřehlednější seznamka

Seznámení paní Míly - EliteDate je za mně nejlepší, nejpříjemnější, nejpřehlednější seznamka

Momentálně mám z Vaší seznamky hodného a milého partnera.

Seznámení paní Gabriely

Seznámení paní Gabriely

Okamžitě mi chodily zprávy a musím říct, že vždy slušné, bez vulgarit a perverzností. Za krátkou dobu mi jeden muž napsal, moc hezky jsme si vyměňovali zprávy, poslal své telefonní číslo, pokud budu chtít, abych zavolala. Byl mi příjemný i do ucha, párkrát jsme se navštívili, v květnu se ke mě nastěhoval a 18.7. jsme se vzali.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Vážení Eliťáci, držte nám palce, abych konečně rozšířila řady těch Vašich šťastně seznámených. Vám držím palce do další práce, ať se daří seznamce i Vám. Jak praví Vrchlický: Za trochu lásky šel bych světa kraj ...

Seznámení pana Reného

Seznámení pana Reného

Seznámil jsem se touto cestou s nejhodnější partnerkou na světě, je nám moc fajn, děti máme ve střídavé péči, což nám vyhovuje. Padli jsme si do oka hned při první schůzce a je nám moc fajn, plánujeme svatbu, dítě a společný život a mnoho krásných chvilek....