Seznámení paní Petry

Seznámení paní Petry

Dobrý den,

požádali jste mě, abych napsala svůj příběh, jak jsem se seznámila díky Vám s novým partnerem.

Byla jsem dva a půl roku sama po smrti manžela. Myslela jsem si, že už napořád zůstanu sama, protože mám obrovský handicap, který mi brání v normálním navázání nového vztahu. 29 let se starám o těžce postiženého imobilního , autistického syna, a seznámit se s někým není vůbec jednoduché. Jednak proto, že jsem se synem doma, nevím co jsou to výlety, dovolená a návštěvy u přátel, a jednak proto, že není mnoho mužů, kteří by do takového vztahu šli.

Nicméně se jeden takový našel, a jsem za něho moc ráda. Naše seznamování probíhalo nejprve jen psanou formou, ale pak jsme se sešli. Trvalo to sice dlouho, hlavně z mé strany, než jsme se jakž takž poznali, ale myslím si, že by to do budoucna mohlo fungovat.

Je na nás moc hodný, a akceptuje náš nelehký život, a ví, že na nějaké výlety s náma to nebude. Ale bydlíme se synem v rodinném domě, přítel je z bytu, tak je naopak rád, že může na domě něco pomoct. Uvidíme, co přinese život dál, ale zatím si myslíme oba, že je to na dobré cestě.


S pozdravem Petra

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy a Ládi

Napsali jste nám - příběh uživatelky Evy a Ládi

Přeji všem,kteří mají skutečný zájem o seznámení,aby jim to vyšlo a našli si partnera jako já. Víte,není to vždy jen o sexu, jak si mnoho lidí na seznamce myslí,ale jsou i jiné,daleko lepší hodnoty a příležitosti k seznámení.

Napsali jste nám - příběh uživatele Ládi a Milušky

Napsali jste nám - příběh uživatele Ládi a Milušky

Byla to obrovská náhoda. Nádherná žena ze Sokolova mi odpověděla. První společná káva a nastalo období krásného skaypování. Dnes se už stýkáme pravidelně a všechny volné chvilky využíváme pro sebe. Seznamko díky Láda a Miluška

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Dnes spolu bydlíme a jsme šťastni. Proto radím všem, kteří po prvních neúspěších mají tendenci to vzdát, aby neházeli tak zbrkle flintu do žita. Třeba se i jim poštěstí a už příště přijde to pravé.

Napsali jste nám - příběh uživatele Romana

Napsali jste nám - příběh uživatele Romana

Muj pribeh je nasledujici: Prohlizel jsem si seznamku a v mem profilu jsem mel vzkaz ze muj profil zaujal. Prislo rande a od te doby jsme spolu a stastni. Moc si rozumime a mame se moc radi. Vsem moc preji hodne stesti. Roman Z.

Ladislav - Seznámení není jednoduché a asi je to i o štěstí

Ladislav - Seznámení není jednoduché a asi je to i o štěstí

Se dvěma se setkal a s jednou si rozumíme a vídáme se, tak se uvidí co bude dál.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Soni

Napsali jste nám - příběh uživatelky Soni

Už v prvních řádcích se pozná, o co tomu druhému jde. U nás bylo cítit, že k sobě cítíme vzájemné sympatie a že máme mnoho společného. Po pár setkáních jsme spolu strávili víkend ve Wellness a věděli jsme oba, že spolu chceme žít.