Seznámení paní Vilmy

Seznámení paní Vilmy

Dobrý den,

je mi 56 let a seznamku jsem zkusila poprvé v životě, bez nějakého většího očekávání. Proto mne velice překvapilo, kolik mužů se ozvalo. Kupodivu ten pravý byl hned ten první. Od počátku jsme cítili oboustranné sympatie a máme společné koníčky.

Jsme spolu teprve dva měsíce, máme se moc rádi a co bude dál, ukáže čas.

Zkuste se mne zeptat za rok. 😊

Vilma

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh Františka a Vlasty

Napsali jste nám - příběh Františka a Vlasty

Prožili spolu čtyři úžasné dny a zjistili, že si ve všech ohledech neuvěřitelně rozumíme. Pak další telefonování a Vlasta se několikrát vrátila do mého profilu na seznamce. Dnes jsme se dohodli, že se vezmeme v závěru letošního roku. Oba se vzájemně milujeme a důvěřujeme si.

Seznámení Jirky a Květy

Seznámení Jirky a Květy

První schůzka proběhla na poloviční cestě mezi našimi domovy. Několik hodin procházek, mezi tím oběd a další procházka. Povídání a povídání. Mezitím asi přeskočila ona pověstná jiskra mezi námi.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Napsali jste nám - příběh uživatelky Jany

Prožili jsme vloni první společnou dovolenou, společné chvíle, společné poznávámí, nikdy bych nevěřila, že ve svém věku budu mít zase ty "motýlky v žaludku". A to jen díky vám a za to vám vše chci za nás dva poděkovat. Existuje spoustu seznamovacích agentur, ale asi se to mělo stát, že jsme se přihlásili oba u vás a poznali se. Vaší hezkou seznamovací formou, kdy si dotyční mohou něco zjistit a kontaktovat je úžasné. Nevěřila jsem, že by mohla vzniknout láska přes sociální sítě.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Moniky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Moniky

Já měla štěstí v tom, že jsme si párkrát napsali pár řádek a třetí den jsme si již zavolali a volali si každý den a domluvili se na schůzce. Už během prvního rozhovoru jsem poznala, že jsem potkala někoho, kdo se ke mně opravu hodí a uběhlo pár dnů a my se sešli a díky našim předešlým rozhovorům jsme si vlastně ani na té první schůzce nebyli vůbec cizí.

Petra - na prvním rande už lítaly jiskřičky

Petra - na prvním rande už lítaly jiskřičky

Seznamka Elite date mi přišla seriózní, žádné falešné profily, zájemci měli vážný zájem o vztah a už během prvního týdne jsem poznala fajn lidi.

Seznámení paní Lucie

Seznámení paní Lucie

S partnerem jsem se seznámila již po pár dnech a jsem velmi spokojená.