Seznámení Jarmily a Kamila

Seznámení Jarmily a Kamila

Ve svých 40 letech jsem přišla o manžela a 11 let jsem byla sama.

Zkoušela jsem různé seznamky a doufala, že se to změní. Jednalo se vždy jen o krátké seznámení a po pár schůzkách, někdy už i na té první jsem zjistila, že to není to pravé. Hodně lidí se vydávalo za někoho, kdo nejsou a více méně hledali flirt a povyražení.

Až když jsem narazila na ELITE Date, poznala jsem, že tu jsou lidi, kteří stojí o vážný vztah a ne jen zábavu. Zhruba po měsíci a půl hledání jsem si začala psát s Kamilem, vzdáleným ode mě 50km. Oběma nám bylo 52 let a chtěli jsme od života lásku a parťáka do nepohody. Psaní jsme posléze vyměnili za telefonování a nakonec se i sešli.

Strávili jsme spolu krásné odpoledne a domluvili si další schůzku, která se stala čím dál častější. Dnes jsme spolu už rok a půl a je nám moc hezky.

Děkuji Vaší seznamce a přeji jí spoustu šťastných a zamilovaných lidí.

Jarmila


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Petry

Seznámení paní Petry

Po společném setkání následovalo další, kino, večeře a společný večer až do rána a teď plánujeme společnou dovolenou a bydlení. Děkuji, že díky Elitedate, jsem dostala nový vítr do plachet a nový život, na který se moc těším.

Seznámení Renaty a Zdenka

Seznámení Renaty a Zdenka

Od té doby už byly schůzky pravidelné a teď už jsou to společné víkendy. Vše tak krásně plyne, žije, roste a já jsem presvědčená, že jsem poznala ve svém Zdenkovi opravdovou lásku.

Seznámení pana Jana

Seznámení pana Jana

Na základě mé zkušenosti mohu říct, že Vaše seznamka funguje. Jestli se bude vztah rozvíjet i nadále je již teď jen na nás dvou... V každém případě je seznamka EliteDate dobře koncipovaná.

Seznámení paní Jany

Seznámení paní Jany

S Jindřichem jsem se seznámila letos v dubnu. Jsme teprve na začátku, ale přijde nám, že společně strávený čas je mnohem delší, než opravdu je a já mohu s jistotou říci, že jsem potkala svoji druhou půlku, zkrátka spřízněnou duši. Zaplnil díru v mém srdci. Těžko můžu vyjádřit pocit štěstí, co mám.

Napsali jste nám - příběh uživatele Tomáše

Napsali jste nám - příběh uživatele Tomáše

Průběh mého seznámení byl velice prostý. Sešel jsem se se ženou, s níž jsem si předtím na Elitedate cca měsíc a půl psal. A od prvního rande již pokračujeme ve vztahu osobním kontaktem.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Aleny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Aleny

Díky Vaší profesionalitě jsem se ve svých sedmdesáti šesti létech seznámila s milým mužem. Bylo to tak trochu jako zásah úchvatnou energií. Jako zázrak!  Když jsme se poprvé setkali, viděli jsme jen své oči a naše dotýkající se ruce byly teplé a plné něhy. Našla jsem svou chybějící půli a ještě tu noc jsem dostala krásnou báseň, kterou bych přála všem zamilovaným...