Seznámení Jarmily a Kamila

Seznámení Jarmily a Kamila

Ve svých 40 letech jsem přišla o manžela a 11 let jsem byla sama.

Zkoušela jsem různé seznamky a doufala, že se to změní. Jednalo se vždy jen o krátké seznámení a po pár schůzkách, někdy už i na té první jsem zjistila, že to není to pravé. Hodně lidí se vydávalo za někoho, kdo nejsou a více méně hledali flirt a povyražení.

Až když jsem narazila na ELITE Date, poznala jsem, že tu jsou lidi, kteří stojí o vážný vztah a ne jen zábavu. Zhruba po měsíci a půl hledání jsem si začala psát s Kamilem, vzdáleným ode mě 50km. Oběma nám bylo 52 let a chtěli jsme od života lásku a parťáka do nepohody. Psaní jsme posléze vyměnili za telefonování a nakonec se i sešli.

Strávili jsme spolu krásné odpoledne a domluvili si další schůzku, která se stala čím dál častější. Dnes jsme spolu už rok a půl a je nám moc hezky.

Děkuji Vaší seznamce a přeji jí spoustu šťastných a zamilovaných lidí.

Jarmila


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Marie

Napsali jste nám - příběh uživatelky Marie

Čas spolu trávíme aktivně, máme podobné zájmy a dokonce i podobně staré děti. Většinu času trávíme s nimi, ale jsme velice vynalézaví a vždycky si dokážeme najít chvilku jen pro sebe. Příští týden oslavíme první 3 měsíce a to na naší první společné dovolené (a bez dětí :-D). Seznamka Elitedate mi určitě změnila život, protože díky ní jsem se seznámila s mužem, který mi rozzářil svět a ukázal mi, že žít se dá i jinak.

Seznámení Luboše a Andrey

Seznámení Luboše a Andrey

Těšíme se na každou společnou chvilku, na naše výlety, setkávání, na večerní telefonování, našli jsme vzájemně cestu i ke svým dětem. Třebaže to byl dlouhá cesta, díky Elite je náš život konečně úžasný.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Heleny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Heleny

Dobrý večer, chtěla bych Vám moc poděkovat, neboť jsem se díky Vaší seznamce seznámila s úžasným mužem - přesně takovým, o kterém jsem celý život snila, ale nevěřila jsem, že by mohl existovat i ve skutečnosti. Takže už dva měsíce prožíváme kouzelný vztah. Již při prvním setkání jsme věděli, že spolu chceme být - sympatie byly oboustranné. Oba jsme si v životě prožili náročná období, takže si umíme všeho hezkého vážit. Od počátku si na nic nehrajeme, je nám spolu krásně a všechny volné chvíle trávíme společně. Máme se moc rádi a věříme, že tomu tak bude napořád. Nebýt Vaší seznamky, určitě bychom se nepoznali. Moc děkuji a přeji všem hodně štěstí. Helena

Seznámení Ivety a Ivana

Seznámení Ivety a Ivana

Teď už bydlíme spolu a je nám moc krásně. Nevěřila jsem,že ve svých letech potkám takového hodného muže. Díky Vaší seznamce jsem opět šťastná a moc Vám s Ivánkem děkujeme. Moc přejeme i ostatním aby našli svou lásku a štěstí.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ilony

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ilony

Bezvadně zapadl do rodiny, hrozně si rozumí s mým bratrem. I když jsme zjistili hned na začátku, že moc společných zájmů nemáme, přítel rychle podlehl těm mým – práce na zahradě (dřív bydlel v bytě), cykloturistika, procházky, vodáctví. Kromě tancování se zatím pustil do všeho, co jsem mu nabídla, a jak rád říká, se mnou se mu líbí všechny aktivity, které už roky nedělal.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Simony

Napsali jste nám - příběh uživatelky Simony

První setkání v kavárně napovědělo o vzájemných sympatiích... Následné oťukávání na našich výletech, vzájemných návštěvách a dovolených vyústilo ve společné bydlení. Každý den se těším z přítomnosti spřízněné duše a užívám si nově nabytého nového života. To vše díky Vám.