Seznámení paní Lenky

Seznámení paní Lenky

Dobrý den,

můj příběh začal tak, že jsme si začali psát, byl vlastně první komu jsem na zprávu odpověděla a už při prvním psaní jsem věděla že je to ten koho jsem hledala.

Po pár dnech psaní a seznamování jsme se sešli osobně a v ten moment jsem věděla, že je to ten pravý. Vyvíjí se to krásně a doufám že to tak bude i pokračovat. Na seznamky jsem nevěřila, ale díky Elite Date jsem začala. Opravdu to funguje a přeju všem ať si každý najde toho svého pravého partnera k sobě.

Ani větší vzdálenost nás neodradila a já jsem opravdu šťastná. 

Lenka

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Bohumil - našel jsem přes vás ženu svých snů

Bohumil - našel jsem přes vás ženu svých snů

MUSÍM Vám poděkovat za vše co děláte, jelikož přes Vás jsem našel ženu svých snů, i když už jsem nedoufal v nějaký vztah při ztrátě manželky po 41 letech společného šťastného manželství.

Napsali jste nám - názor pana Lukáše

Napsali jste nám - názor pana Lukáše

Jsem registrovaným uživatelem vaší seznamky a prvně bych vám chtěl sdělit, že seznamka je naprosto nejlepší, jakou jsem poznal! Opravdu má úroveň - graficky perfektní, informovanost o nových členech, o možných seznámeních, i ti lidé, jací tam jsou..takový no bezva, velké díky!
 

Napsali jste nám - příběh uživatelů Vlasty a Rudy

Napsali jste nám - příběh uživatelů Vlasty a Rudy

Dobrý večer milá Seznamko, jednoho dne jsem prohlížela fotografie a hle? Jen jsem nahlédla a zase zmizela,nicméně ještě nekolikrát jsem fotografie přezkoumala.Tímto jsem ukončila prohlídku profilů.Druhý den jsem obdržela zprávu a naše konverzace začala.Trvala pouhé 4 dny,jelikož psání je příliš zdlouhavé,navrhla jsem "co takhle telefon?"...

Seznámení paní Kateřiny

Seznámení paní Kateřiny

EliteDate můžu doporučit všem, kteří mají o vážné seznámení zájem. Snažila jsem se seznámit i jinde, ale ani několik měsíců na jiné seznamce nedokázalo to, co EliteDate za týden. :)

Napsali jste nám - příběh uživatele Jiřího

Napsali jste nám - příběh uživatele Jiřího

Seznámení proběhlo standartním způsobem, káva v restauraci, druhý den pěší tůra v Orl.horách a po měsíci scházení jsme jeli na společnou dovolenou na Madeiru. A tam se potvrdilo naše partnerství.

Seznámení Jarky a Petra - Přála bych všem, aby byli šťastní jako my dva!

Seznámení Jarky a Petra - Přála bych všem, aby byli šťastní jako my dva!

Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat, poněvadž jsme spolu již 6tý měsíc a náš vztah se stále rozvíjí, našli jsme jeden druhého. Oba jsme byli ovdovělí a nesnášeli samotu, která nás dosti trápila.