Seznámení Katky a Richarda

Seznámení Katky a Richarda

Náš příběh je příběhem asi nejrychlejšího seznámení se na internetu. Já si dala inzerát na konci května a hned asi za 2 dny jsem měla 5 slibně vyhlížejících nabídek. Čile jsem si s novými kontakty dopisovala a postupně si domlouvala schůzky. A do toho mi v pondělí 1. června přišla zpráva od Richarda. Napsal mi hezkou, milou a vtipnou zprávu, ale já ho odbyla s tím, že bydlí 220 kilometrů daleko a že dálka prostě může být problém. On mě poměrně přesvědčivě ujišťoval, že se to určitě zvládne -  když se chce.

Z krátkých zpráv jsme brzy přešli do mailů a potom ve středu 3. června jsme si poprvé zavolali. Ve čtvrtek jsme si volali znovu a moje jedna konverzační otázka: „A co budeš dělat o víkendu“ nám změnila život. Já měla jet na běžecký víkend, který se ale zrušil a on chystal oslavu svých narozenin. Tak jsem se na ni drze pozvala, Richard souhlasil a já přijela.

Neznali jsme se ještě ani celý týden. Nevím, kde jsem v sobě vzala tu odvahu, ale přijela jsem mezi jeho kamarády, kde jsem nikoho neznala a nikdo neznal mě. Ale díky tomu jsem měla aspoň čas Richarda pozorovat v jeho přirozeném prostředí. Viděla jsem, jak se chová a moc se mi to líbilo. Je to velký chlap a je ho všude plno :)) No, jak to bylo dál… zůstala jsem do pondělí a od té doby ho mám v telefonu uloženého jako Richard – moje srdce.

Máme za sebou skvělé léto, první výlety a zážitky. Známe svoje rodiny a naše zvířata se už taky seznamují…. Snažíme se k sobě být upřímní a na našem vztahu hodně pracujeme. Naivní představa, že všechno půjde samo, když je člověk zamilovaný je prostě naivní. Jsme dva dospělí a „hotoví“ lidé a oba máme za sebou delší čas, kdy jsme byli sami. Bydlíme od sebe velký kus cesty. Spojit dva samostatné světy v jeden společný je náročný proces. Ale věříme si. Milujeme se. Vím, že to spolu zvládneme. A jak to vím? Prostě to cítím.  

Držíme pěsti všem, co našli odvahu se seznámit na internetu. Vím, že to není lehké a člověk se musí otevřít před úplně cizími lidmi. Ale běžte do toho. Buďte upřímní a pravdiví. Nepřikrášlujte se ani na těle a ani na duchu. Hledáte přece opravdovou lásku – a ta musí být upřímná.
Ať vám to vyjde!

Katka a Richard







 

 


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatele Jirky

Napsali jste nám - příběh uživatele Jirky

Vzniklo mezi námi něco nádherného, jednoduše jsme se do sebe zamilovali. I když to není moc dlouho od seznámení, jsme strašně zamilovaní, šťastní a začínáme spolu pomaličku žít. Milujeme se opravdu upřímně, prožíváme něco naprosto úžasného, co by ani jednoho z nás nikdy nenapadlo. Seznámení na Vaši seznamce nám změnilo život. Ani si nedokážete představit jak jsme spolu šťastní, slova to neumí popsat....jsou nedokonalá pro tento cit.

Seznámení pana Lumíra

Seznámení pana Lumíra

Jako partneři jsem si prakticky ve všech směrech sedli. Jsem si vzájemně nejlepšími partnery, kamarády a milenci v jednom. Nic na tom nemění ani fakt, že nás dělí necelých 50km. Pokud dva lidé chtějí, vzdálenost nehraje roli a vše je na vzájemné domluvě.

Můj, náš příběh je velmi zvláštní a osudový!

Můj, náš příběh je velmi zvláštní a osudový!

Nebojte se toho, seznamujete se, čekají vás krásné chvíle ve dvou. Věřte mi, moc vám to všem přeji, ať vám to všem vyjde jako nám.

Seznámení pana Mirka

Seznámení pana Mirka

S Olinkou (oba 57 let) nemáme společný žádný výrazný koníček, ale lidsky si rozumíme. Myslíme si, že je to nejdůležitější.

Napsali jste nám - příběh uživatele Dany a Jaroslava

Napsali jste nám - příběh uživatele Dany a Jaroslava

Děkuji Vám za nabídku ale nebudu ji už věřím potřebovat, protože jsme se díky Vám našli s partnerem a "pár měsíců" už žijeme ve společné domácnosti a budujeme společné "MY".

Seznámení paní Marie

Seznámení paní Marie

Seznamka už pro mne nemá význam, protože díky ní jsem zde našla skvělého přítele, s kterým zažívám nádherné chvíle, plánujeme společné bydlení a kdo ví, ale začali jsme mluvit i o miminku.