Seznámení Katky a Richarda

Seznámení Katky a Richarda

Náš příběh je příběhem asi nejrychlejšího seznámení se na internetu. Já si dala inzerát na konci května a hned asi za 2 dny jsem měla 5 slibně vyhlížejících nabídek. Čile jsem si s novými kontakty dopisovala a postupně si domlouvala schůzky. A do toho mi v pondělí 1. června přišla zpráva od Richarda. Napsal mi hezkou, milou a vtipnou zprávu, ale já ho odbyla s tím, že bydlí 220 kilometrů daleko a že dálka prostě může být problém. On mě poměrně přesvědčivě ujišťoval, že se to určitě zvládne -  když se chce.

Z krátkých zpráv jsme brzy přešli do mailů a potom ve středu 3. června jsme si poprvé zavolali. Ve čtvrtek jsme si volali znovu a moje jedna konverzační otázka: „A co budeš dělat o víkendu“ nám změnila život. Já měla jet na běžecký víkend, který se ale zrušil a on chystal oslavu svých narozenin. Tak jsem se na ni drze pozvala, Richard souhlasil a já přijela.

Neznali jsme se ještě ani celý týden. Nevím, kde jsem v sobě vzala tu odvahu, ale přijela jsem mezi jeho kamarády, kde jsem nikoho neznala a nikdo neznal mě. Ale díky tomu jsem měla aspoň čas Richarda pozorovat v jeho přirozeném prostředí. Viděla jsem, jak se chová a moc se mi to líbilo. Je to velký chlap a je ho všude plno :)) No, jak to bylo dál… zůstala jsem do pondělí a od té doby ho mám v telefonu uloženého jako Richard – moje srdce.

Máme za sebou skvělé léto, první výlety a zážitky. Známe svoje rodiny a naše zvířata se už taky seznamují…. Snažíme se k sobě být upřímní a na našem vztahu hodně pracujeme. Naivní představa, že všechno půjde samo, když je člověk zamilovaný je prostě naivní. Jsme dva dospělí a „hotoví“ lidé a oba máme za sebou delší čas, kdy jsme byli sami. Bydlíme od sebe velký kus cesty. Spojit dva samostatné světy v jeden společný je náročný proces. Ale věříme si. Milujeme se. Vím, že to spolu zvládneme. A jak to vím? Prostě to cítím.  

Držíme pěsti všem, co našli odvahu se seznámit na internetu. Vím, že to není lehké a člověk se musí otevřít před úplně cizími lidmi. Ale běžte do toho. Buďte upřímní a pravdiví. Nepřikrášlujte se ani na těle a ani na duchu. Hledáte přece opravdovou lásku – a ta musí být upřímná.
Ať vám to vyjde!

Katka a Richard







 

 


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení Ivety a Ivana

Seznámení Ivety a Ivana

Teď už bydlíme spolu a je nám moc krásně. Nevěřila jsem,že ve svých letech potkám takového hodného muže. Díky Vaší seznamce jsem opět šťastná a moc Vám s Ivánkem děkujeme. Moc přejeme i ostatním aby našli svou lásku a štěstí.

Seznámení Renaty a Jana

Seznámení Renaty a Jana

Psali jsme si měsíc, pak jsme měli první schůzku a ta se oproti obligátne doporučovaným dvěma hodinám protáhla na celých sedum hodin vyplněných spoustou povídání, procházek a smíchu. S mým Janem jsme spolu dodnes, naši synové si říkají ,,brácho" a rodiny nás obou náš vztah i nás, přivítali s nadšením. ☺️

Napsali jste nám - příběh uživatele Antonína

Napsali jste nám - příběh uživatele Antonína

Já, vdovec po 36letech hezkého manželství, ona rozvedená po 23letech nepovedeného manželství. Já dlouhán, výška 200 cm,  ona maličká, výška 162cm. Já od sametové revoluce na vlastní noze, ona státní zaměstnanec, učitelka....

Čeněk - určitě seznamku doporučím

Čeněk - určitě seznamku doporučím

Jedná se totiž dle mého názoru o nejlepší solidní seznamku (pravé účty, žádné strhávání peněz atd.), už jsem chtěl účet zrušit a nakonec se objevil někdo, s kým to dávalo smysl, psaní bylo přirozené a vše vyšlo dle mých představ.

Seznámení pana Martina

Seznámení pana Martina

Zdá se, že díky vám jsem našel tu pravou která mi vyhovuje a snad i já ji. Sice nás dělí slušná dálka, ale vzájemná přitažlivost a respekt nás znovu a znovu posílá do náručí. Velmi vám děkuji, protože pouze jedině vaše seznamka nabízí opravdový výběr partnera na míru.

Seznámení paní Lady

Seznámení paní Lady

Chtěla bych Vám moc poděkovat. Díky vám jsem dostala možnost poznat Péťu, po třech dnech psaní jsme si domluvili rande a přeskočila jiskra. Ještě tentýž večer jsme se shodli, že to spolu zkusíme a svoje profily u vás smažeme...