Napsali jste nám - příběh uživatelky Ilony

Napsali jste nám - příběh uživatelky Ilony

Dobrý den.

Na seznamku Elitedate mě upozornila kamarádky – jednoho dne mi prostě od ní přistál ve schránce odkaz s tím, že to tam mám zkusit a zaregistrovat se.

Měla jsem 43 let pryč, když mě po sedmiletém vztahu opustil přítel. Protože to přišlo ze dne na den, bez jakéhokoliv náznaku, byla jsem z toho hodně špatná a vůbec si nedokázala představit, jak se ve svém věku budu seznamovat, když nikam nechodím, kamarádky jsou zadané a já kromě cesty do práce nic jiného neznám. A že jsem nechtěla zůstat sama, to bylo víc než jasné, děti už mám dospělé a nepotřebují mě tolik.

Proto pro mě internetová seznamka byla řešením. Sice mi to pár lidí rozmlouvalo, že nikdo normální se takto neseznamuje, ale chtěla jsem to zkusit. Zaregistrovala jsem se na Elitedate necelý měsíc před vánocemi a na vánoce už jsem nebyla sama. Oslovilo mě několik mužů, ale nejvíc mne zaujal jeden, který bydlel nedaleko. V parametrech hledání jsem si tehdy zadala svůj kraj, nestála jsem o lásku na dálku. Chtěla jsem někoho, kdo bude vedle mě večer usínat a ráno se vedle mě probouzet. Postupně jsme si vyměnili pár zpráv a zjistili jsme, že se teoreticky můžeme znát už dávno, z dětství. O to zvědavější jsme byli na osobní setkání. To se uskutečnilo asi 14 dní před vánocemi. Ještě ten týden měl přítel narozeniny, tak jsme ho pozvala do divadla a už to jelo. Věci vzaly rychlý spád, vídali jsme se denně a na vánoce už bydlel u mě. V našem věku není čas ztrácet čas.

Bezvadně zapadl do rodiny, hrozně si rozumí s mým bratrem. I když jsme zjistili hned na začátku, že moc společných zájmů nemáme, přítel rychle podlehl těm mým – práce na zahradě (dřív bydlel v bytě), cykloturistika, procházky, vodáctví. Kromě tancování se zatím pustil do všeho, co jsem mu nabídla, a jak rád říká, se mnou se mu líbí všechny aktivity, které už roky nedělal.

Jen pro zajímavost – příteli předpověděla seznámení kartářka, kterou navštívil asi měsíc před registraci na Elitedate. Vysloveně mu řekla, že se seznámí na Vaší seznamce, že si najde paní s domem, protože žít v bytě v centru města se mu nelíbilo.

Po půl roce jsme pořád šťastní a plní života. Díky Vám máme oba zase pocit, že život stojí za to, když má člověk po boku někoho, o koho se může vždycky opřít.

Ilona V.

 

 

 

 

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení Ivety a Ivana

Seznámení Ivety a Ivana

Teď už bydlíme spolu a je nám moc krásně. Nevěřila jsem,že ve svých letech potkám takového hodného muže. Díky Vaší seznamce jsem opět šťastná a moc Vám s Ivánkem děkujeme. Moc přejeme i ostatním aby našli svou lásku a štěstí.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Míly

Napsali jste nám - příběh uživatelky Míly

Vážení, ptáte se na můj příběh. Za ty dva měsíce, které jsem si zaplatila, jsem se neseznámila s nikým Vlastně ano, byly to dva případy, které byly velice perspektivní, ale dělila nás od sebe poměrně velká vzdálenost, takže jsem to raději ukončila. Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat, zachovali jste se k moji osobě velice pěkně a přeji Vám do dalšího podnikání hodně zdaru a ještě více spokojených klientů. Míla. Děkuji!!

Seznámení paní Majky

Seznámení paní Majky

Musím Vám napsat a zároveň i poděkovat, že díky vaší seznamce jsem se seznámila se strašně úžasným milým i romantickým partnerem, se kterým si velmi rozumíme. Máme i společné zájmy i koníčky. Nyní opravdu věřím a také jsem se o tom osobně přesvědčila, že láska kvete i v pozdním věku.Tímto velmi děkuji Vaší seznamce a doporučuji vaše služby.

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

Napsali jste nám - příběh uživatele Petra

A ted jsme spolu pul roku. Zažili jsme spolu krasne zážitky. A myslim ze toho mame ještě spoustu před sebou. A ze mame dohromady čtyři deti,to nam nevadí. Je s nimi sranda a oba je milujeme. A co v ložnici mame klic a nebojime se ho pouzit. Takže vsem držím palce a věřte chce to jenom to zkusit.

Napsali jste nám - příběh uživatele Víta

Napsali jste nám - příběh uživatele Víta

Díky vaší seznamce jsem se sešel s dívkou, kterou jsem již znal, ale neviděli jsme se a nebyli spolu v kontaktu osm let.
Byla to náhoda nebo osud, to už je jedno. Můj život dostal smysl.

Seznámení Martiny - Nevěřila jsem, že v dnešní době potkám někoho takového

Seznámení Martiny - Nevěřila jsem, že v dnešní době potkám někoho takového

První jsem četla zprávu od Janka a nenechal se odbýt. Sešli jsme se ještě ten den, hodiny jsme se spolu procházeli v parku, a drží se nás to dodnes. Splnil i očekávání mojí dcery, aby měl stejně starou holčičku a rád vařil. Hrajeme na kytary, zpíváme, hrajeme deskovky a chystáme čundr s dětmi.