Napsali jste nám - příběh uživatelky Andrey

Napsali jste nám - příběh uživatelky Andrey

Chtěla bych Vám moc poděkovat. Vaše seznamka je na velmi vysoké úrovni. Jsem velice spokojena, jak je seznamka vytvořena a hlavně velmi mile překvapena jak rychle reagujete na případné problémy Vašich klientů. Je to velice milé, snažíte se nám pomoci při seznamování a při tom dokážete člověka podpořit, dát mu další naději, vašimi milými slovy a úkony. Za to vše Vám všem kteří tuto seznamku tvoří, patří velký dík. Andrea D.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Nikol a Jaroslava

Napsali jste nám - příběh uživatelky Nikol a Jaroslava

Jsem za něj moc šťastná, protože tak hodného člověka dnes najít je unikum. Vím, že mne má hodně rád.  Chodíme spolu tančit, na koncerty a do kina. Dále spolu jezdíme na výlety apod. Rozumím si i s jeho rodinou.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Aničky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Aničky

Něco přeskočilo asi ta pověstná jiskra nebo co. Šli jsme do toho po hlavě ani jsme nepřemýšleli. bylo nám spolu dobře. Nakonec jsme se setkávali každý den. Po dvou měsících je z toho láska. Už si život bez svého miláčka nedovedu představit.  Každému kdo někoho hledá, doporučuji jít do toho, i když se zklame jednou, dvakrát, nevzdávat to.

Seznámení pana Jirky

Seznámení pana Jirky

Po zaregistrovaní ve Vaší seznamce, jsem oslovil několik žen a po pouhých čtyřech dnech, jsem si začal psát se sympatickou ženou, se kterou jsem se po 14 dnech setkal osobně a cítil jsem, že jsem našel partnerku, protože jsme oba po třech schůzkách našli společnou přitažlivost.

Seznámení paní Valentiny

Seznámení paní Valentiny

Moc jsem tomu nevěřila, ale opravdu se to stálo - našla jsem si partnera do života na seznamce EliteDate. Líbil se mi na foto, klikla jsem na profil, napsala zprávu.. Další den jsme se viděli osobně a od toho dne každý další následující den.

Seznámení paní Zuzany

Seznámení paní Zuzany

Vaše seznamka mi pomohla, hned na počátku jsem se seznámila s člověkem, který mi po všech stránkách konvenuje. I když jsme senioři, je příjemné se vídat s člověkem, který Vám projevuje úctu.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Petry

Napsali jste nám - příběh uživatelky Petry

Dobrý den, děkuji za  Vaše hezká a pravdivá slova. Každodenní běh života potvrzuje Vaše tvrzení, že nic nepřijde samo. Je krásné, že Vaše stránky existují. Přesto to chce velkou dávku odvahy jít na schůzku s někým, koho znáte jen přes PC. Já jsem se seznámila díky Vám s mužem, kterého bych při svém pracovním vytížení v bankovním sektoru nemohla potkat, jelikož jeho oborem je polygrafie. Myslím, že nám je spolu hezky a není to muž, který nehledá rozptýlení krátkodobého charakteru. Tak nám držte palce:-) Hezké dny Vašemu týmu a spokojené a hlavně úspěšné klienty přeje Vaše Petra