Napsali jste nám - příběh uživatelů Hanky a Honzy

Napsali jste nám - příběh uživatelů Hanky a Honzy

Dobrý den,

ráda bych Vám napsala náš příběh, který začal díky Vaší internetové seznamce.

Vždycky jsem si říkala, že se mi za takové aplikace nebo internetové stránky nechce platit, tak jsem několikrát zkoušela jiné seznamky, které byly zdarma. Nicméně jsem tam nacházela jen lidi, kteří to mají jako prostředek pro získání někoho na jednu noc. A i když se mi několikrát podařilo najít někoho, kdo třeba takový není, tak to stejně nedopadlo.

Jednou večer jsem koukala na Facebook a tam se mi ukázala reklama na Vaší seznamku, která mě na první pohled zaujala. Ani nedokážu říct, čím to bylo, ale stalo se. Když jsem přišla na Vaše stránky, tak jsem nevěděla, že je to placené a vypnila dotazník a až na závěr mi bylo řečeno, že je to placená seznamka. Řekla jsem si, že když už jsem to vyplnila, tak si to zaplatím a zkusím štěstí.

Hned na začátku jsem zjistila, že je velice příjemné zjištění, že každý chlap nepíše jen proto, že chce sex. Právě díky tomu, že je to placené se eliminují takoví jedinci. Po jednom dni, kdy jsem u Vás byla mi napsal můj Honzík, se kterým jsem už tři nádherné měsíce a za nic na světě bych neměnila. Je mi jasné, že je to náhoda, ale v dnešní době to asi jinak ani nejde. Člověk musí jít na seznamku, aby někoho našel a tady je příjemné, že nejsou právě ty "jednorázové akce". Všem velice doporučuji Vaše internetové stránky a jsem za ně velice ráda, protože jsem díky nim našla velikou lásku, za kterou jsem velice vděčná. Můj přítel mi ukázal, že všichni nejsou tavoví, jak se může zdát.

Naše seznámení probíhalo naprosto přirozeně, po tom, co jsme si několik dnů psali a zjistili, že toho máme hodně společného a táhne nás to k sobě.
Tímto bych Vám chtěla moc poděkovat za, troufám si říct, lásku svého života, kterou jsem u Vás našla.

Moc Vám děkuji a přeji pěkný zbytek dne

Hana

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení Martiny - Nevěřila jsem, že v dnešní době potkám někoho takového

Seznámení Martiny - Nevěřila jsem, že v dnešní době potkám někoho takového

První jsem četla zprávu od Janka a nenechal se odbýt. Sešli jsme se ještě ten den, hodiny jsme se spolu procházeli v parku, a drží se nás to dodnes. Splnil i očekávání mojí dcery, aby měl stejně starou holčičku a rád vařil. Hrajeme na kytary, zpíváme, hrajeme deskovky a chystáme čundr s dětmi.

Seznámení paní Lenky

Seznámení paní Lenky

Seznámila jsem se s přítelem a díky společným zájmům jsem spokojená. Seznamku ELITE DATE s čistým srdcem doporučuji.

Napsali jste nám - příběh uživatele Josefa

Napsali jste nám - příběh uživatele Josefa

Pri prvnim setkani, me hned zaujala svou energii a vyrecnosti, kterou zakryvala velkou nezrvozitu, jez byla patrna a zaroven velice roztomila...
Nase prvni schuzka trvala asi 3 hodiny a ja mel stale pocit, ze nikdy nevycerpame spolecna temata pro konverzaci.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Andrey

Napsali jste nám - příběh uživatelky Andrey

Chtěla bych Vám moc poděkovat. Vaše seznamka je na velmi vysoké úrovni. Jsem velice spokojena, jak je seznamka vytvořena a hlavně velmi mile překvapena jak rychle reagujete na případné problémy Vašich klientů. Je to velice milé, snažíte se nám pomoci při seznamování a při tom dokážete člověka podpořit, dát mu další naději, vašimi milými slovy a úkony. Za to vše Vám všem kteří tuto seznamku tvoří, patří velký dík.

Napsali jste nám - příběh Františka a Vlasty

Napsali jste nám - příběh Františka a Vlasty

Prožili spolu čtyři úžasné dny a zjistili, že si ve všech ohledech neuvěřitelně rozumíme. Pak další telefonování a Vlasta se několikrát vrátila do mého profilu na seznamce. Dnes jsme se dohodli, že se vezmeme v závěru letošního roku. Oba se vzájemně milujeme a důvěřujeme si.

Seznámení paní Heleny

Seznámení paní Heleny

Nevzdal to a napodruhé, hned další den jsme se sešli a od té doby nemůžeme jeden bez druhého být. Zní to jako klišé z kýčovité romantické americké komedie,
ale ani jeden z nás něco takového ještě nezažil a nevěřil, že je to vůbec možné. Jsme zamilovaní až po uši a plánujeme naší společnou budoucnost........