Napsali jste nám - příběh uživatelů Hanky a Honzy

Napsali jste nám - příběh uživatelů Hanky a Honzy

Dobrý den,

ráda bych Vám napsala náš příběh, který začal díky Vaší internetové seznamce.

Vždycky jsem si říkala, že se mi za takové aplikace nebo internetové stránky nechce platit, tak jsem několikrát zkoušela jiné seznamky, které byly zdarma. Nicméně jsem tam nacházela jen lidi, kteří to mají jako prostředek pro získání někoho na jednu noc. A i když se mi několikrát podařilo najít někoho, kdo třeba takový není, tak to stejně nedopadlo.

Jednou večer jsem koukala na Facebook a tam se mi ukázala reklama na Vaší seznamku, která mě na první pohled zaujala. Ani nedokážu říct, čím to bylo, ale stalo se. Když jsem přišla na Vaše stránky, tak jsem nevěděla, že je to placené a vypnila dotazník a až na závěr mi bylo řečeno, že je to placená seznamka. Řekla jsem si, že když už jsem to vyplnila, tak si to zaplatím a zkusím štěstí.

Hned na začátku jsem zjistila, že je velice příjemné zjištění, že každý chlap nepíše jen proto, že chce sex. Právě díky tomu, že je to placené se eliminují takoví jedinci. Po jednom dni, kdy jsem u Vás byla mi napsal můj Honzík, se kterým jsem už tři nádherné měsíce a za nic na světě bych neměnila. Je mi jasné, že je to náhoda, ale v dnešní době to asi jinak ani nejde. Člověk musí jít na seznamku, aby někoho našel a tady je příjemné, že nejsou právě ty "jednorázové akce". Všem velice doporučuji Vaše internetové stránky a jsem za ně velice ráda, protože jsem díky nim našla velikou lásku, za kterou jsem velice vděčná. Můj přítel mi ukázal, že všichni nejsou tavoví, jak se může zdát.

Naše seznámení probíhalo naprosto přirozeně, po tom, co jsme si několik dnů psali a zjistili, že toho máme hodně společného a táhne nás to k sobě.
Tímto bych Vám chtěla moc poděkovat za, troufám si říct, lásku svého života, kterou jsem u Vás našla.

Moc Vám děkuji a přeji pěkný zbytek dne

Hana

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh paní Jarmily

Napsali jste nám - příběh paní Jarmily

Dobrý den, jste jediná seriozní seznamka  a myslím, že finanční částka kterou si necháte účtovat je úměrná poskytovaným službám. Všechny seznamky, na kterých je registrace tzv.zadarmo evidují většinou neseriozní klienty kteří, hledají pouze roztýlení nebo se jim seznamování stalo závislostí....

Napsali jste nám - poděkování od paní Hany

Napsali jste nám - poděkování od paní Hany

Seznamku EliteDate budu velmi ráda doporučovat a to nejenom pro její průhledná pravidla. Ocenila jsem zejména seriózní přístup ke klientům a skvěle fungující info linku....

Seznámení paní Jindřišky

Seznámení paní Jindřišky

Po 2 týdnech jsme si už začali denně volat, a po 3 týdnech jsme se poprvé sešli. Bylo to moc hezké setkání, hned jsme si padli do náruče jako bychom se znali dlouho. Je nám spolu moc dobře, sice nás dělí 110 km, ale budeme se vídat každý týden a dokonce jsme už začali plánovat společnou budoucnost.

Lenka - pojďte svému štěstí naproti a zkuste začít tady

Lenka - pojďte svému štěstí naproti a zkuste začít tady

A pokud si někdo myslí, že už má vše za sebou, tak se plete. Láska se neptá na věk. Pro lásku je rozhodující kvalita času stráveného s milovanou osobou. A tak pojďte život naplno prožívat a ne jen přežívat. Pojďte svému štěstí naproti a zkuste začít tady. Když budete dostatečně trpěliví a neodradí vás dílčí neúspěchy, tak zde najdete toho pravého parťáka pro život stejně jako jsem ho našla já😊

Seznámení pana Milana

Seznámení pana Milana

Partnerku jsem hledal déle než rok, na více seznamkách.. Nový vztah je moc a moc krásná změna života. Proto Vám mnohokrát děkuji a budu Vás všude chválit a doporučovat. Moc si vážím toho co děláte. Pomoci člověku ke štěstí, je úžasná věc. U mě máte 1*.

Napsali jste nám - příběh uživatelů Jiřího a Zdeňky

Napsali jste nám - příběh uživatelů Jiřího a Zdeňky

Mily tyme Elitedate, zvlaste VERONICE I KOLEGYNI, jste uzasny tym a spolehlivy. Dokazete sblizit lidi z dal od sebe, coz je supr. Konecne jsem nesmirne stasten. Na treti pokus to vyslo!...