Napsali jste nám - příběh uživatelů Hanky a Honzy

Napsali jste nám - příběh uživatelů Hanky a Honzy

Dobrý den,

ráda bych Vám napsala náš příběh, který začal díky Vaší internetové seznamce.

Vždycky jsem si říkala, že se mi za takové aplikace nebo internetové stránky nechce platit, tak jsem několikrát zkoušela jiné seznamky, které byly zdarma. Nicméně jsem tam nacházela jen lidi, kteří to mají jako prostředek pro získání někoho na jednu noc. A i když se mi několikrát podařilo najít někoho, kdo třeba takový není, tak to stejně nedopadlo.

Jednou večer jsem koukala na Facebook a tam se mi ukázala reklama na Vaší seznamku, která mě na první pohled zaujala. Ani nedokážu říct, čím to bylo, ale stalo se. Když jsem přišla na Vaše stránky, tak jsem nevěděla, že je to placené a vypnila dotazník a až na závěr mi bylo řečeno, že je to placená seznamka. Řekla jsem si, že když už jsem to vyplnila, tak si to zaplatím a zkusím štěstí.

Hned na začátku jsem zjistila, že je velice příjemné zjištění, že každý chlap nepíše jen proto, že chce sex. Právě díky tomu, že je to placené se eliminují takoví jedinci. Po jednom dni, kdy jsem u Vás byla mi napsal můj Honzík, se kterým jsem už tři nádherné měsíce a za nic na světě bych neměnila. Je mi jasné, že je to náhoda, ale v dnešní době to asi jinak ani nejde. Člověk musí jít na seznamku, aby někoho našel a tady je příjemné, že nejsou právě ty "jednorázové akce". Všem velice doporučuji Vaše internetové stránky a jsem za ně velice ráda, protože jsem díky nim našla velikou lásku, za kterou jsem velice vděčná. Můj přítel mi ukázal, že všichni nejsou tavoví, jak se může zdát.

Naše seznámení probíhalo naprosto přirozeně, po tom, co jsme si několik dnů psali a zjistili, že toho máme hodně společného a táhne nás to k sobě.
Tímto bych Vám chtěla moc poděkovat za, troufám si říct, lásku svého života, kterou jsem u Vás našla.

Moc Vám děkuji a přeji pěkný zbytek dne

Hana

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Mirky

Seznámení paní Mirky

Když se mezi novými členy objevil Vladimír, zaujal mě jeho profil natolik, že jsem ho oslovila jako první. Už první vzkazy a pak i jeho fotografie ukázaly, že to byl krok správným směrem. Od prvního setkání jsme si připadali jako dva dílky skládačky, která do sebe po všech stránkách dokonale zapadá.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Simony

Napsali jste nám - příběh uživatelky Simony

První setkání v kavárně napovědělo o vzájemných sympatiích... Následné oťukávání na našich výletech, vzájemných návštěvách a dovolených vyústilo ve společné bydlení. Každý den se těším z přítomnosti spřízněné duše a užívám si nově nabytého nového života. To vše díky Vám.

Seznámení pana Tibora

Seznámení pana Tibora

Najít si někoho bez seznamky v mém věku je velmi těžké. Proto vám chci poděkovat, za vaši seznamku, nech těch štastných párů na vaší seznamce je stále vice a více. Každý chce být štastný a mít někoho rád.

Seznámení paní Zuzany

Seznámení paní Zuzany

Jako bychom se znali už dlouho. Souzníme v mnoha směrech, společný máme hlavně smysl pro humor. S postupujícím časem poznáváme, že to, co bylo na začátku dobré, je pořád lepší a lepší. Jsme spokojeni v naší každodennosti a prorůstáme navzájem. Je prostě fajn mít někoho, kdo vás po náročném dni obejme a zajímá ho, co jste prožili.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Veroniky

Napsali jste nám - příběh uživatelky Veroniky

Chtěla jsem vám poděkovat za všechny služby, které byly s mym inzerátem spojené. Z vaši strany bych to povazovala za opravdu profesionální práci.

Seznámení Hynka - Jsme měsíc ve vztahu a plánujeme tento rok miminko

Seznámení Hynka - Jsme měsíc ve vztahu a plánujeme tento rok miminko

Nakonec ke mně jednou přijela do autodílny jelikož měla problémy s autem a tam jsme se nakonec více poznali a už jsme 1 měsíc ve vztahu a plánujeme tento rok miminko. Děkuji Vám, protože bez Vás bych to nedokázal. Přeji plno štěstí i ostatním.