Napsali jste nám - příběh uživatelů Hanky a Honzy

Napsali jste nám - příběh uživatelů Hanky a Honzy

Dobrý den,

ráda bych Vám napsala náš příběh, který začal díky Vaší internetové seznamce.

Vždycky jsem si říkala, že se mi za takové aplikace nebo internetové stránky nechce platit, tak jsem několikrát zkoušela jiné seznamky, které byly zdarma. Nicméně jsem tam nacházela jen lidi, kteří to mají jako prostředek pro získání někoho na jednu noc. A i když se mi několikrát podařilo najít někoho, kdo třeba takový není, tak to stejně nedopadlo.

Jednou večer jsem koukala na Facebook a tam se mi ukázala reklama na Vaší seznamku, která mě na první pohled zaujala. Ani nedokážu říct, čím to bylo, ale stalo se. Když jsem přišla na Vaše stránky, tak jsem nevěděla, že je to placené a vypnila dotazník a až na závěr mi bylo řečeno, že je to placená seznamka. Řekla jsem si, že když už jsem to vyplnila, tak si to zaplatím a zkusím štěstí.

Hned na začátku jsem zjistila, že je velice příjemné zjištění, že každý chlap nepíše jen proto, že chce sex. Právě díky tomu, že je to placené se eliminují takoví jedinci. Po jednom dni, kdy jsem u Vás byla mi napsal můj Honzík, se kterým jsem už tři nádherné měsíce a za nic na světě bych neměnila. Je mi jasné, že je to náhoda, ale v dnešní době to asi jinak ani nejde. Člověk musí jít na seznamku, aby někoho našel a tady je příjemné, že nejsou právě ty "jednorázové akce". Všem velice doporučuji Vaše internetové stránky a jsem za ně velice ráda, protože jsem díky nim našla velikou lásku, za kterou jsem velice vděčná. Můj přítel mi ukázal, že všichni nejsou tavoví, jak se může zdát.

Naše seznámení probíhalo naprosto přirozeně, po tom, co jsme si několik dnů psali a zjistili, že toho máme hodně společného a táhne nás to k sobě.
Tímto bych Vám chtěla moc poděkovat za, troufám si říct, lásku svého života, kterou jsem u Vás našla.

Moc Vám děkuji a přeji pěkný zbytek dne

Hana

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Pavly

Seznámení paní Pavly

Na seznamce jsem našla koho jsem hledala. Jsme oba spokojeni a užíváme si společný čas. Díky seznamce jsme si splnili přání prožít hezké chvíle ve dvou.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Soni

Napsali jste nám - příběh uživatelky Soni

Už v prvních řádcích se pozná, o co tomu druhému jde. U nás bylo cítit, že k sobě cítíme vzájemné sympatie a že máme mnoho společného. Po pár setkáních jsme spolu strávili víkend ve Wellness a věděli jsme oba, že spolu chceme žít.

Seznámení pana Miloše

Seznámení pana Miloše

Po několika ujetých kilometrech a vzájemné komunikaci jsme začali tušit, že k sobě prostě patříme. Vše co následovalo, bylo jak kdybychom se znali dlouhou dobu. Momentálně prožíváme moc krásné období a oba doufáme, že nám konečně vydrží....

Napsali jste nám - příběh uživatelky Renaty

Napsali jste nám - příběh uživatelky Renaty

Když jsem si vybírala, na jakou se zaregistruji, pečlivě jsem pročítala recenze všech možných. Vaše mne zaujala nejvíce a chci moc pochválit, že to, co jste slibovali, tak skutečně bylo...Seznamka je opravdu na úrovni, poskytuje zajímavé a prospěšné služby...Nemám jedinou věc, kterou bych vytkla...

Napsali jste nám - příběh paní Aleny a Lukáše

Napsali jste nám - příběh paní Aleny a Lukáše

Jak se tím můj život změnil k lepšímu? Určitě je veselejší, šťaštnější, romantičtější a pestřejší. Ve dvou je prostě všechno lepší.
Takže se snažím a doufám, aby to vydrželo hodně, hodně dlouho.

Seznámení Martiny - Nevěřila jsem, že v dnešní době potkám někoho takového

Seznámení Martiny - Nevěřila jsem, že v dnešní době potkám někoho takového

První jsem četla zprávu od Janka a nenechal se odbýt. Sešli jsme se ještě ten den, hodiny jsme se spolu procházeli v parku, a drží se nás to dodnes. Splnil i očekávání mojí dcery, aby měl stejně starou holčičku a rád vařil. Hrajeme na kytary, zpíváme, hrajeme deskovky a chystáme čundr s dětmi.