Seznámení paní Petry

Seznámení paní Petry

Dobry den.

Diky vasi seznamce i ja nasla sveho skveleho partnera. Zacalo to tim, ze jsem ho upozornila na gramatickou chybu v jeho profilu. Podekoval, opravil a zacali jsme si psat.

Probehly dve schuzky a na treti rande jsem za nim odletela do ciziny, kde byl s partou horolezcu. Od te doby spolu travime vikendy, planujeme vylety a tesime se na spolecnou budoucnost.

Jeste jednou dekuji za vasi seznamku, ktera opravdu funguje.

Petra

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Napsali jste nám - příběh uživatelky Petry

Napsali jste nám - příběh uživatelky Petry

Povídali jsme si a stále bylo o čem. Pozval mě na kafe a na sushi a šli jsme se projít. Začalo se stmívat a byla romantika tak využil situace a dal mi pusu. Jedno z nejkrásnějších rande co jsem měla. A tímto chci poděkovat Vám za umožnění seznámení.

Napsali jste nám - příběh Martiny a Jaromíra

Napsali jste nám - příběh Martiny a Jaromíra

Dala jsem si poslední šanci, napsala jako první. Setkání velmi příjemné, vyzařovala z něho pohoda a jiskra. Překvapení na mé straně, když mne požádal o další schůzku, následoval výlet, kde jsme si dokázali povídat až do rána, nechtělo se nám domů.

Renata - oba dva máme naději,  že to bude už napořád

Renata - oba dva máme naději, že to bude už napořád

A  tam se objevil  -  ON  -   milý, příjemný, slušný, vydával ze sebe neuvěřitelný klid a pohodu.  Strávili jsme spolu 4 hodiny  a já odjížděla s pocitem,  že takhle příjemného člověka jsem dlouho nepotkala.  Každá další schůzka byla intenzivní, krásná a nešlo to ukončit.  Dnes jsou to dva měsíce,  co jsme spolu  a máme oba dva naději,  že to bude už napořád. 

Seznámení Ivety - Jsme teď jedna velká šťastná rodina

Seznámení Ivety - Jsme teď jedna velká šťastná rodina

Pár týdnů už spolu bydlíme a po Novém roce už spolu budeme bydlet na stálo. Jste opravdu první seznamka, kde jsem narazila na partnera, který bere vztah vážně a jsme oba konečně šťastní.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Heleny

Napsali jste nám - příběh uživatelky Heleny

Dobrý večer, chtěla bych Vám moc poděkovat, neboť jsem se díky Vaší seznamce seznámila s úžasným mužem - přesně takovým, o kterém jsem celý život snila, ale nevěřila jsem, že by mohl existovat i ve skutečnosti. Takže už dva měsíce prožíváme kouzelný vztah. Již při prvním setkání jsme věděli, že spolu chceme být - sympatie byly oboustranné. Oba jsme si v životě prožili náročná období, takže si umíme všeho hezkého vážit. Od počátku si na nic nehrajeme, je nám spolu krásně a všechny volné chvíle trávíme společně. Máme se moc rádi a věříme, že tomu tak bude napořád. Nebýt Vaší seznamky, určitě bychom se nepoznali. Moc děkuji a přeji všem hodně štěstí. Helena

Seznámení paní Lenky

Seznámení paní Lenky

Padli jsme si do oka, přeskočila jiskra a už jsou to krásné 4 měsíce, můžu říci, že to je láska mého života, plánujeme společnou dovolenou a dokonce i společné bydlení. Proto neváhejte a zkuste své štěstí, opravdu to stojí za to.