Seznámení paní Míši

Seznámení paní Míši

Nikdy bych nevěřila, že vzájemné sympatie mohou přeskočit i mezi řádky prostřednictvím on-line seznamky.

Každá zpráva mi vykouzlila úsměv na tváři a někdy i slzu štěstí v koutku oka...

Naše první setkání doprovázelo bušení srdce a konec polibek na mostě...

Nezáleží na tom, kolik je nám let... Stačí jen potkat toho pravého a stále věřit.

Míša

Titulní fotografie je ilustrační z důvodu zachování soukromí seznámeného páru.


Zkušenosti se seznamkami

Seznámení paní Ivety

Seznámení paní Ivety

Dnes je to přesně měsíc, kdy jsem oslovila partnera, se kterým trávím každý víkend a máme se rádi ❤️. Děkuji za tuhle seznamku, kterou budu dále doporučovat.

Seznámení Šárky a Tomáše

Seznámení Šárky a Tomáše

Na přelomu roku 2021 a 2022 jsme si založili oba seznamku, 1.2.2022 jsme měli první rande, 12.6.2022 jsme se sestěhovali a 9.9.2023 jsme se vzali...

Seznámení paní Marie

Seznámení paní Marie

Chci Vám poděkovat za pomoc s hledáním partnera. Povedlo se. Byli jsme oba členy Vaší seznamky. Můj partner je sice o 17 let starší, ale jsme oba moc šťastní a to díky Vám. Moc Vám oba děkujeme.

Napsali jste nám - příběh uživatelky Květy

Napsali jste nám - příběh uživatelky Květy

Bylo to mé první seznámení přes seznamku a přijala jsem první pozvání, takže já na první dobrou.

Na dovolené jsme si ujasnili, že chceme být spolu!

Na dovolené jsme si ujasnili, že chceme být spolu!

Byť jsem si to Vaše roční členství užila ani ne měsíc a na schůzce jsem byla pouze na jediné, to co jsem našla, je k nezaplacení - partnera, se kterým se máme rádi a je nám spolu krásně a jsme zamilovaní. Což už jsem popravdě řečeno nevěřila, že se mi podaří.

Seznámení Zuzky a Toma

Seznámení Zuzky a Toma

Ani jeden z nás se nemusel měnit, vše do sebe zapadlo samo. Jsme jako reklama na dokonalý vztah či romantické drama se šťastným koncem. A co jako, proč by ne... po tom, co jsme si oba prošli, si to zasloužíme. Příští týden se k sobě stěhujeme. A plánů do budoucna je milion. Po dvou měsících chození. Přitom nám přijde, jako bychom se znali roky.